Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

Hanys_

Tupoučké akční béčko, ve kterém hlášky nebaví a akce nudí. Snad se Friend v podobných sra.kách nezahrabe. ()

Ebon

Tak příběhově je to tragické, herecky to není o moc lepší. Kdyby to sestříhali na 10 minut, byl by to asi dobré intro. ()

Mafiapau odpad!

StrongFemaleCharacter: Obejdeme nepřátele a zůstaneme skrytí?.. Hitman: Ne, jdeme je zabít jelikož o nás ještě nevědí.. Diana Burnwood jako nějaká 18-ti letá asiatka z paralelní dimenze.. Tady si někdo udělal v holywoodu vtip ne? :DDD Alespoň mě nechali ten skvělej feeling ze scény kdy Diana Burnwood přes další klon "nechává posílat svý pozdravy" tohle mě připomnělo scénku z Mafie + mě to ještě nechalo fantazírovat nad tím že onen klon poslala Diana Burnwood z paralelní dimenze kde je britka :D ()

Hadriel

Počítačového Hitmana mám rád. Stejně tak se mi poměrně líbil i první film s Timothy Olyphantem. Ten byl (film celkově), tak nějak uvěřitelnější než Agent 47. Je to jednoduchá přímočará akce s dost primitivním scénářem. Trailer navíc vyzradil v podstatě všechny "zvraty" (jestli se tomu vůbec tak dá říkat), takže ve výsledku chybí nějaké větší napětí. Rupert Friend se mi líbí v Homelandu, kde vlastně hraje taky takové Hitmana, ale v méně nadpřirozené podobě. Jako Hitman je fajn, skoro se nemůžu rozhodnout kdo je lepší, jestli Olyphant nebo Friend. Ale Friendovi to pokazil scénář. Kdoví, jestli bude i pokračování. Film sice nemá nijak skvělé hodnocení, ale už teď vydělal slušně přes rozpočet, což je v podstatě to jediné co producenty zajímá. Friend nebo Olyphant jsou oba dobří. Názory, že by Hitmana měl hrát Statham nebo snad Vinnie Jones jsou podle mě mimo, v herní předloze Hitman není žádná přehnaně namakaná nebo přerostlá gorila. ()

Ollie235

Krok vedle. Na předchozí verzi přitom vzpomínám v dobrém a úvodní minuty vypadaly slušně. Dlouho to bohužel nevydrželo. Nový Hitman je totiž zbytečně ukecaný a tragický scénář se rozpadá s každým dalším dialogem. Samotný děj navíc není o samotném agentovi, ale neustále odbočuje do naprosto nezajímavých míst. Na Frienda jsem v podobné roli zvyklý z Homelandu, takže mi vůbec nevadil a potěšilo pár akčních scén, ale víc pozitiv vykouzlit prostě nedokážu. Tohle ,,předčilo" má i tak velice nízká očekávání. ()

Milky. odpad!

Zoufalost a sračka tvářící se strašně důležitě. Čistě pro děcka, které viděly trailery na Hitman hry a není jim víc jak 13. Pokud bych neznal hry, dal bych asi odpad. Hry znám a nejraději bych dal tak -2. Moc často to u filmů nedělám, ale měl jsem chuť to vypnout už v první třetině...(mému duševnímu zdraví) bohužel, vydržel jsem. P.S.: A ta ubohost opět zkusit na diváky kačenku....really? Fuck off. Už nikdy nechci vidět Hitmana ve filmu a věřím, že nejsem sám. ()

Zombi

Ještě hroší zpracování než to z roku 2007, nesmyslnej příběh, skoro žádná stealth akce, jen hraní na efekt, hodně laciný efekt. Mám pocit, že 2/3 záběrů na hitmana byly zpomalené, tak se totiž asi pozná drsnej zabiják, chodí zpomaleně, i když před ním oběť sprintuje jak zajíc. Slabé 2 hvězdy. ()

laepus

Je to blbost. Ale dá se na to dívat. A to je oproti minulému komentovanému filmu (stačí se podívat...) dost velká změna k lepšímu. Navíc i docela slušná plejáda výborných herců se zde sešla a nepůsobí to zkrátka tak uměle, televizně, debilně a naivně jako většina podobné produkce. ()

Wancohoff

v dnesnej dobe su v akcnych filmoch cool prestrelky , bitky nahanacky a vybuchy. tak hadam nikto nemohol cakat ze novy hitman bude ako by kazdy chcel, a to pomaly tichy zabijak ako v hre. stym som zmiereny. bohuzial toto bol beckovy akcny film ktory si len pozical znacku, a hlavneho hrdinu. plusy: nenapada ma. minusy: choreografia bitiek az na zaplakanie nezvladnuta a amaterska. 40% ()

BlackHood

Jeden z nejlepších filmů z roku 2015. O hodně lepší než minulý díl, hlavně kvůli Zacharymu. Krásná akce, skvělý soundtrack. 100% ()

Greg25

Pitomé dialogy v tak vysoké míře, že to nelze odpustit ani akčnímu filmu. Celé to působí jak sešité horkou jehlou, neobstojí to ani před fanoušky PC hry, ani před příznivci akčního žánru jako takového. Nedotažené ve všem - přes akční scény, povahy postav, ději. Prostě ve všem. Tady autoři šlápli extra vedle, Hitman s Timothy Olyphantem v tomhle světle působí jako nadprůměrný akčňák. Rupert Friend je ok, i když jeho charakter není nějak extra definovaný hrou jako o to byla snaha ve "starém" Hitmanovi. 50% ()

Hepy13

První Hitman z Timothy Olyphantem byl zlatej. A pamatuju si že se mi celkem i líbil, o proti tomuhle...nebojím se říci amatersky působícímu filmu. Jak tady sakra mám někomu fandit? Když každej je nesympatickej a bez emocí. Akční scény a efekty taky špatný. Výbuch - a místo toho aby byl zaostřenej, tak je rozmazanej jak hovno na podlaze. ()

Flopik

Fakt inteligentný ľudia sú tu to naozaj ako vidím.Čo ste akože čakali od akčného filmu ako hitman ? Príbeh na úrovni Batmana alebo niečo podobné.Ja som od toho dostal presne to čo som chcel nejaký ten príbeh a parádnu akciu.Hitman sa snažil vyzerať cool a ono sa tak aj stalo.Bavil som sa a to poriadne, hluché miesta tu ani neboli.Akcia naozaj stále.Palec hore.Mám taký pocit že poniektorí sem už šli s tým že ten film ohodnotia mizerne.Na hodnotenia vôbec nepozerajte.... ()

lardko

Herci mě nijak vzlášť nezaujali , a děj taky za moc nestál. Jeden z nejhorších filmů 2015 co jsem viděl. ()

warrenur

Tak ako mi bol Rupert Friend sympaticky a autenticky v Homelande, presne opacne vystupuje tu ako agent. Proste strach a hroza. Cista haluz pretoze agenti mi zacali pripominat X-Menov. Strasna haluz. Preco len takuto rolu vobec Friend vzal? Ano, ako vykonny agent v homelande fungoval, ale herectvo tam a tu su uplne protipoly. Sice to zabil viacmenej scenar a strih, ale tymto blivajzom si celkom posramotil reputaciu. Snad sa mu to do buducna nevypomsti. Hannah je pohladna, ale herectvo tiez nic moc. Bieda. ()

TuT

50 %, podívat se na to dalo, nadšený jsem rozhodně nebyl, ale o nějakém extra znechucení, že by se nešlo dodívat nemůže být řeč. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47