Austin a Ally (TV seriál)

Austin & Ally

Komedie

USA, 2011, 87x22–25 min

Laura Marano, Ross Lynch, Raini Rodriguez, Calum Worthy, Andy Milder, Julia Campbell, Claudia DiFolco, Ashley Fink, John Henson, Michael McCafferty, Jeff Blum, Debby Ryan, Carlos Santos, Amanda Leighton, Arturo del Puerto, Audrey Whitby, Devan Leos, Aubrey Peeples, Sofia Carson, Gracie Gillam, Ashley Argota, Gregory Marcel, Gregg Daniel, Cole Sand, Jill Basey, Bruno Amato, Brendan Hunt, Steve Trzaska, Lauren Boles, Rachel Eggleston, Sabrina Carpenter, Aubrey K. Miller, Sunkrish Bala, Will Harris, John Lee Ames, Pamela Dunlap, Mim Drew, Skai Jackson, Josh Ventura, James Earl, Mollee Gray, Kiersey Clemons, Lisa Arch, Skyler Vallo, Molly Jackson, Becky G, Richard Whiten, Maddie Ziegler, Saidah Arrika Ekulona, Carrie Wampler, Tyne Stecklein, Cameron Boyce, Brandon Gibson, Ryan McCartan, Matt Cook, Trevor Jackson, Lynne Marie Stewart, Cocoa Brown, Jim Hoffmaster, John O'Brien, Jean Villepique, Kahyun Kim, Cody Christian, Beverly Polcyn, Greg Worswick, Vicki Lewis, Gabrielle Elyse, Tetona Jackson, Marko Germar, Katie Wee, Hannah Kat Jones, Brandon J. Sornberger, Ryan Bollman, Brooke Sorenson, Chloe Bailey, Halle Bailey, Hayley Erin, Cameron Jebo, Veronica Dunne, Jet Jurgensmeyer, Noah Centineo, Jarret Wright, Kamil McFadden, Trinitee, Isaak Presley, Lauren Lindsey Donzis, Tahlena Chikami, Erica Lynne Arden

Larry Harris

Scénografie:

Michael Hynes, Greg Richman

Kostýmy:

Jessica Replansky
  • Gemini

Začátkem roku 2011 skončila na Disney Channel éra Hany z Montany... a náhradou za onen hudebně-komediální papundeklový seriál pro teenagery se stalo tohle. Už se ani nepozastavuju nad tím, že se to udrželo pět sezón (možná jen zatím, protože je teprve začátek března), Disneyho publikum je zatraceně vděčné a Disneyho studia zatraceně marketingově zdatná:P Faktem je, že Austin & Ally stojí o nějaký ten stupínek výš než dosavadní dno zábavy pro mladší náctileté publikum, které Déčko zvládlo pozřít z "jůesej" nabídky a vyvrhnout ho do českého éteru (ano, "Sladký Živote Na Moři", nebo jak říká moje dvouletá dcera - "blbosti na lodi" - dívám se tvým směrem), ale boha mário, opravdu mají rodiče zapotřebí kontrolovat každý nový seriál, který se na obrazovce veřejnoprávní televize objeví, jestli je to relativně (nebo i nerelativně) slušná zábava nebo jen další bezmyšlenkovitá, ze stokrát převařeného obsahu zbastlená barevná slátanina, která jim pozitivního nedá naprosto nic, a daleko spíš nabídne něco z opaku? Nedejte na vzletně napsaný obsah "according to marketing department", je to jen další bullshit. Ale koho nepřesvědčí desetiminutovka na youtube, tomu to patří, stejně je už pravděpodobně na záchranu jeho děcek pozdě;) 20%(2.3.2016)

Celkem to de ikdyž nějaký díli mi přijdou trochu nudný , ale jinak dost dobrej seriál. A taky se mi dost líbí Austin Moonův ( Ross Lynchův) zpěv. Líbí se mi i jako herec , ale v seriálu mohli nějaké herce vyměnit , jako třeba Dezmonda ( Calum Worthy) a Trish ( Rainy Rodriguez). Tyhle dva mi přijdou v tomhle seriálu dost trapný.(4.1.2014)

Na tenhle seriál jsem přišel hned po jeho uvedení díky hlavnímu herci, Rossu Lynchovi a jeho úžasným písničkám.Ani jsem nevěděl, že je to od Disney Channelu, takže jsem shlédl celou první sérii. A strašně mě mrzelo, že se to u nás nevysílá. A to se konečně změnilo. Česká premiéra bude 11. května 2013.(8.5.2013)

Na to, že se jedná jen o další dílko z produkce Disney Channel, tak seriál není vůbec špatný. Ač jsou zápletky u některých dílů skutečně na hlavu postavené, člověk se zasměje a parádně odreaguje. Austin & Ally mi vždy vykouzlí úsměv na rtech. Obsazení sympatické a ty písničky se také dají poslouchat.(9.7.2014)

Povedený seriál od Disney Channelu, vypráví o čtyřech přátelích, prožívající hudební život. Dez, Trish, Austin a Ally. Tahle poslední dvojice představuje seriál plný hudby, ujeté zábavy a zábavy? Vyplynulo z toho pěkný seriál. Herci vypadají pohodově, hrát umí, a vtipy dokážou. A zpěvěcký talent jim samozřejmě nechybí. PS: A Laura Marano, ta je tak strašně roztomilá!!(18.8.2013)

• - Seriál měl "cross-overovou" epizodu se seriálem Jessie (od r. 2011), což oba projekty staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

• - Seriál obsahuje crossoverovou epizodu s dalším Disney Channel Jessie (od r. 2011). Epizoda seriálu Jessie (od r. 2011) se naopak objevila v seriálu Hodně štěstí, Charlie (od r. 2010), který se zase dějově pojí se seriálem Na parket! (od r. 2010). (ManOfPhoenix)

• - Raini Rodriguezová, která ztvárnila hlavní postavu Trish, pomáhala se scénářem ke třetí sérii. (ManOfPhoenix)