FFF 2012. Současný obrázek Francie, kde hlavní hrdinka (důchodkyně) nesedí v honosné jídelně domova důchodců, ale žije v paneláku. Moderní a černá komedie. Stařenka sbírá jídlo z popelnic, do bytu jí vnikne exekutor a hlavně nesnáší všechny černochy, Araby a asiaty. Plus její dcera si vzala a má dítě s černochem-policistou. Zkrátka taková milá reálná francouzská babička. Bída a nouze jí donutí se dát na nečekanou kariéru drogového dealera. Naštěstí jde o komedii, kde se jedna absurdní scéna střídá s druhou. Když už myslíte, že režisér nic nepřihodí, naservíruje vám další úžasnou scénu. A pak přijde vrchní dealer a ruské karaoke. Trošku drhne ten akční konec, kdy je nutné udělat očekávaný happy-end, ale jinak je to výborný film.(2.1.2013)

Neznám zatrpklé důchodce, znám jen zatrpklé lidi a pomýlené komentáře. K zatrpklosti patří bezmoc a Paulette je od bezmoci daleko - naopak, málokdo si dokáže účinněji a energičtěji pomoci. Příběh seniorky, živořící na minimálním důchodu, která jde za přivýdělkem - klidně prodejem trávy, cíleně a neomylně. Vtipné situace okolo, typický francouzský šarm, trochu nucený happy-end. Doporučuji.(16.7.2014)

Perníková babka. Francúzi na to išli s nemravným šarmom, ale chcelo to viac dravosti a gangsterského čierneho humoru. Nápad nebol zlý, no chýbala tomu hutnejšia realizácia, babka to herecky zvládala a tak bola škoda nevyužitého potenciálu. Inak ale nápadité a hlavne svižné, no a skončí to celé skôr, než si uvedomíte, že to začína byť otravné. 60%.(1.10.2014)

• Marek1991

Stojí to na tom, že babka je menej podozrivý páchateľ, no dalo sa čakať, že to skončí nejak šťastne, navyše s tými majetkami, ktoré nadobudla, či s tou akciou okolo malého chlapca to zas vtipné nebolo, navyše si myslím, že aj okolo toho kňaza to bol nezmysel. Je to taký jednoduchší film, komédia na mierne pozdvihnutie nálady, ale celkovo veľmi slabá.(18.3.2014)

Drogy jsou dobré! Babka byla pořád nasraná a nikdo jí neměl rád, dokud nezačala prodávat hašiš. A to z ní udělalo skvělou babičku, která má všechny ráda. A ještě k tomu se za prodávání drog ve Francii nedostaneš do vězení, takže se to vyplatí! Jáj to byl zase film. Nic takového jsem ještě neviděl a párkrát jsem se i zasmál. Jen jsem nepochopil smysl toho filmu. Ale nevadí 60%(16.7.2013)