Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (CinemArt)

Master19

Nějak jsme se s tímto filmem míjeli, až jsme na něj padli v dětském kině v expresu Českých drah. Překvapení jednak z onoho "kinosálu", tak i z tučňáků. Dalo se na to dívat a ta dynamika se do vlaku dobře hodila. Absence příběhu ovšem hodnocení sráží. ()

Kurikmoon

Niektoré časti boli rozhodne za 5. Ako celok to, ale často strácalo paru. Hlavne niektoré časti príbehovo za veľa nestáli. ()

Hollohlaway

Když jsou tučňáci, výborně. Když je Severák, nic extra. Kousky a vychytávky tučňáčí party jsou o dost lepší než zbytek filmu. Jinak zápletka dost slabá, a vleče se to, nastavuje... ()

tommmy89

Ani náhodou sa to kvalitou nepodobá slávnemu animáku "Madagaskar", ale za to má film svoj vlastný šat a predstavuje sa v úlohe troch tučniakov, ako ich poznáme zo samotného Madagaskaru. Tučniaci samotný sa najviac preslávili ich hláškami, humorom a skvelými akciami, ktoré podnikajú. Ani tu sa určite nebudete nudiť a fakt sa je na čo pozerať - akcia pre ich vlastné prežitie, skvelý humor a slovenský dabing, ktorý im proste sedí. Animák hodnotím kladne, no nie na 100%, toľko má len samotný madagaskar, toto je cover. :) ()

Fox85

Hoši jsou skvělí, ale samostatný film bohužel neutáhnou. Ale pokud někdo natočí dvojku, určitě se na ni rád podívám. ()

P1tr

Povedený spin-off Madagaskaru, který šlape lépe, než původní film. Jde o velmi zábavný a svižný špiónský animák, ve kterém místo tradičných tajných agentů vystupují tučňáci. Snímek je vtipný a nabízí mnoho vizuálně zajímavých a nabitých sekvencí, které solidně zaměstnají váš zrak. Podobně jako Mimoni jsou Tučňáci z Madagaskaru příjemným překvapením, které spolehlivě zabaví a povyšuje vedlejší postavy na funkční hlavní hrdiny. ()

Heraldika

Dělali jsme doprovod šestiletému, ale myslím, že jsme se bavili o dost víc než on ;-). Prostě miluju tučňáky, mám to i v popisku, takže netřeba nic dodávat. ()

kenkaku

Tučvtáci jsou v pohodě a totální úlet a nadsázka jim sedí. Co ale tak nějak nezvládají je udržet humor a laťku. Jasně že jsou roztomilý a a jejich hlášky jsou legendární... ale... je to fajn na desetiminutový kraťas. Ne na celovečerák. Vždyť i v seriálu jim sekunduje tuna dalších postav (Jelimán a Moris zcela nezastupitelně) a tady je jejich absence znát. Díky tomu jdou některé "humorné" situace přes závit (nebo chcete-li "za hranice frašky"). A to mě štve. Bavil jsem se, to ano... ale ani zdaleka tolik jako během TV série. A to je blbý. Co je zcela GENIÁLNÍ a obávám se, že dabingem zabité (viděl jsem originál) je hra se slovy a angličtinou... tolik známých hereckých jmen napasovaných do běžné mluvy jsem ještě neviděl: "Kevin Bacon" alias "Kevin, bake on!" jako jeden za všechny. Geniální a nepřeložitelné... ()

Firebug

Slepenec několika zábavných frků (o vtipech hovořit nelze) a přestřelené akce bez napětí (kdo by ale u animáku čekal nějaký strach o osud hrdinů?) které se snaží nějak zastřešovat bez mála stupidní a nefungující příběh. Oblíbení sidekickové z Madagaskaru značně zdegenerovaly, stejně jako fikční svět, kde zvířata stále byla zvířaty (i když s hodně podivínským chováním). Super tým zvířat poletující nad zemí v kosmickém plavidle a využívající drony a exoskelety tomu nasazuje pomyslnou korunu. I přes krátkou stopáž to začne nudit velmi záhy a závěr (finální zúčtování) je strašně natahovaný. Nedoporučuji dospělákům a děckám jistojistě taky dokážete splašit hodnotnější kousek. Horší 2* ()

korndaddy

Další z těch případů, kdy je něco vtipné a zábavné a svým způsobem to táhne celý snímek. Ale když to vyjmete a zkusíte tomu dát samostatný prostor neuspějete. Tohle prostě nevyšlo. ()

Seti

Tučňácký spin-off zcela jasně prokazuje, že tahle militaristická ptačí partička je zdaleka tím nejlepším, co nám jinak unylá a nudná Madagaskar série přinesla. Chvalitebná špiónská týmovka, v níž se černobílí agenti poprvé představují v celovečerní stopáži, nabízí soupeření konkurenčních profi skupinek, a v jeho rámci dostatečné množství parodie, týmových hodnot a především nápadité svižné akce, takžesi na své přijdou skoro všichni. Pro příznivce Temné strany Síly tu je pak záporák Derek, pardon Dejv se zlovolným hlasem J. Malkoviche. Jen mě mrzí, že tučňáci komerčně docela zklamali, takže se spíš asi dříve nadějeme dalšího nudného lva, zebry, žirafy a hrocha. ()

iXtr3m3

Partička Mission Impossible v zostave 4 tučniakov, ktorí ťahali tromfy už v pôvodných Madagaskaroch, potom vo vlastnom seriáli a teraz celovečeráku. Dobrá animácia, dobré vtipy, len ten záver až moc "wtf". 75% ()

Nassau

Příjemné bondovské překvapení plné adrenalinu a povedených vtípků a slovních hříček. Nic světoborného, ale stravitelné je to asi jako ty sýrové křupky. Nicolas! Cage them! (70%) ()

Han22

Totéž co jiný spinof Mimoni - bláznivá ulítlá jízda pro děti, ve které se nedočkáte nic co byste v animácích stokrát neviděli. Tučňáci stojí proti konkurenčnímu komandu, které je zdánlivě lepší a také proti zákeřné chobotnici, která trpí komplexem méněcennosti díky vzhledu a tak chce všechny roztomilé tučňáky proměnit na zrůdy. Čeká nás mírně špionážní nádech, spousta dětinského humoru a honiček, ale nic co bych si do týdne pamatoval. ()

Wally

Možná i 4*, ale nesmí se to přehánět. Překvapivě velmi dobré a hlavně zábavné...po všech těch animácích, které se berou moc vážně a malé prcky ve finále ani nebaví, je tento naspeedovaný akcí akcí a akcí...a když se k tomu přidají i roztomilé postavy (z celého Madagascaru byli tučňáci nejlepší) a dobrý humor...nelze prohloupit 👍 ()