Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

JohnCZ

Jednička byla taková vtipná rodinná oddychovka, kdežto dvojka je regulární hovadina, která naštěstí místy umí být vtipná též. Je to takový slepenec komediálních scén, dost hrubo sestříhaných a jako celek ne moc smysl dávajících. Některé gagy však neměly chybu a to i přestože je humor vyloženě primitivní, hodně pubertální a bohužel místy i dost nechutný. ()

corpsy

Sandlerova parta sa tentoraz prekonala. Už dávno sa mi nestalo, aby som si tak neskutočne užíval sandlerovský humor, ktorý síce patrí medzi tie menej inteligentné ( nemyslím to v zlom ), ale je proste nadmieru zábavný. Ďakujem. ()

liquido26

Nebýt chčijícího jelena, líbání se psem a častého zvracení, tak by to byla docela v pohodě komedie. Škoda, že si musí pomáhat takovýmato věcma, který nejsou vůbec vtipný. ()

Marsik

Z mého pohledu se jednalo o překvapivě velmi slušnou a vtipnou komedii, kde se opět dali dohromady staří přátelé z Machrů 1, které jsem po pravdě moc nemusel. Ale tady mi přišel jejich humor vhod a díky přijatelné délce film velmi rychle utekl. 75% ()

ConanVJ

Hodně povedená ne tak čistě rodinná komedie, ve které je spousta vtipných scén u kterých jsem se hodně zasmál. Jsou tu i nějaký ty nechutnější scénky, ale není jich tolik. Filmek je bláznivá podívaná a všichni se sem hodili. Najdou se zde i nějaký ty trochu emotivní momenty. Jako další sandlerovka filmek opět nezklamal a já si ho užil. Jediný co tu chybělo je Rob Sch. který byl v jedničce. Příjemná a svěží komedie který dávám 90% :) ()

zlabus

Let's face it, jediný důvod proč to sledovat jsou výstřihy Salmy Hayek a postava (míněno skutečně postava) ruské učitelky baletu. První díl mi velice sednul, ale tohle bolelo. 30% ()

Paxxx.cz

Trhlá komedie stejně jako jednička, ale už jsem se u toho tak moc nebavil jako v předchozím filmu. Některé vtipy atakovaly hranici trapnosti, ale většina mě rozesmála, takže dle mě dobrá komedie do nepohody či na nudný večer...6/10. ()

Ellmariachi

No né...byla to fakt slátanina na entou. Jenže možná právě takováhle blbina mě chyběla. V době kdy filmy chtějí být jen inteligentní, kdy i komedie prostě hlavu a patu mít musí, mě tohle fakt sedlo. Ono to tak nějak běží, sem tam hláška, sem tam vtipná scéna. Na logiku a mozek jak se říká sere pes. Já to Sandlerovi a jeho hvězdnému cirkusu žeru a nestydím se za to. Prostě jsem se u komedie bavil a nemusel myslet. 70 procent. ()

KIT.HL

V záplavě "seriozních" kousků je občas třeba vybočit z řady a zasmát se zcela stupidním věcem.Já to občas udělám a tady jsem se zasmál někdy i nahlas.Filmu by prospěla kratší stopáž.Tím by se eliminovalo několik trapných momentů. ()

Riddick77

První Machři mi sedli, nicméně pokračování je nechutná, nevkusná a zoufale nevtipná slátanina, která naprosto postrádá smysl. Chápu, Sandler potřeboval prašule, leč opravdu musela celá parta klesnout tak hluboko? Pořád tam jen někdo na někoho chčije, blije, prdí a krká. Omlouvám se za ten termín, ale nic debilnějšího jsem dlouho neviděl. Haha, ze stroje na zmrzlinu "teče" zmrzlina a vypadá to, jako kdyby někdo "kakal". Hahahahaha. Hvězda za fajnové retro oblečky na závěrečné party, postavu (myslím vzhled) Salmy Hayek a dvojici Austin & Buscemi. 1/10! P.S.: Dear Dennis Dugan, Go Fuck Yourself!!! Hahahahaha.... ()

JJ.Gibson odpad!

TOHLE je film, který rozhodně nikdy nechcete vidět!!! Retardovaný šimpanz napsal scénář a Adam Sandler se ho s grácií jeho vlastní chopil. Vlastně to není ani film, je divně poslepované scény, které dávájí dohromady 101 minut. Objeví se tady Steve Buscemi, vážně škoda pro něj, podle mě nemá zapotřebí hrát v takových to hovadinách. Dokonce tady narazíte i na Stevea Austina, což mě taky mrzí! A spoustu dalších hvězných hvězd či hvězdiček a já si říkám proč?? Takže jediné na co se dalo dívat byla Salma Hayek a April Rose, což bych řekl, že je docela málo... ()

kaylin

Je mi jasné, že si teď většina lidí klepe na hlavu, co mi hráblo a proč dávám zrovna tomuhle filmu takové hodnocení, jaké jsem mu dal. Já vím, že to je přehnané, je to pořádně přehnané, ale copak nemám alespoň jedno prostor na trochu subjektivity? Tak tohle je zrovna ta chvíle a já bych chtěl něco málo napsat o filmu, který mě donutil se v kině smát většinu jeho stopáže. Ano, mnohdy proto, že některé scény byly hodně trapné a blbé, ale v tu chvíli mi to vůbec nevadilo. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/09/machri-2-2013-90.html ()

ABLABLABLA

Pokračování je překvapivě stejně dobré jako první díl. A tím dobré myslím doslova dobré na stupnici známkování ve škole. Čili za 3.. hvězdy no:D Vtipné to bylo, ale nic extra. Nejlepší byl ten malý ogar, ten napůl černoušek. "Oh, that's cold." Teda že v takovéhle průměrné komedii hrál Lautner, Sandler apod. se nedivím, ale co tu probůh dělal Milo Ventimiglia a ještě jako napůl teplý blonďák, tak to fakt nechápu. Syn toho "děvkaře" "You're him." A zmačkal obrázek, na němž byl nakreslený panáček s čepicí, aby ho jakože poznal. "Oh building a confidence right here with r2d2." Aneb tak blbé děcka bych fakt nechtěla, ale tak hlavně že mají dostatek sebedůvěry, i přestože jsou totálně blbé a myslí si, že co říkají je správně.. aneb je důležité mít confidence, teda pardon k.o.b.r.q.v.y :D ()

Verka13

Jednička byla slabota, tohle je ještě horší. Hvězdu pouze za bujné dekolty účinkujících hereček a za to, že mám ráda jeleny. ()

..Lucas..

Přibližně na stejné úrovni jako jednička, smršť velmi trapných vtípků, některé pobaví, některé méně. Někdy už to bylo příliš, jak je u Adama zvykem, ale celkově se jedná o celkem podařenou komedii, která splnila svůj účel. ()

Remedy

Oproti snesitelné a místy i celkem zábavné jedničce je pokračování Machrů na úrovni snesitelnosti. Nejhorší je, že ten dementní humor už nebyl ani zábavný a pokud jsem se zasmál, tak jsem zároveň (možná i nad sebou) kroutil hlavou. Tohle jsou totiž přesně ty "komediální" vody, kam by se Adam Sandler už neměl vydávat. Přijde mi to hrozně nucené, povrchní, nevkusně infantilní a hraje v tom Taylor Lautner. Příště by to chtělo alespoň mikrodávku nadhledu a alespoň trochu filmový scénář - tohle byl jen sled bizarně poskládaných epizod do formátu celovečerního filmu. ()

salalala

Ryzí zlo a pro mě případ té nejhorší americké komedie vůbec. Pořád se tu krká, prdí, škytá, někdo někam padá, do něčeho vráží a tak dále. Humor je laciný a prvoplánový a vskutku by ho vymyslelo i malé dítě. O ději nemá smysl dlouze mluvit, protože tu žádný není. Jde spíše o sled epizodek, které jsou víceméně trapné a pro mě zoufale nevtipné. Nic tu nedává smysl a jen se divíte, proč v tomhle musí hrát Hayek, Bello nebo Buscemi, kteří tu jsou jen do počtu a musí se pitvořit nebo přehrávat. Sandler, James, Rock a Spade mi prostě nesedí a tak už to asi zůstane. Všichni jsou křupani a jejich humor je opravdu dost oplzlý a trapný. Dugan sice občas kouzlí kamerou, to ale nikoho nevytrhne. Jedinou hvězdičku dávám za konec, v němž jelen sežere varlata Taylora Lautnera, který je příšerný jako celý film. Očistec a dost možná trestný čin ublížení na zdraví. 10% ()

FilmFan24

Druzí "Machři" jsou pospojovány z rádobyvtipných situací, které nedrží pohromadě ani ten jelen, který všechny na začátku pochčije. Bohužel se opět manželka, děti a známí Adama Sandlera přišli vyblbnout před kameru. Tentokrát nějak díkybohu zapomněli na Roba Schneidera. Bez mučení, ale přiznávám, že pár míst vtipných bylo. Vrcholem mohla být zahradní party ve stylu devadesátých let. Bohužel se tak nestalo. Nejvtipnější byla místa, kde se objevil Taylor Lautner jako namachrovaný vysokoškolák. To nemělo chybu! ()