Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

Juto

Po chvíli sa vzdáte snahy porozumieť zápletke a sedíte a pozeráte na autonehody, bojové scény a streľbu. Problém je, že tento chaos sa rýchlo omrzí. 4/10 ()

NiWi

Hitman měl problém mě vůbec udržet dívat se celou dobu. Dokonce jsem to jednou vzdal, radši šel spát a druhý den se dodíval na zbytek a už to není zrovna super vizitka. Akční filmy s Německým nádechem prostě nejsou ono... ()

Prometheus69

Čekal jsem mega-masérskou nálož šíleností a strhující akce bez zbytečných keců... a tu jsem taky dostal. Protože jsem ani nic jiného nečekal, takže nechápu proč tu většina gurmánů nad tím ohrnuje nos když moc dobře věděli do čeho jdou. Upřímně, po tomhle to bude mít Retart Kurýr a James.B dost těžký. Nejvíc mimo naprosto vy-mazlených a propracovaných do těch nejmenších detailů akčních pasáží, bych chtěl rozhodně pochválit naprosto famózní vizuální stránku... od prostředí, stylizaci jednotlivých scén.. výpravy a atd... Prostě inspirace Equlibrium, Ultraviolet atd.. mimo tedy těch bitek se nezapře. Plusem je samozřejmě i věková red-pand přístupnost která tomu dává podobně jako třeba v případě méně úspěšného NA... pořádný říz a že si smrťák dá vcelku záběh to všechno pobrat.. No a samozřejmě skvělí soundtrack. Proč film vidět? 1) Ty boží hračky! 2) Když se nudím, ráda rozebírám věci :D 3)Výbušný start 4) Albínek na závěr: ()

Deyw

nechápu ten HATE... s hrou to má společnýho asi jen tu jedinou scénu se strunou a Ruperta Frienda v stylovém saku..jinak akce dobrá, nenudí to, hrne se to dopředu a skončí to celkem rychle...super akčňák na jeden nudnej večer.. :-) PS: Je to lepší než ten hitman z roku 2007. ()

panMartin

Hovadina plná samých nesmyslů. Už od první scény je jasný, že to s tou hrou nemá nic společnýho. Z herců mě taktéž nikdo moc nezaujal. Je to film typu vypni mozek a sleduj jak hlavní hrdina vystřílí polovinu postav, ale mě ani tohle nebavilo. Hudba je nudná. Tragické souboje. Příběh je totálně tupý, nedokáže zaujmout, žádné napětí, strach o hrdiny, i příznivce hry si musí po zkouknutí akorát tak klepat na čelo. ()

FaceMan

Oproti minulému dielu výrazne priblíženie k hernej sérií. Voči Rupertovi som bol skeptický trochu ale nakoniec to zvládol bez problémov. Viacej akcie (a však mohlo byť aj menej strihov bolo by to prehľadnejšie) viacej zabíjania, jednoducho Hitman ako si ho predstavujem. Nato že to je spracované podľa hernej adaptácie tomu nemám moc čo vytknúť. Pokiaľ sa vám však nepáči že to je moc verejné a nedáva ich dole po tichu tak nezabudnite že aj v hre si môžete vybrať ako chcete daný kontrakt splniť. ()

viperDavid

Asi mi trošku utkne v paměti, protože jsem na něm byl v kině se současnou partnerkou. Otázka zní co si z toho vezmu ? objetí, doteky, úsměvy, polibky....a mraky matrixu a audi ()

Johnny.ARN

Ja by som tento film až tak tragicky nevidel. Akcia bola, na môj vkus aj celkom pekná žena bola, krv síce po menej ale bola, súboje boli, vychytávky tiež, Audi super, výprava bola tiež. Čo pokulhávalo boli dialógy a to, že to nemalo nejaký vážnejší dej. Ale na druhej strane, kto po dopozeraní si nepovedal, že toto by si celkom rád zahral?? Ja určite. Ten digitálny smog a one-shot-one-men bolo po čase trochu otravné, tak ako občasné nelogické správanie postáv, ale povedzme si, že to mala byť akčná jazda, pri ktorej divák nemal rozmýšľať. Dokonca aj Priateľ sa úlohy zhostil so cťou. Chcel som tomu dať pôvodne viac, ale Olyphant by si ma potom našiel a strelil by ma do hlavy. Lebo Agentúra sleduje všetkých a všetko. Len neviem prečo mi prišiel Quinto ako Smith pokúrovaný s Terminátorom?? To z tých všetkých vykrádačiek, ale bolo ich požehnane mi najviac klalo oči. Ako oddychovka a výplach veľmi dobré. 2 z 5 ()

ivan_drago

Překližka, sololit, trám či balsa, přehlídka nejprkennějších hereckých výkonů v plné kráse... Zombie film bez zombií... Atmosféra absolutně selhává, fylosofické momenty v debilních dialozích jsou jako svoboda projevu v Severní Korei... Tak snad do třetice.... však to znáte... ()

Ryuuhei

Hitman mě nikdy nelákal ani po herní, ani po filmové stránce. Ale tohle, musím říct, bylo docela milé překvapení. Film sice akční, ale zábavný každým coulem. Žádný zázrak, ale mělo to prostě určitou jiskru. Plus hlavní postavy byly prostě sympaťáci, vč. i tentokrát záporáckého Zacharyho, kterého jsem do té doby znal jen jako Spocka. Já jsem tedy spokojen a snad se i kouknu více do herních vod tohoto titulu. 78% ()

Playman odpad!

Tak tenhle film nespasí ani ta (jediná dobrá) 15ti vteřinová sekvence se surf rockem a vystřílením nepřátel, která jako by vypadla z Tarantinovky. Naprosto nesmyslný chaotický děj. Nevíte odkud kdo kam jde... a vlastně proč. A je vám to vlastně jedno. K nikomu nemáte vztah, nic nefunguje. Ach jo... Filmová studia by se měla konečně zamyslet nad tím, jak ty herní adaptace vlastně chtějí pojmout... Protože vzít název a určitý typ vizuálu... a to.. je asi všechno.. opravdu nestačí. Nefungovalo to předtím, nefunguje to teď a nebude to fungovat nikdy. A odpověď, že herní adaptace se nedělají pro hráče ale pro širší publikum, které film zaplatí se po směšných výdělcích dá taky popřít. Tuhle situaci může fakt spasit Blizzard s jejich WarCraftem a Ubisoft s Assasinem. ()

marvan

Čistá, ryzí zábava, která se nesnaží diváka vychovávat, manipulovat ani ideologicky indoktrinovat. To není vůbec málo v době, kdy většina filmů a tvůrců přistupuje k divákovi jako k idiotovi, kterého je nejdříve náležitě poučit, vychovat a vůbec se postarat o to, aby si nedejbože nevytvářel názory na svět kolem sebe sám. ()

noriaki

Filmové adaptace počítačových her jsou až na výjimky mizerné. Hitman 47 patří k těm lepším z nich. Jenže jak už to u podobných projektů bývá, podrazil mu nohy vysoce ambiciózní, ale přitom hloupý scénář. Už samotný úvod do děje je sbírka klišé a ta pravá bída vynikne při dialozích postav. Nevěřil jsem srdceryvným scénám, nevěřil jsem lacinému filozofování a dokonce jsem nevěřil ani suchým a věcným proslovům terminátora v obleku. Přitom herci špatní nejsou. Rupert Friend trošku připomíná Legolase, takže jsem při hluchých pasážích snímku mohl fantazírovat, jestli program na vytvoření nadlidských supermanů nemá inspiraci v elfech. Až takhle je film nudný. Něco kompenzovaly velice povedené, i když ke konci už trochu jednotvárné akční scény a pohled na panikařící Hannah Ware. Tedy to, co jste mohli vidět v traileru. A nejspíš je to i jediné, co stálo za vidění. Třetí hvězdičku dám za povedený hudební motiv. ()

ywo666

Keď už som sa dnes dal na sledovanie akčných filmov, ktoré sú totálne zatracované, Hitman nemohol chýbať. Výhoda. Akcie je dosť. A nájdu sa tam aj kvalitné kúsky. Hru som nehral ani sekundu. Takže neviem či John Smith bol výsledkom magic mushrooms alebo čerpal z predlohy. S Rupertom asi kamaráti nebudeme, ale jeho výkon bol lepší ako naznačoval trailer. A 90% digi humusu dali do traileru, takže vo filme ho zas toľko nie. Hanka Dlak, je celkom sexi ale mohla aspoň niečo ukázať (a niečo myslím kozy). Výhodou filmu je Rko ale keď už ho mali, mohli viac pritlačiť na pílu. Paradoxne je to jeden z mála filmov, kde film bol lepší ako trailer. Stále priemer. Ale nevidím dôvod prečo by to nemalo dostať 3*. ()

Phietros

Druhé pokračování nastavilo stejnou laťku jako jednička, škoda jen že se změnil agent, který pro mě neměl takové charisma. Každopádně akce parádní a já se bavil! 70% ()

strixsr

S ohledem na nulová očekávání je to nečekaně dobrá podívaná, pokud člověk vypne mozek a přistoupí na pravidla hry. Objektivně 4,5*, ale s ohledem na zdejší hodnocení napálím plnou. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47