Reklama

Reklama

Austin a Ally

(seriál)
  • USA Austin & Ally
Komedie / Drama / Rodinný
USA, (2011–2016), 33 h 43 min (Minutáž: 21–49 min)

Hrají:

Ross Lynch, Laura Marano, Raini Rodriguez, Calum Worthy, Andy Milder, Julia Campbell, Claudia DiFolco, Ashley Fink, John Henson, Michael McCafferty, Jeff Blum (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(87)

Obsahy(1)

Jak se dělá rock předvedou dvě protikladné osobnosti v úplně novém seriálu na stanici Disney Channel. Austin & Ally je komedie o přátelství dvou povahově odlišných teenagerů, jejichž životy se obrátí k lepšímu, když se jeden z nich stane přes noc hudební senzací.
Děj sleduje jedinečné přátelství dvou naprosto odlišných teenagerů - Austina, extrovertního hudebníka, který miluje zábavu a Ally, brilantní, ale plaché skladatelky písní a jejich dvou nejlepších kamarádů Trish a Deze. Austin a Dez si tajně vypůjčí jednu z Allyiných písní, nahrají ji a vytvoří videoklip, který následně umístí na internet. Z Austina se tak přes noc stane celebrita a hudební hvězda. Trish, nejlepší kamarádka Ally, se ji snaží přesvědčit, aby světu oznámila, že právě ona je autorkou oblíbené písně, zatímco Austin ji prosí, aby mu napsala další hit, který by mohl nahrát. Na místo toho nakonec Austin a Ally ve snaze stát se opravdovými muzikanty dají své talenty dohromady.
(oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

Todd_Hewitt 

všechny recenze uživatele

Na tenhle seriál jsem přišel hned po jeho uvedení díky hlavnímu herci, Rossu Lynchovi a jeho úžasným písničkám.Ani jsem nevěděl, že je to od Disney Channelu, takže jsem shlédl celou první sérii. A strašně mě mrzelo, že se to u nás nevysílá. A to se konečně změnilo. Česká premiéra bude 11. května 2013. ()

Gromnir23 

všechny recenze uživatele

Ani nevím, proč takové blbosti dávám 2 hvězdy... asi proto, že není důležité jen to co se děje před kamerou, ale i to co se děje, když se kamery vypnou. Celé osazenstvo spolu dobře vychází a to se promítlo i na výsledku seriálu. Takže 2 hvězdy za to, že vidět nadšení a radost u těch dětí mě potěšilo. ()

Reklama

lardko 

všechny recenze uživatele

Celkem to de ikdyž nějaký díli mi přijdou trochu nudný , ale jinak dost dobrej seriál. A taky se mi dost líbí Austin Moonův ( Ross Lynchův) zpěv. Líbí se mi i jako herec , ale v seriálu mohli nějaké herce vyměnit , jako třeba Dezmonda ( Calum Worthy) a Trish ( Rainy Rodriguez). Tyhle dva mi přijdou v tomhle seriálu dost trapný. ()

ManOfPhoenix 

všechny recenze uživatele

Povedený seriál od Disney Channelu, vypráví o čtyřech přátelích, prožívající hudební život. Dez, Trish, Austin a Ally. Tahle poslední dvojice představuje seriál plný hudby, ujeté zábavy a zábavy? Vyplynulo z toho pěkný seriál. Herci vypadají pohodově, hrát umí, a vtipy dokážou. A zpěvěcký talent jim samozřejmě nechybí. PS: A Laura Marano, ta je tak strašně roztomilá!! ()

Melios 

všechny recenze uživatele

Detský muzikál plný vtipov, srandy, šialeného uzemneného humoru vtipov na americkú mentalitu a hudba plná farieb. Milé... "Flip a switch Turn on the lightning Get it right show'em how its done Free it up Dont matter how you dress that sing Girl you know you got a number one Go with it You got them where you want them Drop the beat They need to hear your sound Play it up Its coming down to you right now...They want to know know know Your name name name They want the girl girl girl With game game game And when they look look look Your way way way Your gonna make(make) make (make) make Make'em do a double take!" ()

Galerie (566)

Zajímavosti (14)

  • První sneak peak na seriál sledovalo 5,7 milionů diváků, zatímco oficiální premiéru 4 miliony. (ManOfPhoenix)
  • John Henson (Mike Moon) a Jill Benjamin (Mimi Moon), kteří hrají v seriálu manželský pár, jsou ve skutečném životě opravdu manželský pár. (ManOfPhoenix)
  • Představitelka Ally Laura Marano je ve skutečnosti přesně o měsíc starší než představitel Austina Ross Lynch(Zdroj: serialzone.cz) (wendy221)

Reklama

Reklama