poster

Zátah 2

 • Indonésie

  Serbuan Maut 2

 • Indonésie

  Serbuan Maut 2: Berandal

 • USA

  The Raid 2

 • anglický

  The Raid 2: Berandal

 • anglický

  The Raid: Retaliation

  (neoficiální název)
 • anglický

  The Raid 2: Thug

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Prepadovka 2

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  The Raid 2

Akční / Krimi / Thriller

Indonésie / USA, 2014, 150 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  *****

  Skvělé souboje nafasovali povedený příběh, který přes svou ohromnou stopáž ani na minutku nenudí. Taky Iko Uwais už tu není takový ultimátní drtič a ne každá bitka je jeho vítězná. Davové rvačky střídají přestřelky i pěstní souboje jeden na jednoho. Evans vytahuje z rukávu kladiva, mačety, aluminiové baseballové pálky, násady od smetáku a nabízí nejlepší akci - a tím myslím minimálně o level lepší akci než u jedničky. Víc a houšť. Jestli to vůbec jde.(27.6.2014)

 • gogo76
  ***

  Úvodný film bol adrenalínovou jazdou, pravým akčným a bojovým filmom. Toto pokračovanie ma trochu prekvapilo dlhou stopážou. V kútiku duše som si predstavoval pestrý a hutný príbeh s perfektnou akciou, ale prepočítal som sa. Ten film je ako recyklovaný produkt o policajtoch v teréne a pomste, s neuveriteľne trápnymi dialógmi plných klišé, ktoré sme už tisíckrát počuli i vo filmoch, ktoré stoja za úplné hovno. Tomuto filmu by bolo i 90 minút až-až. Prvá polovica bola vážne strašne nudná a nebavilo ma to. Potom prišlo niekoľko vydarených akčných scén s autami i záverečná katovačka s najudatnejším bojovníkom. Kam sa hrabe Brece Lee...Choreografia výborná, tempo šialené, výdrž bojovníkov neuveriteľná...OK, sme v žánri akčný a bojový film a ja si to dokážem užiť, ale vždy tu musí byť i zaujímavý dej. Ja som ho tu nenašiel. Ten film stojí a padá len na kvalite akčných scén. Minimálne 30-40 minút vystrihnúť a potom by som možno hviezdu pridal. ++++Nepresvedčivý dojem možno ovplyvnilo i predabovanie filmu do angličtiny!! Kto videl tú strašnú verziu, tak mi dá za pravdu , že ide o najhorší dabing, aký ste v živote počuli. Prisahám. To radšej jednohlasový dabing z Poľska... A my sa tu sťažujeme na slabú úroveň dabingu... Ak ste počuli výrok, že dabing zabíja film, tak toto je ukážkový prípad. 60%.(12.10.2014)

 • Jhershaw
  ****

  Jednička mě bavila víc. Byla sice jednoduchá, po levelech jako počítačová hra, ale měla svou dynamiku. Dvojka se se svým příběhem, mafiánskými plány, komploty a podrazy už poněkud vleče. I ty bitky jeden proti skupině nýmandů začnou být repetitivní. Seškrtat tak půl hodiny a jednu dvě bitky, budu spokojený. Naopak závěr, kdy dojde k bitkám vyrovnaných protivníku, je maximální nářez a neuvěřitelná gorefest, jaký jsem neviděl... asi od Raid 1.(9.7.2014)

 • Gilmour93
  *****

  Martial Arts Bible, Chapter 2: Zjevení svatého Garetha, aneb Iko „Auvajs“ znovu jako Raid proti zločineckému hmyzu.. Jsem to ale nevděčný parchant. U jedničky jsem si stěžoval na absenci solidního příběhu a když ho ve dvojce dostanu, tak mě ve své asijské gang-insider tuctovosti neuspokojí. Nemám mu to však za zlé. On totiž jen plní funkci preludia před rozkoší a věčnou blažeností. Před rájem, kde je blátěný dvůr, vágus s medailonkem, pálkař, hluchoněmá s kladivy a velociraptoři v kuchyni..(24.6.2014)

 • castor
  ****

  Neuvěřitelně intenzivní. Všechna čest choreografii, tohle se jen tak nevidí. I když mám ve finále pocit, že přímočaré herní pojetí z jedničky bylo pro daný kousek oproti komplexnějšímu z dvojky přeci jen atraktivnější. A taky bylo podstatně kratší. Příznivci žánru přesto padnou na zadek. Gareth Evans je tu za holku na všechno (scénář, režie, střih), je z něj nicméně cítit, že si tu plní jeden ze svých filmařských snů. Mafiáni, nájemní vrazi, kmotři, zkorumpovaní poldové a politici. A pak to přijde, tvůrci tlačí tak intenzivně na pilu, že divák nemá šanci všechny ty vymazlenosti zachytit, takže druhé zhlédnutí se přímo nabízí. Dívka s kladivy, chlapík s basebalovou pálkou, kovové trubky, nože, mačety, holé ruce, neuvěřitelně zvládnutý souboj v kuchyni. Kaskadéři se nebojí ničeho, už vůbec ne nějaké té naražené končetiny. A Evans? Nechejte ho dál plnit si svoje sny.(4.7.2014)

 • - Yayan Ruhian se ve filmu objevuje v roli Prakosa, přestože si již zahrál v předcházejícím filmu Zátah (2011) postavu Mad Doga, která zemřela. (jarkolar)

 • - Dle slov producenta Aria Sagantora je ve filmu k zhlédnutí téměř 60 druhů zbraní. (Linkyc)

 • - Kvůli problémům se scénářem a rozpočtem musel režisér Gareth Evans na nějakou dobu tento projekt odložit a nejdřív natočit levnější předchozí díl (2011). (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace