Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

Divočák

5*, ale pouze pro verzi s českým dabingem! Zábavnější a uhláškovanější teen komedii jsem ještě neviděl!!! "Je to lama vole!!!" "A dál???" ()

Nevada odpad!

Jen zřídka hodnotím filmy, které jsem neviděla celé. U tohoto filmu jsem prostě nevydržela. A viděný úsek byl jedním slovem příšerný. Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděla. ()

Ampi

Je to humorné, i když nic světoborného. I když hlašky: Zoltan ... a dál? Jsou minimalně zabavné. ()

Hrabka

A dál...A dál...A dál...tahle scéna mě opravdu dostala a nebyla jediná, která mě v tomto filmu rozesmála. Je jasné, že scénář je blbý až hrůza, ale především ústřední dvojice svými hláškami a chováním navozuje pocit příjemné komedie na odreagování. A dál... Celý film je vlastně o tom, že se dva mladí chlapci totálně sjedou a druhý den si vůbec nic nepamatují. Celý den je pronásledují záhadné bytosti, které hledají "převaděč spojitosti". Následuje spousta humorných scének, kdy si Scott a Kutcher snaží vybavit,co se vlastně předchozí večer stalo. 70% ()

juta

Pořádná ujeťárna s plno skvělými hláškami. A dál? Dřív mi to nepřipadalo tak vtipný, ale teď jsem se smál skoro celou dobu. A dál? Ashton a Seann = parádní dvojka, která tady dobře sedí. A dál? To je lama! :D ()

Fiftis

Keď som prvýkrát videl tento film, zistil som, že aj keď je to úplná blbosť, je to vtipné. Jednoducho je Kámo, kde mám fáro? tak trápna komédia, že sa proste musíte smiať. Ideálna na nedeľné popoludnie, kedy neviete, čo robiť a nudiť sa, už vám lezie krkom. Najviac sa mi páčila scénka s pštrosmi a s trans výfukom - bublifukom. Seann William Scott je proste skvelý bavič a čo sa týka čisto komédií, tak si neviem spomenúť na žiadnu vyložene zlú s týmto hercom. ()

ajuska odpad!

Myslela jsem s, že to bude další z těch teenagerovskejch komedií, který sice nejsou žádným skvostem, ale když není zrovna co dělat, tak celkem pobaví. To jsem se opravdu hodně spletla. Z Hele, vole, kde mám káru? se vyklubala neskutečně trapná fraška na téma: jak jsme se děsně ožrali a nepamatujeme si, kde máme "káru" ani to, že jsme zničili dům, schovávali kradený prachy od transsexuální striptérky a potkali podivnou sektu a mimozemšťany. Měla jsem co dělat, abych vůbec vydržela do konce, protože koukat hodinu a půl na dva úplný idioty, kteří se buď přiblble tlemí nebo přiblbe zírají, je celkem náročný. Navíc všechny scény, které by snad měly jistý potenciál vtipnosti jsou pohřbený tím, že jsou hrozně prodlužovaný a natahovaný, takže původní vtip je doveden do naprosté trapnosti. A pes, co kouří dýmku? Tohle vážně není můj šálek kávy. ()

JohnnyD

Typický exemplár subžánru "haluzná komédia", tentoraz o dvoch týpkoch, ktorý sú dosť high a netušia kde majú svoje fáro. A potom? .... Je to dosť zábavný film so slušným tempom a nesnaží sa zabávať fekálnosťami. Absurdný humor občas celkom dobre vychádza, niekedy je zase otravný (A potom?). Komédia ako stvorená na sobotné popoludnie, po ktorej sledovaní hneď zabudnete, o čom bola. ZOLTAN RULEZ! PS: a Fabio je ... Fabio ()

Boogeyman

Přesně podle názvu jde o naprosto stupidní a buranskou ztřeštěnost, která je ale tak šíleně blbá, až je neskutečně zábavná! ()

Indiana

První polovina je skvělou variací na Skvělé dobrodružství Billa a Teda, pak už to působí trochu přeplácaně, ale furt místy sranda. Ashton Kutcher je v těhle rolích dobrej. ()

Pilda17

Dobrá komedie, u které jsem se pořádně pobavil. Bohužel mě tolik nepřesvědčila, abych dal vyšší hodnocení.. 6/10 = 65% ()

Brygmi

Opravdu nemám ráda teenagerovské komedie, ale tohle se mi kupodivu celkem líbilo. Asi hlavně kvůli šílené zápletce, která je sice "trošku" překombinovaná, ale každopádně lepší než to klasické "jen si tak trochu vrznout". Jinak samozřejmě Hal Sparks jako Zoltan potěšil:) ()

666teen odpad!

Nacpat tolik jedinců postižených různými (i neznámými) formami demence do jednoho bijáku, je zločinem proti lidskosti... ()

-OverLord-

Jedna z těch dnes už kultovních americkejch komedií, která je tak vypatlaná až je to sranda a některý nápady jsou vážně povedený. ()

ChewieDC odpad!

Teenagerské komedie mám rád. A to docela hodně. Ale co bylo tohle? Zasmál jsem se pouze jednou a to navíc z donucení. Nebylo to vtipné, bylo to děsně trapné a kvůli tomuhle filmu bych se klidně naučil Seana Williama Scotta nenávidět. Dějová linka s postupným odhalováním pravdy co se dělo minulou noc by mohla být zajímavá, kdyby ony události dávaly alespoň nějaký smysl a nezvrhly se do absurdní frašky. Herecké výkony byly to nejtrapnější, co lze ve filmu vidět. Tenhle film je prostě typickým příkladem "odpadu!". ()

Satan

Má to asi dva dobré vtípky a párkrát jsem se zasmál, ale opravdu nesnáším komedie, ve kterých ze sebe protagonisté dělají kardinální blbce. Kocovinu po párty dovedla k dokonalosti až první Pařba ve Vegas. Tam to jde i bez pitvoření a dementních sci-fi berliček. ()

Jordan

K tomuto filmu sa nehodí ani 5* ani ODPAD, tento film sa nedá hodnotiť bežnou stupnicou . . . pri sledovaní tohto filmu je nutné vybrať si vhodný čas a smrteľne dôležité akceptovať pravidlá tohto filmu (aj keď sa zdá, že žiadne nemá) taká stupidita, pri ktorej si uvedomujete, že tvorcovia nemali všetko pohromade, alebo . . . alebo mali pohromade úplne všetko a až prekvapivo jasnejšie, ako si diváci myslia. Ja som sa smial skoro v jednom kuse, možno sa smiala infantilná a dementná časť môjho ja, ale predsa len je to rovnoprávna časť môjho ja a keď sa dobre bavila, tak nemôžem nič namietať. Skvelé hlášky, šialení kamoši, ktorí to vedia roztočiť, transsexuál, lama - vlastne pštros, sekta, ktorej vodca je obyčajný chalan a ktorej členovia chodia v pukavom obleku a ich mená sa začínajú na písmeno Z (okrem Jeffa), huliaci pes, sexi kočky a jedna z najlepších scén - keď zastavia vo svojom novom aute na križovatke vedľa Fabia s frajerkou, doživotná zásoba pudingu . . . asi sa zo mňa stáva magor, hahahaha ()