Zejména díky občasné politické nekorektnosti je Hašišbába na první shlédnutí poměrně vtipná záležitost, zvlášť když mi opravdu sedla do nálady. Ovšem s blížícím se koncem vtipu ubývá a ten závěr je snad z úplně jiného filmu... A bohužel ani potenciál na opakované shlédnutí zde tentokrát nevidím, obávám se, že pokud na to někdy v budoucnu dojde, budu muset jít s hodnocením níž.(5.9.2013)

• grizly007

Ach tak HAHA to jsem se ale zasmál. Těch filmů kde se nějaký blbec pustí do prodeje drog začíná být nějak hodně tak se i frantíci rozhodli udělat si svou verzi. Bohužel naprosto nevtipná píčovina z hnusnýho francouzskýho sídiliště je spíš depresivní než zábavná. Pokud by to snad mělo mít naději aspoň na půl hvězdy tak tu sebral hrůzostrašnej dabing.(23.9.2013)

Zezačátku se to rozjíždělo pomalej a Paulette ( mysím že nejenom mně) byla nesympatická...ale jak šel příběh dál a dál tak mě začal bavit...už ten námět důchodkyně co si doma otevře pekárnu ,kde tajnou přísadou je hašiš má potenciál. Navíc její nejlepší kamarádky co jí začnou pomáhat a sympatický švagr u policie jsou taky velmi dobrým tahem....a nejvíce si cením toho ,že na konci není (jak by každy čekal) žádné vyůstění v krimi drama...vše je bráno s humorem a za to dávám tři hvězdičky.(18.10.2013)

Vtipný príbeh ktorý v konečnom dôsledku nevyznel príliš vtipne. Neviem si predstaviť kedy naposledy som videl komédiu, pri ktorej som sa za celý čas ani raz nezasmial. Hlavná postava bola zvládnutá celkom fajn, rasizmus jej jednoznačne prospel a ako nepríjemnú starenku som si ju obľúbil, ale to jednoducho nestačilo.(7.1.2014)

Pohodova francuzska komedia, ktora mi svojim prostredim velmi pripominala nase socialisticke sidliska. Prijemny humor vobec nie je sileny a je asi sto krat realnejsi ako ten v americkych komediach. Akurat na pobavilo, ze babicka sa utapala v dlhoch a nemala ani na zaplatenie elektriny, lebo dostavala "biedny" dochodok 600 eur :))) [31/2013].(25.2.2013)