Austin a Ally (TV seriál)

Austin & Ally

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2011–2016, 33 h 43 min (Minutáž: 21–49 min)

Ross Lynch, Laura Marano, Raini Rodriguez, Calum Worthy, Andy Milder, Julia Campbell, Claudia DiFolco, Ashley Fink, John Henson, Michael McCafferty, Jeff Blum, Debby Ryan, Carlos Santos, Amanda Leighton, Arturo del Puerto, Audrey Whitby, Devan Leos, Aubrey Peeples, Sofia Carson, Gracie Gillam, Ashley Argota, Gregory Marcel, Gregg Daniel, Cole Sand, Jill Basey, Bruno Amato, Brendan Hunt, Steve Trzaska, Lauren Boles, Rachel Eggleston, Sabrina Carpenter, Aubrey K. Miller, Sunkrish Bala, Will Harris, John Lee Ames, Pamela Dunlap, Mim Drew, Skai Jackson, Josh Ventura, James Earl, Mollee Gray, Kiersey Clemons, Lisa Arch, Skyler Vallo, Molly Jackson, Becky G, Richard Whiten, Maddie Ziegler, Saidah Arrika Ekulona, Carrie Wampler, Tyne Stecklein, Cameron Boyce, Brandon Gibson, Ryan McCartan, Matt Cook, Trevor Jackson, Lynne Marie Stewart, Cocoa Brown, Jim Hoffmaster, John O'Brien, Jean Villepique, Kahyun Kim, Cody Christian, Beverly Polcyn, Greg Worswick, Vicki Lewis, Gabrielle Elyse, Tetona Jackson, Marko Germar, Katie Wee, Hannah Kat Jones, Brandon J. Sornberger, Ryan Bollman, Brooke Sorenson, Chloe Bailey, Halle Bailey, Hayley Erin, Cameron Jebo, Veronica Dunne, Jet Jurgensmeyer, Noah Centineo, Jarret Wright, Kamil McFadden, Trinitee, Isaak Presley, Lauren Lindsey Donzis, Tahlena Chikami, Erica Lynne Arden, Jamie Kaler, Troy Osterberg, Matt Merchant, Michael-Leon Wooley, Bruno Mello, Claire Engler, Chelsea Harris, Michael D. Cohen, Ashley Leilani, Andy Goldenberg, Nic Novicki, Marleik Mar Mar Walker, Jaida-Iman Benjamin, Tiffany Maher, Ryan Novak
  • Gromnir23

Ani nevím, proč takové blbosti dávám 2 hvězdy... asi proto, že není důležité jen to co se děje před kamerou, ale i to co se děje, když se kamery vypnou. Celé osazenstvo spolu dobře vychází a to se promítlo i na výsledku seriálu. Takže 2 hvězdy za to, že vidět nadšení a radost u těch dětí mě potěšilo.(10.6.2014)

• HiddenDragon

Vydrzel jsem zkouknout jeden dil. A nemam potrebu videt vic. Je to dalsi tuctovka, ktere nevim proc Disney Channel chrli furt dokola. Asi chtelo navazat na uspech Hannah Montana, ale je to stejne trapny. Za celych dvacet minut tam nebyl jedinej dobrej for a i zapletka byla pubertalni jak svina. Dej moc nechapu, i kdyz mozna je to v US bezny (pilot jsem nevidel) - prijde mi proste divny, ze sestnatilety decka ridi obchod s hudebnimi nastroji. Desetilety holky mozna budou slintat nad blondackem Rossem Lynchem, mne navic vadi, jak se Disney nevim proc snazi zlehcovat vnimani obeznich lidi, jedna "matrona" je uz v Good Luck Charlie (ale to je aspon vtipnej serial), tady prcli jakousi Raini Rodriguez, ktera ma teda do krasy hooodne daleko. Chapu ze tlustoprdi to maj tezky, ale misto cviceni jim vlastne rikaj, jak je vsechno v pohode, muzete dokonce do serialu. No fuj. Jo...a ani ty pisnicky nic moc, na konci byla jedina....takovy amatersky popik hodici se na party zakladni skoly. Nic vic.(17.8.2013)

Na to, že se jedná jen o další dílko z produkce Disney Channel, tak seriál není vůbec špatný. Ač jsou zápletky u některých dílů skutečně na hlavu postavené, člověk se zasměje a parádně odreaguje. Austin & Ally mi vždy vykouzlí úsměv na rtech. Obsazení sympatické a ty písničky se také dají poslouchat.(9.7.2014)

Celkem to de ikdyž nějaký díli mi přijdou trochu nudný , ale jinak dost dobrej seriál. A taky se mi dost líbí Austin Moonův ( Ross Lynchův) zpěv. Líbí se mi i jako herec , ale v seriálu mohli nějaké herce vyměnit , jako třeba Dezmonda ( Calum Worthy) a Trish ( Rainy Rodriguez). Tyhle dva mi přijdou v tomhle seriálu dost trapný.(4.1.2014)

• Stefi.

Tak tohle je hodně špatný... V podstatě další brak z dílen Disney Channelu jenom ještě o něco horší. Už roky jsem neviděl horší herecký obsazení, jasně 95% účastníků jsou děcka ale když si musím před tv zakrývat oči za to, jak je mi za ně strašně trapně, tak něco není v pořádku. Z toho co jsem měl možnost vidět, bylo tohle téměř absolutní dno zmíněného studia a že mají sakra z čeho vybírat. Vážně bych to nikomu ani za nic nedoporučil. Tu jednu hvězdičku jen za obstojné písničky co se tam občas mihnou.(26.5.2013)

• - Film se natáčel v Hollywoodu v Los Angeles a Irvine v Kalifornii. (rafix)

• - V 11. dílů 3. série "Directors & Divas" se Austin (Ross Lynch) zmíní, že by chtěl hrát v muzikálu na pláži. Ally (Laura Marano) řekne: ,,Koho by jsi chtěl hrát? Zpívajícího surfaře?" Naráží tak na Film mých snů (2013), kde Austin hraje zpívajícího surfaře. (anonym13)

• - Raini Rodriguezová, která ztvárnila hlavní postavu Trish, pomáhala se scénářem ke třetí sérii. (ManOfPhoenix)