Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

Gulde odpad!

Katastrofální hrůza. Naprosto falešné a ani vzdáleně nedůvěryhodné "výkony" zdejších lidí (záměrně neříkám herců). ()

Yokolobuna

Jasně, je to hrozná sra*ka, ale zaroveň vlastnê dost prdel. Sázet se, kdy přijde první pořádková pokuta, je momentálně naše oblíbená kratochvíle. ()

Eterninox odpad!

Vyumělkované bulvární povídačky v papundeklových kulisách, klteré se ale snaží tvářit jako skutečné a seriozní soudní procesy co by měly člověka poučít, překvapit, nebo snad dokonce morálně povznést. Sem tam se najde nějaká neúmyslná absurdní komedie, ale celkově je to naprostá tele-realitní žumpa. 10% ()

Cartmof

Umění. Jsem rád, že jsem v pokročilejším věku pochopil význam, který soudkyně Barbara má a který předává svým divákům. Dovolím si říci, že kdyby má babička chtěla, mohla by se stát právníkem na bázi toho, že právo zná jenom z tohoto skvostu. ()

sirien odpad!

tendenční, zaujatě vyprávěné, zjednodušující a vůbec dokonalá žumpa pomluv a "dramatu", po kterých lůza touží, předhozená davu ve vysílacím čase. Jeden z těch pořadů, jejichž úspěšnost je velmi silným argumentem pro zpochybnění číkoliv víry v lidskou rasu. ()

Wawer

Koncept se mi libí, ovšem kvalita realizace je absurdně špatná, skoro si říkám, že bych to doma zvládl natočit taky. ()

Bozvav

Dle mého na odpad to není, nicméně co pořadu chybí nejvíce, je jistá dávka autentičnosti a alespoň trochu více zachování soudního protokolu. Kdo už někdy u soudu byl, ať už jako přímí účastník, či jen pozorovatel, tak musí vědět, že takto by to nešlo. Když jste nemocní a máte teplotu, tak se na to koukat dá. Viděla jsem asi 8 dílů a u dvou jsem se i zasmála. Také nelze pominout fakt, že se v pořadu mohou vyřádit začínající herci a perspektivní ochotníci. Za mne 35% za mnohdy naprosto paradoxní situace a fešnou soudkyni, ()

inachisio odpad!

To je tak strašně vtipné! Škoda, že je to myšleno naprosto vážně. Jako parodie by to byl dobrý seriál 😅😂😂😭 ()

Olík

"Nový programový ředitel televize Barrandov František Borovský přichází měsíc po svém nástupu s první programovou novinkou"...........chápu, pan Bobrovský před tím šéfoval slovenskou "Jojku", kde diváky už nějakou dobu "obšťastňuje" Súdna sieň, jejíž nemaskovaným plagiátem Soudkyně Barbara je......... ale pane Bobrovský, to jste se teda ze startu moc nevycajchnoval, tohle je ozajstná sebevražedná road to perdition. I když na druhou stranu, rozhodně nejsem objektivním kritikem.....viděl jsem sotva necelé dva díly a to ještě omylem. Ale stejnak zvedněte ruku, vy kdo jste pravidelnými diváky. ()

animario

Konečně autentickej seriál ze soudního prostředí, nabízející skutečný (a po čertech napínavý) případy, žádný nesmysly typu Matlock nebo Perry Mason,který nám léta podsouvali kapitalisti z USA. Soudkyně Barbara je skutečná Žena za soudním pultem! A ať mi safraporte nikdo netvrdí, že ty přelíčení jsou zinscenovaný! ()

Luk Skywalker

Nápad a námět je dobrý, totéž se ovšem nedá povědět o zpracování. Nejdřív k prvně zmíněnému: České pravní prostředí je jiné, než známe hlavně z amerických seriálů, takže si o zpracování říkala. Dále případy jsou zajímavé a vcelku spletité někdy až se šokujícími zvraty, ale prý vše podle skutečných případů. Každý díl je jeden případ a je ukončen i dovětkem co se s stranami sporu dělo potom. A nyní k tomu zpracování: Co to jako má kurva být?! Soud v "obýváku"?! Když něco takového točím, tak udělám soudní síň podle skutečnosti, ne jako něco ve stylu studia talk show starého pořadu Áčko (posezení pro přítomné diváky či již vyslechnuté svědky) doplněné knihovnami za zády "soudkyně, obhajoby a obžaloby". Taky takové to "svědek" mluví se štábem o něčem co případ posune dál nebo zkomplikuje a pak až přijde a výslechem se dovídáme vše, bych dal pryč. Soudkyně je taky na "přes držku", kde jen suše vyhrožuje pokutou pro pohrdání soudem atp. a dělá, že si něco zapisuje. Buťo to měli natočit jako klasický seriál v běžné soudní siní nebo jako dokudrama nebo pozvání pravých účastníků těchto sporů do pořadu, kde by vyprávěli jak to bylo. Tyhle vcelku zajímavé případy by si to zasloužily. ()

loki5 odpad!

Věřím že většina soudců musí podobné chujoviny poslouchat denně. Jsem moc rád že já soudce nejsem a můžu to prostě vypnout. ()

Wallis3 odpad!

Při Satanových rozích! Může mi někdo vysvětlit, PRÓÓÓČ existuje tolik variací na něco tak hňupskýho a ještě k tomu na jednom tv kanále? Krávovina, hovnovina, pizdovina! ()

Drom odpad!

Ty krávo! Už před časem jsem si všiml, že obdobnou vykrádačku extra dementního emerickýho originálu s retardovanou soudkyní Judy dávají naši bratia. Chudáci. Teď konečně dorazila tahle zaručeně pravá imitace i do naší bezbřehé televizní žumpy a tak i vy máte možnost vidět parodii parodie spravedlnosti a to přímo u vás v obýváku. Nenechte se mýlit, není to ženská verze soudce Dredda, ani toho staršího a trapnějšího se Silvestrem Stallonem v plastovým brnění, i když obsah je asi tak stejně reálnej. Nějaká ženská za pultíkem hraje soudkyni v mírně poupraveném studiu Pošta pro tebe představujícím arénu spravedlnosti a (asi) tučně placenej komparz dělá jakože sporné strany. Pak se to pohádá a vyplácá si játra (nebo co je zrovna ve scénáři), aby nakonec nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá soudkyně Simona... ééé... Pavlína... sakra, zas vedle... Barbara určila, jedinou a neomylnou pravdu. Hurá! ()