Komentáře uživatelů k TV pořadu (31)

 • Segrestor
  odpad!

  Nejslabší, máte padáka. Panu Barešovi bych dal zlatýho, aby se neřeklo.(1.2.2013)

 • kingik
  odpad!

  V tomhle nezábavném pořadu je možné všechno. Nicméně, dokoukat ho bylo nad moje síly. Klady veškeré žádné. Pořad je jeden velký zápor. Dávám mu ještě měsíc, maximálně dva a pak to zabalí. 0%(30.1.2013)

 • Snorlax
  odpad!

  Ze soucitu a slušnosti raději nekomentuji...(19.1.2013)

 • boshke
  odpad!

  Asi tři minuty stačily. Není radno tu blbou věc zapínat. Byť jen nešťastnou náhodou... 0%(17.3.2013)

 • MikeCool
  odpad!

  TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(19.10.2013)

 • Thomick
  odpad!

  Sandra Pobudová na místě Lee Macka a hosté tak kvalitní, že ani svýho známýho nedokážou představit, aniž by jeho charakteristiku četli z karet. Just... wow!(10.6.2014)

 • GeusX
  odpad!

  I pokus o vtip je zábavnější.(12.3.2013)

 • 6thSun
  *

  Stojí to za hovno, a mně můžete věřit, copak bych vám lhal?(11.1.2013)

 • SOLOM.
  *

  „Zlaté Zlatička“, ale tyto pořady bych raději dále moc nesrovnával. Česká televize čas od času taky šlápla vedle a tenhle pořad je (no spíš byl) toho živým důkazem. Igor Bareš mi jako herec ani moc nevadí, nějak v lásce ho nemám, ale jako moderátor byl hrozně slabý. Hodně záleželo, jací hosté se tam objevili, některé historky dobré, ale jako celek to na mě moc dobrý dojem nedělalo.(4.12.2020)

 • Patw
  odpad!

  Chápu, že se pořady musí odněkud brát (tentokrát z BBC) ale někde po cestě z Anglie do Čech seriál ztratil svůj šmrnc (tedy to podstatné). Česká verze = katastrofa.(4.4.2013)

 • Splasher
  *

  Nádherná ukázka toho, komu všemu tady v ČR dávno ujel vlak televizní zábavy a teď si na ty svý plevelem zarostlý koleje zkouší koupit rovnou rychlovlaky. ____ Tak za prvé ujel samozřejmě České televizi. Po pádu komunismu došlo naštěstí i k pozvolnému konci různých estrád. Jenže co je nahradilo? Nic. Povedené projekty spočítáte na prstech svých rukou (Soda, 22, Manéž a sklepáci; s přivřením oka a ucha ještě Zeměkoule, Donutil a Hron). Za 20 let! Komerční televize ani není třeba komentovat. ____ Vlak ujel i samotným bavičům a komikům. Tím, že televize raději opráší archív, vznikalo tu jen velmi málo nových pořadů pro nové tváře. Dá se říct, že šanci dostávají až se zařazením pořadu Na Stojáka na HBO. To jak s tím pak naložili třeba Koko Tv, to už je zas jiná věc, velice smutná. ____ V neposlední řadě ujel vlak divákům. Těm, co si tu stěžují, že podobný pořad patří na komerční televize. To je přece dávno vyvrácená věc. Stačí zmínit Monty Pythony, Bottom nebo třeba Little Britain. Vše kontroverzní, odvážné a schválené veřejnoprávní BBC. Panelové pořady jsou sice specifické, ale taky tu máme příklady dlouholetých Shooting Stars nebo Buzzcocks (opět BBC). ____ No a pak to má takovýto výsledek. ČT sice koupí práva na osvědčený pořad WILTY od BBC (nebo spíš od Endemolu). Jenže nemůže zároveň koupit oblíbené profesionály Brydona, Mitchella a Macka, že? A tady se ukazuje ten amatérismus a nepochopení. V britské verzi se vám totiž v každém díle sejdou minimálně 4 profesionální komici. V české verzi nenajdete žádného v roli moderátora, mezi kapitány a v prvních 2 dílech ani mezi hosty. Vzniká tak klasický český paskvil, který místy až připomíná Celebrity Juice. A to je vážně škoda. ____ Pokud jsem ovšem dal české Partičce - která britské WLIIA nesahá ani po kotníky - 2 hvězdy, tak tady to bude podobné. Ze soucitu za 2. ____ Asi něco obecnějšího o prolínání českého a britského humoru napíšu do deníku, protože tohle mě docela nadzvedlo.(18.1.2013)

 • Kmotr76
  odpad!

  Hnus. Tohle vážně nemá co dělat na veřejnoprávní televizi!(22.5.2013)

 • H.Gordon
  odpad!

  Po prvním díle nemohu ještě hodnotit, i když si myslím, že po dalším tomu dám s čistým svědomím odpad. Podle mě zbytečný pořad, který není vůbec vtipný, myšlenka nedotažená do konce, hodně chyb a sami zúčastnění se neustále blbě smáli a podle mě ani sami nevěděli proč. Kromě výborného Igora Bareše to ve mě nezanechalo absolutně žádný kladný dojem, spíše naopak. Po dalších zhlednutích ohodnotím - tak s čistým svědomím mohu dát ODPAD(11.1.2013)

 • Paity
  odpad!

  Soutěž, která má jakoby bavit, ale neděje se tak v celé jeho délce. Takže, i když bych rád dal alespoň jednu hvězdu, nejde to.(9.8.2013)

 • Bukk

  Asi jsem našla zaručený recept na zkaženou noc. Já se divím, že se někdo vůbec snaží. I když to možná právě obdivuju. Jenže zase narazíme na typický kámen úrazu, který tkví především v nedotaženosti a prílišné snaze si pořád něco vynahrazovat a dokazovat. Né, že bych byla velkej optimista, ale nevíte, kdy tohle zvěrstvo páchané na původních verzí skončí?(28.12.2014)

 • lubospoti
  *

  Veřejnoprávní televize klesla v tomto žánru na úroveň komerčních televizí.(11.1.2013)

 • MrGregor
  odpad!

  Boha jeho, co jsem si to zas v rámci mé studijní prokrastinace pustil?... Takovýto odpad bych čekal spíše od jiných - soukromoprávních televizí, ne od ČT... Nezajímaví hosté, nezajímavé pseudovtipné historky, u kterých by i cvičený šimpanz poznal, "co je lež". A co víc, nevím, kde se to v českých televizích (a zejména ve zpravodajství, resp. v "novinách") v poslední době bere, ale je takovým zdejším zvykem, obsazovat neschopné moderátory, kteří místo toho, aby moderovali, jen do televize křičí předem připravený text, prokládaný nevtipnými, trapnými a někdy i nevkusnými vtipy... Zkrátka a dobře, tato soutěž je podobný paskvil, jako má předchozí věta :) ... Takže shrnutí: Obrovskou, kolosální, nesmírnou, gigantickou megaoklikou se této pseudosoutěži vyhněte.(17.1.2013)

 • johhny007
  **

  A toto je co jako ?? http://replygif.net/988(11.1.2013)

 • brzozin
  odpad!

  Neskutecne hloupa a stupidni soutez, u ktere jsem se nejen ze ani jednou nezasmal, ale navic jsem dost dlouho nechapal pravidla. A rekl bych, ze je nechapali ani sami ucinkujici. Ti se dokazali jen nekonecne dlouho infantilne smat vlastnim radoby vtipnym hlaskam. Bares, ktery do hry vztoupil velice razantnim uvodem byl pak po zbytek poradu pasivni a v podstate zbytecny. Na komci poradu me uz ani nezajimalo, ktera z tech absurdne vykonstruovanych pitomosti je pravda ci lez, ale kdy tahle uboha kokotina na urovni tv barrandov skonci.(13.1.2013)

 • uodevr
  odpad!

  Český pokus o důkladnou kopii britského WILTY, přičemž to nejdůležitější se zapomnělo - geniální kapitáni s úžasnými slovními přestřelkami a zajímaví, zábavní a kolikrát neméně geniální hosté. Místo toho tu je chlap, kterýho každý zná jen díky jeho hlasu, a neskutečně otravná a tupá Pogodka, kterou v tom lepším případě nezná nikdo kvůli ničemu. O hostech nemluvě. Nehledě na to, že hezky na úrovni si tu tyto megastár celebrity dělají srandu ze vzhledu naprosto cizích lidí. Nicméně Barešova imitace Slavíkové je dokonalá.(9.2.2013)

<< předchozí 1 2