Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Dont

Močící jelen (los vypadá opravdu jinak…), fekální oprava stroje na zmrzlinu, „sexy“ myčka aut, polévání ředitele modrou barvou a podobné scénky jdou absolutně mimo můj vkus, takže je asi zřejmé, že jsem se moc nepobavil… A nejde o to, že by mě tento typ humoru jakkoli pohoršoval, jde prostě o to, že mě nebaví. Do očí bijící je naprostá absence děje nebo zápletky, což je věc, kterou bych očekával i v komedii, pokud se tedy nejedná o sitcom, Kameňák či jinou změť trapných situací pouze vydávanou za komedii. Pak bych taky vytknul kameramanovu zálibu ve výstřihu vyprsené Salmy Hayek, což o to, je to pořád kočka a navíc sympatická, ale komické mi to nepřipadalo a kdybych toužil sledovat něčí poprsí, sáhnul bych po jiném žánru. Za těch pár dobrých vtipů, kdy jsem se zasmál, a Steva Buscemiho dávám jednu lepší hvězdu. A jestliže se tady někdo sníží k tomu, aby někomu nadával za to, že se mu to nelíbilo a že si dovolil vyjádřit otevřeně svůj subjektivní názor, tak to jen vypovídá o jeho inteligenci a zdravém rozumu. Není pak asi překvapením, že takový jedinec bude tento typ komedie zbožňovat… ()

GILLWANDER

Miestami sa na tom dalo zasmiať, ale nič viac. Nezmyselný dej, herci strnulý, trápny, scenár a dialógy ani nevravím, réžia detská až naivná. Sračka s pár vtipnými momentami. 40% ()

OG_Swifty

Jen s hodně velkým sebezapřením tomu filmu nedám odpad. Hned úvodní scéna se CGI jelenem, co běhá po baráku a chčije na jeho obyvatele, bylo obrovský WTF, ze kterýho mě následně nevytrhnul ani opičí syn Davida Spada a rádobyvtipnej autobusák, kterej měl asi převzít štafetu po chybějícím Schneiderovi. Ve zbytku filmu následovala kulometná smršť trapných vtipů a scének, během kterých jsem jen nevěřícně kroutil hlavou nad tím, jak moc kvalitativně se pokračování od původního filmu liší. Zkráceně řečeno je tohle zkrátka greenhorn film. Tu hvězdu dám za dobráckýho Austina. ()

applause

Vůbec se nedivím, že má tento film tak málo procent, já bych mu rozhodně víc nedala, ale stejně i tak jsem to čekala o malinko lepší. Je to průměrný film s vtipnými scénami, kterým jsem se občas zasmála, ale většinou byly kýčovité až nucené. Není to žádný zázrak, ale na takové to odlehčení a mírné pobavení se to hodí. ()

TheDon

Já toho Srandlera moc nemusím. Čekal jsem další fekál porno v jeho podání, jenže mě to příjemně překvapilo a dostal jsem relativně vtipnej flick, ve kterým ty vtipný části převažovali nad trapnýma. Solidní průměr. 55% P.s.: Salma jako Samanta Fox byla fakt hot :) ()

M.i.k.e

první Grown Ups patří spolu s další Dugan-Sandlerovkou Just Go Wih It mezi moje top komedie posledních let a ani dvojka mě nezklamala.Pohled na hodnocení tady je sice tristní,ale co už.Dvojka je slabší než první díl a mnohdy připomíná spíš sled náhodných scének,ale ani to nakonec nevadí a já se bavil.Pa Jackovi a Jill je tohle jiná liga a jedna z nejlepších komedií letošního roku...80% ()

Aljak

Podľa mňa úplne zbytočné pokračovanie celkom vydarenej "jednotky". Už to nemalo ten pôvodný feeling, a bohužiaľ aj tá komédia čo v tom predtým bola sa skôr zmenila z veľkej časti na trápne scénky a slabé dialógy. Fakt obrovská škoda, lebo parta týchto hercov okolo Adama Sandlera dokáže väčšinou vytvoriť dosť dobré komédie, na ktorých sa dá skvelo zabaviť. V tomto prípade to bol teda dosť podpriemer, hoci občas sa aj tu zadarilo. K tomu ešte aj absencia Roba Schneidera, čo bolo dosť citeľné. Len dúfam, že Grown Ups 3 už nechystajú, lebo si nechali tak trochu otvorené možnosti (čoho sa dosť obávam). ()

zbyshek

Opravdu hodně trapný. Adama Sandlera mám rád, ještě když po jeho boku je nadutá Salma Hayek, radost sledovat. Bohužel v tomhle filmu je tolik trapných prvků, že je to až k podivu. Nepovedlo se být vtipný, v 80% jsem se chytal za hlavu, tento film si zaslouží 20%. ()

Wiikii

Zas tak špatné to není, sice většina vtipů je předvídatelná a některé jsou až nechutné, ale když si to v hlavně přemítám tak musím uznat, že to strašné nebylo však také se musí vzít v potaz že je to taková Sandlerovka. Ale byly tam (především ke konci) opravdu komické parodie na různé postavy či události z minulosti (Např.: Hraní na klávesy jak Mozart a vysvětlivka toho kluka jak to dokáže)... Jinak k hudbě či příběhu se vyjadřovat nebudu, to nejsou věci v čem tento film vyniká nebo by chtěl vynikat... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

zdenotvor

Celý film sa nesie v skvelej nálade,je to siíce úplne zbytočný a znezmyselný film,ale za tie úsmevné situácie ktoré sa dejú prakticky počas celej doby,to určite stojí vidieť. Naozaj som sa z chuti zasmial. Je to jeden z týc filmov pri ktorom treba vypnúť rozum a relaxovať ()

Figu

Machři dvě = hvězdy dvě!!! Nesrovnatelné s jedničkou, která se mě zdá jako čistý průměr. Toto padá do hlouby čísel s procemtem. Na to, kolik se v tomto zbytečném filmu prostřídá známých ksichtů, je až neuvěřitelné, co se zde za stupidity nachází. Něco malinko úsměvné, spousty zbytečností a laciností, občas i hrozně nereálné momenty (úplný opak reálnější jedničky), spousty debiloviny! Sandler velice špatný a o jeho "skvělé" partičce ani mluvit nebudu. 40% ()

Chen

Na jeden povedený vtip deset dalece za hranicí trapnosti. Příběh veškerý žádný, neprosto nevyužité obsazení a gagy ve stylu čůrající jelen nebo trojkombinace krku/kýchnutí/prdu, to na mě opravdu neplatí. ()

SallyZen

Pokračovaní celkem povedené jedničky bylo naprosto zbytečné. Ono kdyby jste to rozebrali na různé scény, tak je to zábavný. Hlášky i vtipné situace tam jsou a není jich imho pomálu. Ale kdyby jste to vzali jako celek, jako FILM, tak je to maximální sračka, jelikož nikam pořádně nesměřuje, nikde nezačíná a je ještě víc volnější než první díl. Já sice dám zase trochu vyšší hodnocení, ale doufám, že to vydělalo málo peněz a třetí díl už nebude. Partička je to dobrá, ale vocaď pocaď. Holky nádherný. 50% ()

Havaj8

Podle mě úplně zbytečný pokračování jedničky. O dost slabší odvar, jedno z mála na co se dalo koukat byly ty sexy maminy a vysokoškolačky v bikinách, ani ty vtípky už neměly takový grády. Ale co, produkce na další Sandlerovce něco utrhla a i přesto nelichotivý hodnocení múžou bejt spokojený. ()

Martin741

Typicky Sandler : je to blbe, dementne a je tam digitalny jelen. Doteraz sa cudujem, co na tom stalo 80 milionov USD, kam ich sakra dali? 35 % ()

O´Neill

V R6, v originále a bez titulků - stejně ale výborné! Běžně cam ripy nesleduju, ale zdejší hodnocení mi zkrátka nedalo na výběr. Neposlouchejte idioty typu suark & stefi, film pravděpodobně vůbec neviděli a pouze se chtějí zviditelnit. Grown Ups 2 není tak dobré jak jednička a člověk se tam nesměje od začátku do konce, ale když už ano, tak pořádně! Druhý díl teda není tak luxusní záležitostí jako první, ale všichni herci vedle sebe proti šaškům jako Taylor Lautner, s některými opravdu povedenými vtípky vás při nudném dni dokáže pobavit více než byste čekali.85% ()

BarryLyndon

Jedničku považuju za neškodnou zábavu u které jsem se nasmál více, než bych měl. Tohle jede ve stejném stejném duchu, bohužel to sráží absence celistvého příběhu a nějakého pořádného záporáka, parta vysokošlkoských fracků kolem uberkokota Taylora Lautnera, Mila Ventimiglii a syna Schwarzenegera mi přišla taková nedomrle zajímavá. Ale co, chlastá se tam, krká se tam, prdí se tam, fuckuje se tam, je tam rekordní koncentrace milfek (zdravím dekolt Salmy Hayek a Mariu Bello, která nebyla od kostýmu roztleskavačky v History of violence víc sexy) jo a menší dárek ode mne, učitelka baletu se jmenuje April Rose (....to the fapcave !). Docela cute je tam i dcera hokejové legendy Waynea Gretzkého. Málem bych zapomněl na špičkový camea, který potěší fandy basketu, wrestlingu a špičkového seriálu Rules of Engagement a hodně mne bavila černošská rodinka "WHAAAAAAAT?!" Koukám, že to celkem vydělalo, bude 3. díl? Já bych si ho celkem i dal, k pivku ideální film. :-) ()

carlos 2010

Blbina, ale uletená so super gagmi. Hlavný hrdina bol pre mňa Nick Swardson a Taylor Lautner si konečne našiel svoju správnu hereckú polohu. ()

bourec

Ještě horší než první film.Spoustu trapnejch scén,který film hnaly až k odpadu,spousty známejch tváří,který ale přehrávaj,až hrůza.Navíc příběhově nuda,jen slet scén o demenci zúčastněných,prostě trapárna.Odpad ale nakonec nedám,poněvadž sem se asi třikrát,světe div se,zasmál.30%. ()

Rodriguez

Čekal jsem od druhého dílu hrůzu, ale místo toho jsem dostal čistokrevnou zábavu na pokročilý sobotní večer a skvěle jsem se bavil! Opravdu toto očekávám od komedie a toho jsem s Adamem Sandlerem dosáhl! 85% ()