Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajda.l
  **

  Standart francouzské komedie. Po pár dobrých nápadech v úvodních minutách se to brzy přelomí pouze do otravnosti a trapnosti. Amsterodamské vypointování považuji za vyloženě slabé. Navíc velmi nemám rád filmy s přihlouplými mafiány, drogovými dealery a jinou podobnou rádobydrsnou havětí se kterou si nakonec vytře řiť ten největší lulan. 40%(12.7.2013)

 • Autogram
  *****

  Skvelá politicky nekorektná insolventná babička, ktorá sa zapletie. A keď to nejde po starom, tak nájde nový obchodný model. Francúzi komédie stále vedia, a vedia aj vymyslieť niečo celkom nové, neobvyklé, možno až šokujúce. Dobrá nálada ide z filmu v každom momente, aj pri zvláštnom akčnom závere, nejako sa to uzavrieť muselo, asi iná možnosť nebola. –––– Všetci tí rákosníci, arabáši a čierne huby... Vy by ste si zaslúžili byť biely, pán Baptiste. –––– Prečo si za každú cenu zlá? Prečo nikoho neľúbiš? –––– Obmieňať menu a rozširovať klientelu.(25.2.2017)

 • Firebug
  ***

  Tak nějak jsem z počátku nevěděl, co jsem si to vlastně pustil. Paulette se nejdříve tváří, jako černo humorné sociální drama, ale na konci nemá daleko ke grotesce (včetně mile přitroublých policajtů a komicky přestřeleného záporáka). Ve finále tedy příjemné neškodné pokoukání se značně rozkolísanou náladou. Přesto jsem lehce zklamán, páč jsem čekal "druhou Saving Grace", která má podobnou zápletku, ale kvalitativně je o úroveň výše.(6.10.2014)

 • grizly007
  odpad!

  Ach tak HAHA to jsem se ale zasmál. Těch filmů kde se nějaký blbec pustí do prodeje drog začíná být nějak hodně tak se i frantíci rozhodli udělat si svou verzi. Bohužel naprosto nevtipná píčovina z hnusnýho francouzskýho sídiliště je spíš depresivní než zábavná. Pokud by to snad mělo mít naději aspoň na půl hvězdy tak tu sebral hrůzostrašnej dabing.(23.9.2013)

 • el.zapikano
  ***

  Pani na dochodku ma problem vyzit so 600 Eur na mesiac a tak zacne dilovat hasis. Casom vsak zisti, ze zhodnotena surovina sa da predavat s vacsou marzou. Spacecakes od Paulette sa stanu coskoro vyhladavanym artiklom. Neocakavany uspech jej vsak zacina prerastat cez hlavu a zacina sa ozyvat mafia aj policajti. Riesenim je prestahovanie celeho kolacikoveho biznisu do Amsterdamu. Paulette je pohodovy, "rodinny" filmik. (STV2)(26.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace