Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

kolly13

První půle asi nejlepší komediální animák z nedostižnýma Benátkama. Tučnáci film táhnou velice lehce a mrzí, že jsem neslyšel originální hlasy postav. Proč to pak ztrácí energii a zápal, těžko říct. Kino se bavilo celé, já v druhé půli pokukoval po hodinkách a dcera chtěla rovnou odejít. Dám čtyři, protože jsem se několikrát upřímně zasmál a to optimistický pesimista oceňuje. ()

Xaeroo

Dabing mě dost zklamal, musim říct, že v exluzivní ukázce je daleko povedenější, ale chápu, jak těžký musí být něco takovýho správně přelouskat a aby to sedělo. Proto se chystám i na originál, díky recenzím, který mě nalákali, takže si myslim, že dabing tomu takových 15% určitě ubírá, v originále je tam spousta hlášek, slovních hříček, který s dabingem neuvidíte ( ani nemluvím o vcítění se dabérů do postavy) . Naopak neztratili nic z kouzla z Madakaskaru, je to svižný, plný rychlejch a zábavnejch střihů :) . Neni to zábava jen pro děti, takže pokud vyrazíte tak na originál :) 3D u tohoto neni tak rušivý a vlezlý, spíše plus :) ()

ProfiDivak

Hustota dospeláckych vtípkov kvôli deťom prudko znížená a aj mne tam chýbal Jelimán a spol., čo nebolo nahraditeľné ich momentíkom v záverečnej bodke. Ináč príbeh, ktorý ma hlavne vypointovaním oslovil. ()

BarVo

Ani záplave crazy gagov sa nepodarilo zakryť invalidný scenár. Väčšina scén postráda logiku a dôvod. A chcanka od nebezpečného psychotika, čo mení milučké zvieratká na mutantov...kde som to ja už len videla? Ó, áno, v rok starom Já, padouch 2. Recyklace bez legrace. ()

cici24

dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Rychlé, svižné a jedna hláška za druhou. Taky výborné momenty jako křoupání křupky na palubní desce:-D Je však pravda, že je to v celku bez emocí. Každopádně se těším na další díl.... ()

RomanT

Komiksoví superhrdinové a superpadouchové se šíří jako mor. Jako by nestačilo těch od Marvelu. A ta odporná, roztomilá zvířátka - Ezop se musí v hrobě obracet! ()

david666

Bohužel očekávání byla větší, než člověk dostal. Tučnáci se bohužel zařadili mezi tuctové - i když kvalitně udělaná a zábavné- animáky. ()

Tambry1231

Podla mňa skvelý animák, určite nesklamal. Páčil sa mi už od začiatku, kde tučniakov ukázali ako malých a videli sme, ako sa Pešiak narodil/vyliahol. Ako film pokračoval, tak som sa mala na čom smiať a aj dojímat. Film je hlavne o tučniakoch ( ... samozrejme ) ako sa snažia zastaviť chobotnicu Davea pred zmutovaním všetkých tučniakov na Zemi. Dave má prekvapivo smutnú minulosť, ale trochu mi pripomína Doktora Blowhola zo seriálu. Počas rôznych okolností sa stretnú s podobným zvieracím tímom- Severákom. Z tých mi ani jeden nepripadal veľmi sympatický, možno okrem medveďa Corporála. A teraz moja najoblúbenejšia časť filmu- vzťah medzi Skipperom a Pešiakom, ktorý bol veľmi roztomilý a dojímavý. Nechcem nič spoilovať, ale koniec ma dostal a to dobrým spôsobom. A aj napriek tomu, že môj najoblúbenejší tučniak je Kowalski, tu sa mi viac páčil Pešiak, už len kvôli jeho túžbe byť rešpektovaný člen tímu. Ak mám byť úprimná, tak Skipper sa mi na začiatku veľmi nepáčil, kvôli tomu ako sa choval k Pešiakovi, ale polepšil sa a dokonca mi ho začalo byť ľúto. Daveov plán zmutovať tučniaky ma zaujal, keďže som to chcela vidieť už v seriáli. Dlhý príbeh prečo. Tiež je tam veľa referenčného humoru na celebrity, napríklad na Drew Barrymore A teraz na negatívne veci- ako som už spomínala, okrem Corporála sa mi nikto zo Severáku nezdal sympatický. A ak ste nevideli seriál, film sa vám môže zdať trochu divný a hlúpy, čo chápem a je pravda, že tento film nič také zvláštne nieje. Ale ak sa cez to dokážete preniesť ( je to predsa len pre deti ) alebo máte radi seriál, tento film odporúčam. Pre milovníkov animovaných komédií akurát. ()

Neymar11

''Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa'' První oficiální věta z obsahu filmu. Co mi tam teda hrozně vadí je slovo ''nejvtipnější''. Vtipných situací poskrovnu ač v traileru to vypadlo jako výborná komedie pro lidi všeho věku. Příběh se odehrává podle klasického scénáře, kdy nejslabší člen party zachrání ostatní od strašlivé proměny. (Trochu vykrádačka filmu Já padouch 2, kde se z roztomilých Mimoňů staly také příšery, ale mnohem vtipnější formou) Za mě ten film nevyužil potenciálu a dávám 60%. ()

KaterinaN

První polovina filmu o moc lepší než ta druhá. Jinak celá ta zápletka mi hodně připomínala Padoucha. Bohužel po druhé už to moc nezafungovalo. Ale jinak jo, člověk se zasměje a dětské obecenstvo musí být nadšené. Je to super akčňák u kterého se člověk nenudí. Oceňuju i nové postavy a jejich úžasný dabing (hlas Malkoviche je nazaměnitelný). ()

Richi007

Pohodovej animák, celkem zábava, až na to lehké usínání u toho. Bohužel mi přišlo, že dabingem nějak netrefili ty hlasy přímo z Madagaskaru, no ale co, budiž. Prostě šlo to, odvařený z toho bohužel nejsem. ()

Scaevola

Další nadstavba slibovala vzývané zamíření na tučňáčí elitní komando a pokud by se děj držel toho, co fungovalo (a vždy bylo tím nejzábavnějším na celé sérii), pak by vše bylo v pořádku. Jenže kdosi přespříliš kreativní shlédnul zbytečně moc bondovek a z neznámého důvodu si vymyslel sekundární tým, jenž se utápí v technických vymoženostech, které působí ve filmu jako sáňky v létě. Když tedy plátnu vévodí nepřekonatelní hoši v bílo-černém a jejich vynalézavost a poťouchlost, nic není problém, ale jakmile otěže přebere tým se sci-fi výbavou a trapný protivník, dochází všemu dech. ()

rytir1

Nikdy nešermuj s holanďanem tulipány...Kočičí jazýčky obsahují jen 17 procent skutečných koček..Ty gatě jsem měl zaříznutý až někam do bundesligy :-D Netřeba víc dodávat. Že jo Dirku? Dave..:-D ()

PatrikP4

Upřímě mě osobně to přešlo přeplácané, skoro jsem se nezasmál a mám pocit že menší deti by to moc nezvládaly pobrat... ()

JoeSO

Místy to bohužel trošku skřípalo, ale jinak příjemný čas. Dost jsme se nasmáli, to je přesně to, co jsme od tohohle čekali. ()