Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Cannonball

Prvý diel ma dostal jednoduchosťou, priamosťou, surovosťou, tempom a výbornou choreografiou. Teraz to stati tempo a jednoduchosť, čo nemusí nutne indikovať zhoršenú kvalitu väčšinu divákov. Lenže u mňa to stratilo to pôvodné čaro oddychu ala "poriadna nakladačka". Aspoň, že dych berúca choreografia zostala. 7/10 ()

Blazis34

No abych řekl úvodem, první díl nasadil laťku nesmírně vysoko a u mě nebyla přeskočena. Druhý díl mi přišel více nereálný a někdy až moc jednoduše americký. To první Zátah v sobě neměl. Přesto i zde klobouk dolů před Iko Uwaisem a ostatními bojovníky. Dočetl jsem se, že se ani jeden z herců nenechal zastupovat kaskadérem, ani v autě při nebezpečné honičce. Dnes dosti pozoruhodné a i to deklaruje na velký úm hlavních herců. Co bych ještě malého vytkl byl závěr filmu, který bych jestě více rozvinul a ještě tam mohly být prvky, které by film dovysvětlily a uzavřely. I tak ale dávám 70%, tentokrát tři hvězdy. ()

m.xFuck

Největší devizou jedničky byla minimalističnost a neuvěřielné tempo. To první tvůrci zrušili a to druhé rozmělnili. Věčná škoda, mohl to být nejhustější biják všech dob, ale je to jen průměrná, ikdyž skvěle natočená, akční kung fu řežba. Tentokrát má verbal naprostou pravdu a jeho popis sedí dokonale. ()

wallax

Najlepší ukecaný akčný film všetkých čias a znova s brutálnou choreografiou (teda neviem, ale Casey "Fucker" Ryback (v dabingu Kejsy "Kurva" Rajbek) by v tejto kuchyni isto neprežil a to sa vedel inak nožom ohánať) a naviac so slušným príbehom. ()

Facerr

Asi nejdelší a nejbrutálnější bojový masakr, jaký jsem kdy viděl. Směle se to v tomhle ohledu může rovnat ke Kill Billovi. Trochu jsem se ztrácel v rozeznávání jednotlivých postav, ale ve finále si ty hlavní každý na tuty zapamatuje:) ()

Sakulnikov

Velmi brutální, ale skvělý akční film s propracovaným příběhem. Jen mě překvapuje, že během natáčení nikdo nezemřel. ()

t.b.kat

Jednička byla lepší, tady jsem se od počátku drobek ztrácel, kdo je kdo a kam patří, na můj vkus 150 minut na tento film je až moc, každopádně blbé to nebylo, byť ty souboje byli dle mého někdy až zbytečně vyumělkované. 3* ()

Hruskovice

Málo kdy se stane, že druhý díl překoná ten první. Tady se podle mě tak stalo. Když masakrovat tak stylově, když umírat tak rychle a když krvácet tak pod silným proudem. Takový mix Kill Billa a Old Boye což je moje gusto .) Jen anglický dabing stál za hovno. 5/5 ()

dudo24

Fuuha, dosť som pozitívne prekvapený. Jednotka bola čisto prázdna akcia s minimálnym dejom kde ma bitky ku koncu už prestali baviť. Tu to ale vystrelilo všetko o pár levelov vyššie. Dosť solídny príbeh. Super kamera. Dobrá hudba. Vynikajúca akcia. Seriózne, brutálna pecková akcia. Žiadny boj nebol rovnaký a čím ďalej postupoval film, tým viac ma bitky bavili. Veľká pochvala hlavným zabijakom za choreografiu a ich vraždiace rekvizity. Jednoznačne najlepší bol posledný súboj v kuchyni. Škoda prvej, pomalšej trištvrte hodiny. Aj napriek tomu, že postavy boli viac menej rutinné alebo šablónovité čo sa týka vyjadrovania, celkový výsledok bol vynikajúci. Fakt škoda toho začiatku, inak silné štyri hviezdy. ()

Nikitoss95

od jedničky se dost liší,ale příběhově naprosto navazuje; je to v podstatě válka mezi gangy, méně střílečka, více mlátička, opět hlavní hrdina má nekonečno energie,ale luxusní film,musim říct! ()

Vasyl

Tohle je prostě strašnej náser. Mně se to asi líbilo ještě víc jak jednička. Mělo to totiž něco navíc. Třeba slečnu se dvěma naostřenýma tesařskýma kladivama a jejího bráchu, kterej má moc rád zvuk hliníkové bejsbolky trefující klouby. Indonéští roboti opět zařadili asi tak devítku a hrnou ty svoje synchronizovaný tanečky zhruba 120 minut ze 150. No počítal někdo zamáčknutý ohryzky a otočený klouby? ()

rasto87

Páni tak tento režisér má naozaj talent udržať diváka v napätí a očakávaní. The raid je vynikajúco akčný, dejovo prepracovaný a hlavne krvavý ba niekedy až hororový. Musím pozdvihnúť najmä tesárske kladivá a scénu vo vlaku, tak bol naozaj ako sa povie krvavý nářez. ()

djbarrel

Asie v nejčistší formě. Kde jednička končí, dvojka začíná, a to doslova. Přibyla ač je to k nevíře brutalita i krev a taky počet postav. Rozdíl je jen v tom, že v jedničce byl Rama jen jedním z několika dalších, tak teď je jediným spravedlivým a správným hrdinou s ještě víc (opravdu je to možné?)nadlidskými schopnostmi, že by i Superman záviděl. A pak to, že v jedničce byl jen jeden kvalitní záporák (Mad Dog), kdežto ve dvojce je tu kromě Mistra s karambitem i jednooká kladivářka a svérázný hráč baseballu. Ve filmu mě jinak zaujaly jen tři věci. Brutalita scény "kladivářka v metru", smrt kladivářky jakožto asi první zahynuvší žena a finální karambitový souboj na který si oba hrdinové vybrali velký počet životů. Tolik krve,síly a životů to není ani v PC hrách. No konec si nechává vrátka pro případný třetí díl, tak uvidíme zda se z toho ještě pokusí něco vymačkat, ale jestli jo, tak si Rama bude muset předplatit alespoň další stovku životů. 84 % ()

Kilos35

Už to není ta jednoznačná koridirova mlátička bez příběhu. Tím nechci říct, že film na tom nestojí, ale kupodivu tlačí mnohem víc na ne moc důležitý a chytlavý příběh a díky tomu zbytečně prodlužuje stopu. Zkrátka... u prvního zatahu bych určitě neusnul 😁😁😄 ()

ShadyCZE

Otevrena huba po cely film 91% Z filmu byla vystřižena krvavá přestřelka gangů, která podle režiséra zbytečně brzdila děj. Scéna je k dispozici na internetu. (Chrustyn) ()

M@x.sK

Poznáte to. Ste na nete, sociálnych sieťach a pýtate od ľudí nejaký dobrý tip na film, lebo sa nudíte. Zrazu vám niekto poradí film a vy len nechápavo pozeráte, prečo má film z Indonézie také dobré hodnotenia. Tak si to teda pustíte a pochopíte to cca do 107 sekúnd. Mám rád akčné filmy, vždy som ich mal rád, avšak toto bolo niečo iné. Nikdy som nevidel film, kde by bola akcia spracovaná takto majstrovsky. Či už pouličná bitka, vzbura vo vezení, alebo naháňačka v autách. Všetko tu už bolo, ale až teraz som mal pocit, že to nie je hrané, ale je to proste určitým spôsobom "NAOZAJ". V úzko špecifikovanej oblasti akčných filmov jednoznačne najlepšia vec za posledné desaťročie! ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou