Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Líbí se mi, jak dobře se s tímto filmem tvůrci poprali. Musím jim poděkovat nejenom za skvělé obsazení rolí, ale i za nápady s Darkwerk. Polívka, Krobot, Heřmánek a Geišberg vytváří naprosto boží základ pro dobrý Revival. Jenovéfa mi pro změnu potvrzuje, že na ní se film za filimem kouká čím dál tím líp. Snad jen, aby ta upřímnost v jejich očích vydržela co nejdéle a nepřebila ji nějaká jiná, spíš negativní vlastnost, která přichází se slávou. Nicméně musím pochválit i Genzera. Často ho ve filmech nevídám, ale tady ta role toho hudebního promotéra se mu teda vážně povedla. To, že jsou tyhle lidi svině a jdou za penězi je jasná věc. Vidět ale jejich počínání takhle na plátně je zážitek k nezaplacení. Ještě mi tak zbývá poslední, třetí stupeň, a to vidět tohoto člověka na živo. Myslím si, že můj život by po tom byl kompletní a mohl bych svobodně umřít. Nicméně tohle všechno zastiňuje jinak vcelku průměrný scénář. Proto hodnotím čtyři hvězdičky. A to i přesto, že jsem zrovna nedávno viděl o dost let starší a daleko zajímavější britský film, který je na hodně, ne-li na stejně, podobné téma - Still Crazy. Že by inspirace? Ale čtyři hvězdičky nechávám, hlavně za herce, kteří mi zde dělali velkou radost.(28.3.2014)

 • MikeCool
  ***

  Tak jsem se těšil na tento český, hudbení kousek, hlavně kvůli Miroslavu Krobotovi a bohužel žádná sláva. Od začátku do konce to nemělo pomalu žádný náboj. Humor se mi zdál poněkud suchý. Krom Krobota mě zde snad nikdo nerozesmál. Ale zalíbila se mi myšlenka, že Vojta Dyk zde hraje sám sebe, za to dávám velký palec nahoru a za Krobotovu typicky melancholickou postavu jakbysmet.(2.12.2013)

 • Kimon
  *****

  Očima -náctiletých jsem už nejspíše viděn jako "starej", ale Revival mi dost dobře dobil baterie a teď jsem suverénně našlapaný. :-) Po dlouhé době opět jednou skvělý český filmový počin, který jsem rád viděl. Vulgární výrazy mi tentokrát nevadily, snad proto, že působily tak nějak přirozeně, na správném místě, nebylo jich přespříliš a jemně kořenily humorné dialogy. No, a co napsat k hudebním skladbám a samotným Smoke? Lepší obsazení Smoke snad nemohlo ani dostat . Geišberk, Krobot, Heřmánek a Polívka prostě excelovali a jejich oldies mě vzalo doslova za srdce. Pátou hvězdičku věnuji Zuzaně Bydžovské a jejímu vystoupení na pódiu a Alici Nelis, že Revival stvořila a poslala na plátna kin. :-)(17.1.2014)

 • johnn333
  **

  Chtěl jsem se s letošníma Varama rozloučit ňákym pěknym filmem, místo toho sem ale viděl Revival, ve kterym ženský z Babovřesk hážou na Bolka Polívku spodní prádlo, Miroslav Krobot blinká a má průjem, Karel Heřmánek rozchází mrtvičku a Zuzana Bydžovská ukazuje zadek. Humor tvoří to, že někdo neumí používat mobilní telefon/nedokáže udržet moč/je Richard Genzer. Masakry. Hudební. 30%(9.7.2013)

 • nunka
  ****

  Prekvapivo fungujúca komédia, ktorej najväčšou devízou je jednoduchosť, prirodzení herci, výborne vykreslené charaktery a hlášky, ktoré nepôsobia silene. S nadsázkou, v štýle nenáročnej zábavy a síce pár opakujúcich vtípkov, ale v zásade by som bola rada, ak by sa občas niečo podobné zrodilo aj na slovenskej scéne. Oceňujem hlavne nápad a výborne zvolených hercov.(5.1.2015)

 • - Ve scéně, kde má být Zuzana Bydžovská (Yvonna) nahá na pódiu, za ni zaskočila dublerka Naďa Vinecká. (Adigor)

 • - Alice Nellis režírovala v pokročilém stádiu těhotenství. (jenik71)

 • - Pri pohľade na exteriér klubu Sasazu je vidno plagát na vystúpenie britskej kapely Kosheen. (ZetDaElO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace