Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

Nassau

Příjemné bondovské překvapení plné adrenalinu a povedených vtípků a slovních hříček. Nic světoborného, ale stravitelné je to asi jako ty sýrové křupky. Nicolas! Cage them! (70%) ()

Han22

Totéž co jiný spinof Mimoni - bláznivá ulítlá jízda pro děti, ve které se nedočkáte nic co byste v animácích stokrát neviděli. Tučňáci stojí proti konkurenčnímu komandu, které je zdánlivě lepší a také proti zákeřné chobotnici, která trpí komplexem méněcennosti díky vzhledu a tak chce všechny roztomilé tučňáky proměnit na zrůdy. Čeká nás mírně špionážní nádech, spousta dětinského humoru a honiček, ale nic co bych si do týdne pamatoval. ()

Wally

Možná i 4*, ale nesmí se to přehánět. Překvapivě velmi dobré a hlavně zábavné...po všech těch animácích, které se berou moc vážně a malé prcky ve finále ani nebaví, je tento naspeedovaný akcí akcí a akcí...a když se k tomu přidají i roztomilé postavy (z celého Madagascaru byli tučňáci nejlepší) a dobrý humor...nelze prohloupit 👍 ()

provitamin

Na začiatku sa tučniaci chystajú vylúpiť depozitár zlatých rezerv spojených štátov amerických, potom celý čas plno otravného žvanenia a koniec s efektným preletom okolo sochy slobody. ()

Neshika

Tenhle film se nemůže rozhodnout jestli je pro děti nebo dospělý - pro děti jsou tam někdy moc chytrý vtipy a pro dospělý to má moc jednoduchej příběh. A ten paprsek je prostě jen to sérum z Já padouch 2 obarvený na zeleno. Dave? Nic moc záporák (a nemůžu si pomoct, ale měl ho prostě mluvit Ferrel)... a všechno kolem Vojína zkrátka nefunguje. Nicméně postavy tučňáků jsou dohnány k hranicím, kde už by se o nich dalo mluvit jako o nečernobílých charakterech (haha!), ale tuto hranici zatím skutečně nepřekročily...Další animácký spinoff, který mě zrovna nenadchl, uvidíme jak si povedou Mimoňové. ()

Litvicek

Komedie pro děti? Pochybuji, že by tomu i takový tří letý uslintaný bastard věnoval pozornost a radši by z čirého zoufalství hledal východisko rychlého usmrcení, než se nadále dívat na tuhle směsně rozpočtovou píčovinu. Rozpočet 132 mega? The fuck? Cítím se znásilněný, dokoukal jsem to totiž do konce. ()

Fantomas92

Devadesát minut je pro takový film zbytečně dlouho, takže akční scény, kterých je ve filmu zbytečně moc, ke konci už hodně nudí. ()

Fary

Podle mého názoru nesrovnatelně horší, než seriál. Má to své kouzlo a příběh, apod., ale ve finále zjistíte, že je to jenom zbytečně natažený díl, který mohl klidně být součástí seriálu... ()

Hanys_

To co skvěle funguje v Madagaskarech na ploše cca 20 minut za film, nemusí nutně fungovat jako samostatný příběh. Madagascar 3 je například úplně jinde, tohle je proti tomu jen taková blbinka pro děti, u které jsem i lehce podřimával. Ale pár hlášek je určitě luxusních, to zas jo. ()

farfalla

Animovaný film s dobrou animací a rychlým tempem akcí. Příběh vypráví o tom, jak jednotka tučňáků vznikla, jsou to talenti od přírody, a co se s ní stalo po skončení série ´Madagascar´ (2005), ´Madagascar: Escape 2 Africa´ (2008) a ´Madagascar 3: Europe´s Most Wanted´ (2012). Měla jsem dojem, že v kombinaci s Alexem, Martym, Melmenem a Glorií humor tučňáků lépe vynikl. I v tomto filmu se dá zasmát, ale nálada filmu je jiná, bojovnější a akčnější. A také tučňáci ztratily to fluidum tajemna, co jsou vlastně zač. ()

Jespi

Ne tak dobré jako Madagascar, ne tak vtipné a chytré, ale zase celou dobu jsme dostávali tučňáčí řežbu ve stylu mission impossible, jen škoda, že se u nás hrál jen dabing, docela rád bych si poslechl Cumberbatchův temný hlas. Děcka se v kině řehtala takže primární cíl filmu byl splněn, takže jestli dát lepší 3* nebo horší 4* radši zvolím druhou možnost. //edit: Tak po odlehnutí musím srazit hodnocení z jednoho prostého důvodu, pokud srovnám tučnáky s prvním dílem Madagaskaru, tak se jim nevyrovnají ani za nic :-) 60% ()

Lefty86

Příběh mohl být klidně jednodušší a bylo by to možná lepší. Tučňáci na scéně tak byla sranda, ale čekal jsem těch komických situací víc. Bylo to spíš pro menší děti, víc než jsem čekal. ()

marnold

Bolzech se, ze po wszystkich Madagaskarach a serialach uz bedzie jejich temat wyczerpany. Ale jezech strasznie rod, ze zech se mylil. Ty hlaszki ze slawnymi mianami a male gesta mimiki, kiere dodowajom tym postawom zywot mie zas a zas dostowajom. Pry je dobry aji czeski dabing [6.4.2015... nima :)], ale nie wiym, jesli se chcym ochudzic o tyn oryginal. ()

Mauric

Dojná kráva ve všech ohledech. Tvůrci si s tím mohli více a lépe pohrát, takhle jde jen o sled několikrát zrecyklovaného humoru. Alespoň to pěkně odsýpá a sem tam to vytáhne nějaký neotřelý nápad. ()

MatoFILM

Vážne sme potrebovali tento film ? Mám pocit, že v DreamWorks chceli ešte niečo vyťažiť zo známej značky a dáko pozabudli na kvalitu. Tučniaky sú totiž tuctový, povrchný a až trápne detský film. Zápletka, už nekonečne krát prevarená. Emócie žiadne, postavy nezaujímavé a dokonca otravné a pre príbeh nepodstatné (Vlk a spol.) ! Áno, cieľovej skupine na týchto veciach nezáleží ale sú tu filmy ako Cars, Brave, Shrek...a tie ukázali, že sa to dá aj inak. Objektívne hodnotenie je ešte o čosi nežšie. ()

Hanes88

Už to prostě není taková ta bomba jako když madagaskar vůbec začal. Více méně se to vše opakuje, ale co se dá taky od tolika pokračování pořád čekat? Děj byl celkem zajímavý a navíc zase nezklamaly ty hlášky :). Mi se to celkem líbilo tudíž krásných 4* tomu sedí. 70% ()

Jaro_slav

"Člověk se zpočátku cítí neklidný, nastupuje zvláštní stav odosobněnosti, svět se jej přestává týkat. Místo reality nastupují jakési kulisy intoxikace – bortí se vnímání prostoru, vzdáleností (proto mediálně známé kauzy o skoku z vysokých pater na LSD či houbách), mění se vnímání barev, člověk je schopen zaznamenat jak teče energie prostorem, má pocit, že rozumí smyslu životního koloběhu, uspořádání světa, vesmíru apod. Mohou se vyskytnout halucinace, mnohdy velmi živé a reálně vypadající, převážně zrakového charakteru." (zdroj) Tohle, že je pro děti??? Hrál tam Nicolas Cage. Měl tam podobnou roli, jakou měla Mila Kunis v Lone Rangerovi. Jediný, co týhle šílenosti chybí, je ňáky to cameo Steva Buscemiho a David Lynch v titulcích. Pak by byl zážitek dokonalej. ()

Zombi

Tučňáci ve skvělé formě, jejich skopičiny se dost blíží ke groteskám, což je dobře, kadence vtipů je vražedná a bavit se mohou i dospělí. Druhá parta mohla mít trochu míň prostoru, protože není tak zábavná a finále mohlo být našlapanější, ale i tak je to pohodová a vtipná zábava. Spokojené 4 hvězdy. ()