Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

Joey(1)

Závěrečné titulky definitivně překlopily lepší trojku ve čtyřku. Tatum výrazně slabší jak v jedničce, homošaškování s tím blonďatým ksichtem jeho roli výrazně uškodilo, naopak Hill s nárůstem hmoty oproti jedničce úměrně více táhne celý příběh. A teda faktu netuším, kde vyhrabali tu obludu, co měla být jakože hlavní záporák, nicméně je pravda, že z jejích tučných stehen a tří brad šel mnohem větší strach než ze Stormareho, z kterého zde k mé veliké lítosti scenáristi udělali v podstatě karikaturu sebe sama. ()

helloween93

Dvojka jede v duchu prvního dílu a začne tam, kde jednička skončila, ústřední dvojice jde řešit případ na vysokou školi. I tentokrát film boduje v tom, že se nebere vážně a dokáže se sám parodovat. Závěrečné akční figurky s heslem "Don't shoot at my dicks" byly fakt gól. 3* ()

Lyžař

Kdybych chtel film, o kterem chci premyslet, neco intelektualniho, vybral bych si neco jineho. 22 jump street presne splnilo ucel-pobavit se filmem. Vtipny sceny, kupa dialogu, dokonce az tolik, ze titulky k tomuhle filmu bych delat nechtel, prijemny hlavni postavy atd atd. Musim rict, ze kdyz tohle srovnam s Mizery navzdy, tohle vede. Zaverem krasny titulky, dokonce mam i pocit, ze nektery z upoutavek zrealizuji :-D ()

horovska

Vzhledem k tomu, že jsem byla na filmu v poloplném kině a smích je věc nakažlivá, vcelku jsem si tu bláznivou slátaninu užila. Ale co všechno je nutné učinit, aby se divák pobavil! Těch skečů, sprostých slov, dvojsmyslů, skoků a pádů....a všechno v bláznivém tempu, na smrt nervní z toho, že by se děj zpomalil a náročný divák se třeba na deset vteřin začal nudit! Proč? Z oprávněného nedostatku sebedůvěry v to, že je film dobrý... Nicméně, za každou minutu smíchu bod - a to se počítá! Pravda je, že být u sledování sama, asi bych dala řádově nižší hodnocení.. ()

sarkareifova

Už dlouho jsem se takhle nepobavila. Akce, vtip, dobrý příběh, skvělé herecké obsazení a ta hudba :D Tady klidně můžu říct, že druhý díl je lepší než ten první. ()

bararich8

Kde 21 začala, 22 výborně navazuje a to v ještě mnohem větším stylu. Naprosto bezkonkurenční komedie, skvělé a originální scény (nedá se popsat, musíte vidět), celou dobu se prostě jen tlemíte. Dobře padnoucí soundtrack určitě také potěší. A jak tu každý zmiňuje, závěrečné titulky jsou taky best of. Jasných 5*. [Filmový víkend ČSFD] ()

FanKalEl

Tak toto je ďalšie to pokračovanie kde sa stal prípad že "dvojka je lepšia než jednotka". Toľko skvelých a originálnych hlášiek je v máloktorej komédií. Scenár je skvelý, no ešte že by nebol keď na ňom robili traja scenáristi :D Či menšie alebo väčšie vtipy či fôry, všetky sú vydarené čiže trápne scény tu budete ťažko hľadať. Za to môže hlavne aj efektné herecké duo spolu aj s Ice Cubom ktorý sa tu tiež fajne vybláznil. A záverečné titulky ? Ja som zatiaľ nikde inde nevidel lepšie. Takmerr dokonalá komédia kde to minimum akcie vlastne len pridávalo do humoru. (90%) ()

darkreider

Veľká škoda, že rovnako ako predchodca trpí z veľkej časti nudnými alebo trápnymi pasážami, ale napriek tomu je tu pár (no viac než pár) hajlajtov, ktoré majú vtip. glanc a všetko. Sympatické je, že to paroduje hlavne seba sama. Titulky tomu dávajú punc. ()

kluzo

Co to sakra je... 78% ?! Kde jsem se to narodil?! Totální nezajímavá, dětsky nevtipná rádoby komedie s hereckými výkony hodnými divadla z Ochozi u Brna (tímto se zároveň omlouvám hercům ochozského divadla). Časově přetažený díl seriálu. Tohle vše by mi až tak nevadilo. Co mi vadí je zdejší hodnocení. Kulturně to jde s našimi končinami hoooodně z kopce. ()

beckham-

Výborné pokračování, nečekal jsem to a to více jsem byl překvapen. Doteď při vzpomínce se držím za břicho. Tato dvojka byla úžasná a dokonale se k sobě hodili, ohledně hlášek ve filmu - netřeba komentovat, vřele všem doporučuji. ()

Ondr@932

O poznání lepší moderní zábavná komedie než slabší 21 Jump street. Mrtě vtipných hlášek i super akční scény, skvělé výkony obou herců ... Prostě super komedie. Uvažuji o 5 *, ale o rozhodnu až po druhém shlédnutí. 80% ()

Stíba

Těžko říct, jestli se mi líbila víc jednička nebo dvojka ale důležitým faktem je, že dolů kvalita nešla a to je u pokračování vždy potřeba ocenit. Hvězdičkové hodnocení tedy stejné jako u prvního dílu. ()

Adigor

Bože, co k této kravině napsat? Snad jenom to,že mě totálně odrovnala :D Jenko a Schmidt pokračují ve velkém stylu! ()

Kingjiri

Uplně stejný jako skvělej první díl. Příběh děsná chujovina, ale jinak pořádně nahláškovaná a povedenejma gagama prolezlá podivaná. Pravda, občas se objevila slabší chvilka, ta však byla vždycky rázem pryč díky nějaký hlášce. Věřim tomu, že pro všechny na place muselo být natáčení neskutečná prdel. Závěrečný titulky v podobě reklamy na další díly hodně povedený a doufám, že se nějakýho pokračování ještě dočkáme, čtyři silnější hvězdy. ()

Whitebeard

Škoda, že to ke konci úplně ztratilo šťávu. Přibylo víc trapností než vtipu. Našlápnuto to mělo dobře. Ale zasmějete se. To je garance. Celý dohromady ale sakum prdum ne víc jak 3*. Pravděpodobně syndrom klasickýho pokračování. ()

Bird_house

"Film" se pouze přiživuje na původním seriálu Jump Street 21 z osmdesátých let a nemá s ním nic společného.. Už předchozí pokus v podobě 21 Jump Street byl na pováženou, nicméně jsem byl v očekávání vzhledem k tak vysokému hodnocení.. Byl jsem těžce zklamán.. Pár, ale opravdu pár, vtipných scének/hlášek jen podtrhují zbytečnost tohoto pokusu.. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)