Nebylo to tak otravné, jak jsem vzhledem k tématu a jménu režisérky čekal - nakonec se z toho vyklubala docela snesitelná oddechovka. Přesto je tam mnoho podstatných nedostatků - kašírovaná zápletka se smrtelnými onemocněními, zcela nefunkční a umělé vedlejší vztahové linie (dcera a Dyk, Dyk a skupina, dcera a Genzer, Krobot a Bydžovská) a poněkud těžce nezvládnutý závěr (Nellis prostě nemůže odolat dokonale nenaplnit svou dávno otřepanou škatulku "hořké komedie"). Nabízí se také otázka, proč údajně česká hudba ze 70.let zní tak jak zní, tedy dost nevěrohodně. Film naštěstí drží nad vodou zejména trio Geišberg, Polívka, Krobot a nenápadná, realisticky laděná Cibulkova kamera (tak má kamera v mainstreamu vypadat). Zasmál jsem se jednou nebo dvakrát (ano, jednalo se o nadávky, propracovanější gagy nehledat) ale kupodivu mi to nevadilo - Revival jsem vnímal opravdu spíše jako čistě hudební film než komedii. Přemýšlet o tomto filmu v rovině kritiky médií nebo úlohy disentu je zbytečné, jelikož řečená témata jsou ve snímku nakousnutá asi dvěma větami či záběry a ponechaná ležet ladem.(21.2.2014)

Prekvapivo fungujúca komédia, ktorej najväčšou devízou je jednoduchosť, prirodzení herci, výborne vykreslené charaktery a hlášky, ktoré nepôsobia silene. S nadsázkou, v štýle nenáročnej zábavy a síce pár opakujúcich vtípkov, ale v zásade by som bola rada, ak by sa občas niečo podobné zrodilo aj na slovenskej scéne. Oceňujem hlavne nápad a výborne zvolených hercov.(5.1.2015)

Patřím ke generaci, která za vlády Rudého bratra propogovala nejeden střevíc na koncertech nepříliš povolených skupin a asi proto nadšeně vrním při každém zmrtvýchvstání nějaké té bývalé podzemní kapely. S důchodci ze Smoke jsem si to zkrátka řádně užil. Zejména šukuchtivý Ota mi byl sympatický, slepý bubeník Hynek neměl chybu, ale zdrojem opravdové zábavy byly hlášky sympatického podpantofláka Karla, jemuž Krobot propůjčil další ze svých skvěle zamračených kukučů. Já se prostě bavil a to i přesto, že Polívkovi s Heřmánkem nebylo lehké jejich rockerství uvěřit.(9.12.2013)

Karlovarské premiéry jsou trochu problematické. V té atmosféře spousta filmů vyjde mnohem lépe, než by si skutečně zasloužila, tak jako to třeba bylo minulý rok s Polski Film. Ale Revival má výhodu v tom, že si na nic nehraje. Tudíž po dlouhé době zase vtipná česká komedie, za kterou se nemusíme stydět. Až na ten product placement... To, že máme jezdit ve Fiatu, chodit do Sasazu a jíst v Panerii je nám cpaný v každé druhé scéně. (KVIFF2013)(5.7.2013)

Když jsem šel tuhle do kina, ze všeho nejmíň se mi chtělo na českou komedii, ke všemu s Alicí Nellis za kamerou a Mirkem Krobotem před ní. Vzpomněl jsem si totiž na filmy Mamas & Papas, a především pak na Okresní přebor a naskočila mi kopřivka. Jenže jsem po chvíli zkoumání programu zjistil, že ničím jiným ten den začít nemůžu, takže sympatická slečna pokladní mi pomohla od hodinové mzdy s bonusem a já s rozpačitým úsměvem prošel kolem další sympatické slečny uvaděčky do sálu. No a teď bych se rád posmál nad výroky zdejších odborníků a expertů, kteří se šťourají v Revivalu jako se malý děcko hrabe lopatičkou v bobku na pískovišti, jen aby nám všem ukázali, že česká kultura je zkažená, zkažený je i český divák, a že jen oni - odborníci a experti z řad ČSFD - to vědí. Zvlášť po přečtení příspěvku tamního specialisty na "Povídky, které nepřeroluješ" mám pocit, že bych měl odevzdat občanku a začít zase nosit plenky. Víte, ono se později ukázalo, že ten den byl nejlepším filmem právě Revival. A to jsem byl v kině fakt dlouho. Čili nejen v posteli platí kouzlo nechtěného...(14.7.2013)

• - Název skupiny Smoke je odvozen od anglické hudební skupiny Smokie, která dosáhla největšího úspěchu v 70. letech 20. století a hrála glam rockovou hudbu. (ELBobes)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať ešte poslednú scénu filmu. (Johnny.ARN)

• - Pri poslednom koncerte v Sasazu si môžeme všimnúť, že na Karlovej (Miroslav Krobot) gitare sa objavujú a zase miznú dámske gaťky. (Johnny.ARN)