Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

Alementina

Nečekala jsem, že to opravdu bude tak hrozný, jak to bylo. Viděno v letadle před 3 týdny a pamatuju si z toho jediný, že to bylo fakt hrozný a to je Rupert Friend fakt peknej, takže alespon na nej se dalo divat, ale uz se nedal poslouchat. A ta zapletka ... hrozne prekombinovany, smysl to nedavalo ani se zavrenyma ocima. ()

kaylin

Poslední dobou se mi podobné akční snímky prostě líbí. Má to náboj, v tomhle případě je to místy krásně kruté, a celkové grafické provedení je hodně dobré. Ani tady nechybí nápady, které děj pořádně oživují. Třeba ta letadlová turbína byla skvělá. Není to nic skvělého, ale na ten jeden večer mě to parádně zabavilo. ()

Tony.cs

Jen pro srovnání, Megatonův 96 hodinový paskvil, s naprosto otřesnou akcí, má vyšší hodnocení než tento, sice naivní, ale akčně výborně zvládnutý film? A kde to jsme? Ve školce? Jděte se bodnout troubové. Je to na 4*, ale na truc dám pět, ať se joudové podrbou za ušima, nebo níže, je-li libo. ()

gogos

No tak to se podívejme! Hitman se po letech vrací a zkouší napravit tehdy promarněný potenciál. Zatímco herní série úspěšně kvete, tak ta filmové míří přímo do pekel. Zatímco první filmový pokus byl ještě tak nějak snesitelné béčko, kde selhávala především hlavní postava, tak zde pro jistotu selhává prakticky všechno. Co se Skipu Woodsovi nepodařilo zmrvit tenkrát dosral nyní. Příběh je naprosto stupidní, zápletka se vyvíjí tak přeskakujícím způsobem, až to bolí. Zatímco v začátcích máme typický "lovecký" film, tak v pozdější fázi dostáváme Terminátora, který se postupně změní ve výcvikový tábor alá Matrix, abychom nakonci ultimátní kotel všeho. Po herecké stránce stojí film od A do Z za hovno, akční stránka je tak přepálná, až to hezký není, smutný pohled je digitální efekty a z kamery se mi chce blít ještě teď. Čest filmu tak vlastně zachraňuje jen místy slušivé eRko, pár zajímavých momentů a myšlenek (americká ambasáda, diskotékový začátek), občasné pokuknutí po herní sérii a několik vcelku vtipných momentů (z nichž některé však patrně ani nebyly původem zamýšlené). Výsledek je tedy takový, že druhý Hitman je ještě větší sračka než ten první, ale vcelku bez větších problémů se to jedno shlédnutí dá v klidu překousnout. POdprůměrné 2* ()

Rakosnicek77

A to jsem si myslel, že po trojice 96 hodin šílenější střih neuvidím a omyl byl teda pravdou. Do tohodle dílka se musel pustit minimálně sám střihoruký Edward a navíc musel bejt řádně zhulenej. Chvilkama mi to přišlo, že jsem někde na house párty, jak mi blikala obrazovka, navíc film, už tak slabé jedničce nesahal ani po kolena. Teď už je mi jasné, proč ho většina multikin, stáhla z programu už po 3 týdnech... ()

de_FACTO

Skip Woods je inspirující muž: pokud můžou za scénář (Hitman; A Good Day to Die Hard...) zaplatit jemu, můžou i Vám. Naděje je. ()

grogodil

Snáď najstupídnejší akčný film dekády. Tak stupídny, že neodoláte nutkaniu po pozretí varovať známych, aby sa tomu oblúkom vyhli. ()

kinderman

Je to pořád stejná ptákovina jako Gensův film z roku 2007 (ten si připsal k dobru pouze účast Olgy Kurylenkové), ale tentokrát jsem se bavil o něco lépe. Ovšem takové ty anonymní panáčky, kteří se po svém zasažení zřítí a cestou to vezmou ještě o kovové zábradlí, by uměli ve WETA Digital určitěji věrohodněji, než jak předvedli hoši z ILM. ()

dyfur odpad!

........to ako nejaká variácia akoby  z NDR na Terminátora???....hodne -hodne slabé....nepozerať viackrát..... ()

Jigy

Myslím, že kritika a nízké hodnocení tohoto filmu je přehnaná. Nejedná se o žádné revoluční zpracovaní ani akčňák, který trhá žily, na druhou stranu děj je svěží, plyne celkem dobře a akční scény jsou nápadité. Myslím, že i postava Agenta 47 byla ztvárněna dobře a blíží se herní předloze. Takže v celku průměrní film u kterého si odpočinete, vypnete mozek a jednou a čas pobaví. ()

M.i.k.e

přesto že jde o akční film,navíc podle počítačové hry,která je dnes již bezmála klasikou,je výsledkem docela tuctová nuda bez jakéhokoliv originálního nápadu.Ani akční scény,kterých není úplně málo nijak nepřekvapí a snad až na jednu ani nijak extra nepobaví.Jediným větším plusem je za mě Rupert Friend,který mi do role agenta 47 pasuje lépe než Timothy Olyphant...40% ()

kombajn

Po podprůměrné jedničce asi málokdo čekal, že dvojka bude ještě o level horší, co? Špatné obsazení, chabý scénář, nulová atmosféra. Kamera film notně zachraňuje, ale jinak než kolosální nudou to nazvat nejde. ()

Vyhy

Těšil jsem sem, ale potom přišlo procitnutí. Nezajímavé, nevýrazné. Film, mi nic nenabídl. Oceňuji snahu a videohru, ale to je vše. Pro mě ztráta času. ()

Wiikii

Kamenem úrazu je logika filmu. Kdy ze začátku vše ještě šlo, ale jak se to chýlilo ke konci, tak jsem se (slovy verbala a našich prapraprababiček) mrdal na židli. .... HODNOCENÍ: 20% (1*) ()

Rocky88

S videoherním Hitmanem to má společné pouze oblek od Armaniho a gumovou kačenku. Jinak je to překvapivě něco jiného, hlavně je to absolutní pí*ovina. Co ale čekat od retardovaného Skipa Woodse (jak ho může vůbec někdo najmout???????????????????????). Hitman má být špionážní thriller, nikoliv akční výplach. 47 má být tichý chladný charizmatický stín, nikoliv ukecaná holohlavá verze plukovníka Matrixe. Takhle bych mohl pokračovat ještě půl dne. Všechno je prostě špatně. Nasrat! ()

bourec

Nebudu se tady nijak rozepisovat,ale Gensův Hitman se mi líbil mnohem víc jako film,a kterej byl blíž hře mám u koulí,nebo u prdele.50%. ()

humanbeing

Hitman: Agent 47 je výborný v akčních scénách. Příběhová linka je už o nějakou tu třídu slabší a scénáři by vůbec prospělo, kdyby prošel ještě jednou, dvěma úpravami. Jinak si myslím, že film víceméně splnil má očekávání. ()

Flynn

I přes častou kritiku první variace Hitmana s Olyphantem (hodnocení nic moc a mě se ten film líbil) jsem si říkal.. dám šanci tomuto pokusu.... no ale to co se mi dostalo to je fakt ztráta času... logika nět, obsazení takové nijaké, nemastné neslané, příběh sepisoval někdo snad z donucení. Překombinováno.. je to takové celé jakési neplynulé, v křeči kostrbaté, akce je těžce neuvěřitelná a nic moc tam nedává smysl... škoda... přitom tahle postava ultra zabijáka v obleku má fakt skvělý potenciál a zasloužila by si aby to vzal někdo do kvalitnějších sfér než v kterých se to pohybuje. Dialogy jsou tady fakt na úrovni jeden o voze, druhý o koze... a jak je Rupert Friend docela pohodový týpek v prvních sériích Homelandu (dál než třetí odmítám koukat), tak tady je skutečně těžce nesympatický. Jako v porovnáním s tímto je první Hitman z roku 2007 akčním eposem s kulervoucí akcí. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47