Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

Automaniak

Tady asi většina lidí měla očividně trochu velké očekávání. Já si řekl, že to horší jak Hitman 2007 to být nemůže a moje očekávání to celkově splnilo. 60%. ()

bararich8 odpad!

Blahopřeju, takhle něco dokurvit, to je umění. Jak tohle mohl tvůrci hry dovoliti, nechápu. Výsledkem je totiž béčková sračka, kdy se z nájemného, nenápadného vraha stane robocop, tohle nemá s Hitmanem vůbec nic společného, ale to není to nejhorší, ani to, že herecké výkony stojí za hovno a dialogy psal idiot. Nejhorší jsou akční scény, těch je relativně dost a v traileru byly poskládány/sestříhány tak, že to nevypadalo až tak zle, ale v reálu si to vůbec neužijete. Proč? Kreténský střih, každá rána, každý chvat, všechno je s prostřihem, čili to vůbec nijak nepůsobí, nevíte, co se děje, animace jsou slabé. Ještě jsem nezažil, abych byl z každé akční scény nasraný. Není tam nic, co by se dalo pochválit. Mám jen jedno přání, nedělejte druhý díl. 0* ()

darkreider

Hitman má holt smolu, že si ho vždy zoberie na paškál nejaký ten fušer. Obsadenie je zlé pred kamerou aj za kamerou a tak to tu nemá kto zachrániť a až sa neveziete na vlne hernej predlohy, ktorá je tu zachovaná podstatne viac než v Hitmanovi z 2007, tak vás od sprostých slov už nič nezachráni. Akčné sekvencie nie sú zlé, ale nedá sa povedať, že by boli vedené pevnou rukou typu John Wick, pričom sa moc moc snažia. Je to škoda a ako fanúšik hry som zase raz sklamaný. No tak možno do tretice... A bez Skipa, Ruperta a hlavne bez Zacharyho! ()

Stíba

Psal jsem to u Hitmana z roku 2007 a píši to i tady. Můj vztah k této postavě je významně posílen pohledem hráče, který tuto sérii zná už od kolíbky a to tak ovlivňuje i můj celkový dojem a tak jsem očekával, že půjdu vesměs proti davu. Tento díl je v lecčem odlišný od předchozího stále se ale drží hitmanovského stylu tak jak by se dalo očekávat. Dějová linie mě vůbec neurážela a naopak mi přišla celkem zajímavá a nechávala dostatečný prostor akci o kterou tu jde především. A jelikož mě ani ta nezklamala a zapojení "hitwomanky" pro mě naopak bylo příjemným a zajímavým zpestřením, 4* tu beru z mého pohledu jako adekvátní. ()

Torgal

Vyvražďovaniu nechýba istá poetika a elegancia, rovnako ako aj krvavé headshoty, ale to je asi všetko k pozitívam. Scenár totiž pochádza z rúk Skipa Woodsa, ktorý idiotskými zvratmi potvrdzuje renomé scenáristického diletanta. Dej samozrejme s predlohou opäť nemá nič spoločné, zato s Terminátorom je styčných plôch nečakane veľa. Friend je ten najmenší problém. 4/10 ()

Jakubik

Barevná nuda bez jakéhokoliv charismatu. Herci otravní snad kromě Kretchmanna. Quinto je sice sympaťák, ale na tuhle roli mi prostě neseděl. No a naši hlavní tahouni škoda mluvit. Možná bych i tvrdil, že hra má svůj fanklub, kterej by natočil lepší video i s dějem na YouTube. Tohle bylo tuze dementní. V podstatě jde o nic. Hitman dostal druhou šanci a zase zklamal a to jsem hru nehrál… ()

DAPDO

Hra super, film o ničem. Špatný herecký obsazení, k nikomu jsem necítil ani trochu sympatií, takže mi bylo úplně u prdele, jak to nakonec skončí. Asi už jsem na tyhle filmový superhrdiny starej. ()

cure

Synátor hovoril, že je to dobré. A mal pravdu. Za tri....tak nie to bol fór, za dve nech nežerem ....................Kdo jsi? Jsem Jano, Jano Kováč a ochránim tě..................... ()

hijacker

Další pokus jak přenést hru na filmové plátno. Neúspěšný pokus. Doufejme, že už nechají hru klidně spát a nebudou se pokoušet o repete. ()

Harry_

Není to tak špatné, jak se tu říká, naopak. Film trpí žánrovými klišé, ale efekty a akce ostudu nedělají. Obsazení 47 je výborné, Katja horší. Hvězdička navíc za herní reference. ()

dalziel

Bohužiaľ pri ďaľšom zhliadnutí s odstupom času musím jednu ⭐ z hodnotenia ubrať.Trápil som sa až do konca aby som to vydržal. ()

anitae

Další soubor nelogičností, alespoň s krátkou stopáží. Zábava na vyčištění hlavy, viděla jsem včera a skoro nic si z toho nepamatuju:) ()

Acrobat odpad!

Ak prvých 45 minút nie je kópia Cameronových snových ideí o Terminátorovi, tak neviem. Chcel by som mať notebook, kde ak ho roztvorím a naťukám „fdjklpoeudk“ tak vidím všetko, počujem všetko, snímam všetko a policajná databáza je mojím priateľom. Nikto túto tému nepotreboval a vstávať z hrobu nebolo treba ani vrane. Tá nepovstala, lebo zacítila, že v prípade efektov sa tu budeme blížiť k Ultraviolet, čo už je minimálne na priestupok. Hitman bol o tichosti, ale tu sú to rozpažené ruky a rátanie nudného bodycountu. Miestami som si dal facku, či nepozerám opätovne, zas a znova vlastne Terminátora, ktorý ako ľudský stroj bez zranení, únavy ochraňuje „nevinnú“ ženu. Do Hannahy Ware som sa takmer zamiloval v niektorých pózach a zmena lokalít s futuristickým Singapurom padla vhod. Skrátka, filmový Hitman je slepá ulička, pretože rátať počty mŕtvych pri slabých hláškach, absencia citu, emócií, rešpekt či dôstojnosť. Prepálenosť je enormná a digitalizácia šlendriánska. Bach to aspoň odsýpa, a natrepal tam požehnanosť deja, ktorý sa aspoň hýbe, strieľa, jazdí, padá. Nemám rád, keď niekto ide všade, vie všetko, zdroje (Angelababy) sú bohovia a všetci sme tí sprostí. (videné 29.10.2015, 01.11.2015, BDrip) ()

M1911 odpad!

To se takhle sešly dvě košťata Skip Woods a Michael Finch, kteří mají oba z nějakého nepochopitelného důvodu na kontě hned několik zoufale průměrných filmů se slavnými názvy a velkými jmény, a rozhodli se, že navážou na veleúspěch prvního Hitmana. Aby se mohli pořádně soustředit, šlehli si oba po třech gramech pika a geniální nápady se jen hrnuly. A když tito dva mistři pera po vyčerpávajících 18 minutách svůj magnum opus dopsali, plni pýchy ho šli ukázat producentovi, Mošemu Šekelštejnbergovi, kterému by se zrovna hodila nějaká zástěrka na vyprání pár drobných, tudíž po důkladném pročtení prvních 10 slov usoudil, že se jedná o budoucí oscarový trhák a film dostal zelenou. Režie byla svěřena zkušenému Aleksanderu Bachovi, z jehož široké filmografie nemůžu nezmínit například [nic], [nic] a nebo třeba [nic]. A nesmím zapomenout na jeho homevidea z ťamanských karaoke barů, díky čemuž koneckonců dostal na starost tento film. Hlavní role připadla kamarádovi Rupertovi, který si ani mezi scénami nestíhal holit vlasy ani vousy a celkově vůbec nevypadá jako Agent 47, tudíž je to perfektní Agent 47, jelikož ho nikdo nepozná, žejo. Skoro celý film mu doprovod dělá nějaká bulharská nutrie se silným britským přízvukem, která vidí i za roh a záporáka si střihnul jako vždy naprosto dokonale sympatický Spock. Od první chvíle je jasné, že celý štáb má pečlivě nastudovanou historii Hitmana, určitě viděli z dálky alespoň 2 propagační plakáty, jelikož z filmu přímo čiší ta hitmanovská atmosféra, ať už díky košatým dialogům vyňatých z knihy "101 frází co zněly naprosto retardovaně už napoprvé, ale přesto je najdete v každém dementním béčku", technický dokonalé digitální akční scény, které zase jednou sníží počty epileptiků a hlavně VYNIKAJÍCÍ příběh plný napínavých zvratů a dějových kliček, které jsou naprosto logické, dávají smysl a dopředu by je neodhadnul ani Nostradamus se strojem času. Po všehovšudy průměrném Hitmanovi z roku 2007 tu konečně máme plnohodnoutný filmový klenot, který se naprosto zaslouženě dostal do široké kinodistribuce a ne třeba jako straight-to-dvd příloha k Nedělnímu Blesku, kde by se dal použít například k plašení ptáků nebo lidí. A současné hodnocení 50% beru jako nepovedený vtip, jelikož si tyto audiovizuální orgie zalouží minimálně o 45% jinačější skóre. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47