Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

pitbull96

Už nepatřím mezi cílovou skupinu diváků tohoto snímku. Nenudil jsem se, ale čekal jsem více. Anglický dabing mě moc nenadchnul, český mě docela zklamal, jelikož u jedné postavy z tučňáků se lišil od originálu. Nepatrně, ale bylo to prostě slyšet. Jinak mi to připadá jako příjemná tečka za téměř skvělou triologií Madagaskar (trojka byla otřesná). Viděno na Bluray. 60% ()

oceanic6

Animovaná špionážna paródia, ktorá miestami vytiera zrak aj väčšine hraných pokusov. Len krôčik od úplnej dokonalosti a 100-nej zábavy. ()

sajez

Tučňáky jsem teda čekal o dost slabší.Dlouho jsem se jim vyhýbal,ale je to fakt sranda.Spousta hlášek a vtipných postaviček dokáže pobavit.Jen škoda docela slabé animace,která v porovnání s nedávno viděnou Velkou šestkou zaostává o několik tříd. ()

j1981

Splácanina všeho možnýho dohromady včetně J.Bonda/scéna s gondolou v Benátkách/.Zlatý krátký příběhy. Ještě že jsem na to nešla do kina a film naštěstí viděla zdarmo. ()

zeromen

Docela zklamání, čekal jsem od toho daleko víc. Nebýt pár vtipných scén, hlášek a Deva tak by to byla totální nuda. Nejvíc ubohé jsou severáci . Lední medvěd, čokl, sova a tuleň, řídí tajnou organizaci jak směšné a ubohé, ha ha ha. To Madagaskar je mnohem a mnohem lepší. Doufám že další díl už nebude. ()

Jurcekk

Keď je to vtipné tak veľmi ked nie tak je to nudné...Nikdy nezabudnem jak táto partička kedysi dávno pristávala s lietadlom... ()

RomanL

Byl jsem zvědavý, o čem vlastně ti Tučňáci jsou, a abych řekl pravdu, tak to tak ani úplně nevím, ale rozhodně jsem se celou dobu velice dobře bavil. Až mě to překvapilo. ()

regin

Hláška střídá hlášku, člověk je ani nestíhá pobírat a "užívat" si je. Je to jimi přecpaný jak poslední série Simpsonů. Je to obyčejný, ničím originální animák. Klasické zápletky, klasická řešení, klasické zvraty... Na konci se dostane morálního ponaučení, to aby se americké děti něco naučily/si připomněly, a aby si tvůrci mohli morálně odtrhnout, že vytvářet podobný číčoviny dává smysl a film obecně k něčemu je. ()

avalonek

Tak tohle mě naprosto nadchlo.Tučňáci jsou pěkný paka a jejich dobrodružství bylo plné vtipů a dobrých gegů..Takže hezky strávený večer. ()

YDOMAK

Jednoducho nie, tučniaky to neutiahli. Film až na pár dobrých gagov nudí, o Severáku nehovoriac. Film je presne taký ako záporák - nudný a detinský. ()

danatr

Chvílemi i zábavné, ale to, co funguje v krátkých skečích seriálu, nefunguje pro celovečerní film, bohužel. ()

ferdomravec

No kazdopadne to nepatri medzi najlepsie animaky ake som videl ale urcite patri medzi velmi dobre. Ked to porovnam so seriou Madagaskar tak tucniaci vyhrali. Mozno to chcelo troska viac humoru pre dozor maloletych ale aj tak som sa zabavil celkom slusne. Zaporak ma uplne iritoval ten nevysiel. U mna 80% ()

bratr_jezek

Jsou zase tu. Skipper je ten nejdrsnější šéf celé party, Rico dokáže pozřít a vzápětí vhodně vyzvrátit cokoliv, Kowalski je takový ten "mozek" plánů a Vojín, Vojín je tam prostě pro...pokud nevíte, proč vlastně, tento film vám dá skvělou odpověď. Kromě toho si užijeme toho, co máme na tučňácích rádi, akci a bláznivé plány. Konkurenční Severáci dají všemu rozměr parodie různých superagentů a k páté hvězdě chybělo jen tu přehršel hlášek a akce trochu lépe poslepovat a občas ubrat plyn. ()