Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

Segrestor

Nejdříve jsem k filmu přistupoval s jakousi skepsí. Po pravdě řečeno, irealistické huličské komedie a vůbec filmy o nějaké pařbě se mi hnusí (vyjma obou Hangoverů). Mladí ambiciózní Američané prostě neumějí hulit a chlastat a už vůbec to pak převést na filmové plátno. Navíc se mi vždycky vybaví partička už téměř vygumovaných huličů, jak se v záchvatu poslední křeče smějou u takového filmu úplně všemu, včetně titulků a reklam na Nově. Přesně ti, kteří mi i tento film i doporučili. Nakonec jsem ale byl překvapen. Gagy většinou fungovali, a když přistoupíte (musím to tak říct, nedá se svítit) na jejich hru, objevíte docela sympatickou, přitom opravdicky ztřeštěnou, komedii. ()

Gilmour93

Tak já vám to teda řeknu, pane Leiner. Na konci dvacátého století vám díky nezatažené ruční brzdě sjela do jezera a je velká škoda, že jste se zrovna nenacházel svázaný v jejím kufru.. Vskutku dementní dílko, při kterém jsem si po každé scéně v duchu opakoval repliku reproduktoru u Chinese Fooood a zároveň se snažil resuscitovat vlastní smysl pro humor. Problém bude možná v tom, že mi nikdy nebyl do mozku implantován převaděč spojitosti pro podobné taškařice, jelikož už na střední škole, kdy se ostatní u takových kousků pomočovali smíchy, já jen nechápavě zíral a to podotýkám, že jsem intelektuál asi jako Enšpígl zastánce sexuální zdrženlivosti.. ()

genetique

Kámo, kde je sú vyššie hodnotenia? Veľmi dobrá komédia, ktorá naberá grády po každom ďalšom zhliadnutí. Rýchle, originálne, nápadité, miestami trošku prehnané, ale to patrí k tomu. 70%. ()

mysicka

Tak u nas na vesnici se tahle hovadinka stala ze dne na den kultem... A daaaaal? Dal bysme si pro to dosli :))))) Jeste odhalit prevadec spojitosti.. :o) ()

Spiker01

,,Co tam mám?" ,,Vole." ,,A co tam mám já?" ,,Bezva." ,,Bezva, ale co tam mám já"? Kdo by tuhle bezvadnou komedii z počátku tisíciletí neměl rád? No vypadá to, že většina rádoby "kritiků" tady. Ovšem něco tak geniálního už od té doby nikdo nevymyslel. Film tvoří parádní duo Jesse a Chester v podání Ashtona Kutchera a Seanna Williama Scotta s kamarádem Nelsonem, parádní banda namakanejch bezmozků, tlupa koček z kosmu, The twins a nesmíme zapomenout divnej spolek sympatizantů s emzáky. To vše tenhle film má. Poprvý jsem ho viděl jako malej, a od té doby? Asi kvadrilionkrát, nebo si občas pustím alespoň jednu část k rozveselení. Pokud si někdo myslí, že je tenhle film stupidní, tak je stupidní on. Upřímně nechápu, jak se vůbec někdo může nezasmát, je plný skvělých scén, plný skvělých hlášek (a dááál?) a skvělá mimika obličejů hlavních protagonistů. Na tento film se nedá šetřit superlativy. Vim, že spoustě z vás se to nelíbí, tak si třeba běžte vyhonit. ZOLTÁN! ... 100% ()

castor

Noc to musela být divoká, jenže dva puberťáci netuší, jak ji strávili. Náznaky by byly, nicméně nejprve musíme prošlapat těch 80 minut, které si pro nás tvůrci připravili. Pochopitelně se dočkáme politicky méně korektních scén, které se dají zvládnout za předpokladu, že divák přijme fakt, že osazenstvo na plátně je plné imbecilů, čímž se z komedie stává spíš absurdní groteska. Tehdy to ovšem táhlo a s ohledem na rozpočet slušně vydělávalo, vliv Prciček byl holt enormní a nemůžeme se zase tvářit, že se některé scény nepovedly. Ba naopak, navíc si tvůrci pohlídali tempo a zvolili docela sympatické (toho času neokoukané) tváře. ()

Trellíno

Hrdinové tohoto filmu svou demencí překonávají i Harryho a Loyda. Tak abnormálně přiblblou komedii člověk vidí málokdy. A stejně musim přiznat, že mě vždy slušně pobaví. Ale vyšší hodnocení tomu už jenom z principu dát prostě nejde. ()

freddy

A tohle mělo být co? Prdící skafandry, převaděč spojitosti, vůdce Zoltán, a nějaký další kraviny, to může opravdu napadnout jen Amíky. I když nepokrytě přiznávám, že chvílemi to byla docela dobrá komedie a začátek vypadal docela slibně, ale srážely to právě sci-fi prvky. Takže celkový můj dojem je více než rozpačitý, protože stejně jak jsem se několikrát zasmál, tak jsem i několikrát nevěřil vlastním očím. Nakonec jsem se rozhodl pro dvě hvězdičky, protože přece jen to tak strašné nebylo, byly pasáže, kdy se na to dalo koukat, ale celkový dojem je, že to byla další americká blbost. Takže dvě hvězdičky jsou takovým mým kompromisem. ()

MMR

Toto je klasika, pánové a dámy. Výtečný S.W.Scott a skvělý A.Kutcher dávají této komedii skvělý rozměr. Je legrační pozorovat a zjišťovat, co se vlastně stalo minulou noc. Prostě jedna z těch zábavných komedií, kterou můžu shlédnout víckrát a stále se pobavit :-) ()

pepo

Bill a Ted je iba jeden, teda vlastne dvaja. Ale to jedno pretože tento komentár nedáva zmysel rovnako ako tento film ()

Xmilden

Hodně ulítlá komedie, která má své jedinečné tupé kouzlo. Ústřední dvojce "Dude" a "Sweet" nemá chybičku. And Then? And Theeeeeeeeen? Bomba. 60% ()