The Michael J. Fox Show (TV seriál)

Komedie

USA, 2013 - 2014, 7 h 50 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Will Gluck

Jeff Cardoni

Michael J. Fox, Betsy Brandt, Wendell Pierce, Katie Finneran, Juliette Goglia, Conor Romero, Jack Gore, Ana Nogueira, Anne Heche, Todd Barry, Stephen McGahan, Brooke Shields, Matt Lauer, Kimiye Corwin, Rob Delaney, Al Roker, Chris Christie, James Martinez, Jason Jones, Ravi Patel, Jake Lacy, Matt Chaney, Samantha Bee, Joe Saulino, Brendan Burke, Benjamin Koldyke, Tom Degnan, Yury Tsykun, Colby Minifie, Jill Shackner, Keith Webb, David Furr, Vandit Bhatt, Victor Williams, Lyrica Okano, Rana Roy, Kristina Reyes, Erik Heger, Christopher Brian Roach, Tracy Pollan, Jason Kravits, Craig Bierko, Candice Bergen, Charles Grodin, Sting, Malcolm-Jamal Warner, Domenick Lombardozzi, Richard Kind, Frederick Weller, Alexandra Wentworth, Peter Vack, Jackie Hoffman, Peter Hermann, Henriette Mantel, Christopher Lloyd, Dylan Blue, Justin Long, Kathie Lee Gifford, Alice Kremelberg

Leila Strachan

Tia Nolan

Scénografie:

Marcia Hinds, Gae S. Buckley

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 40 Dokoukáno: 9+1 Zahozeno: 19 _ Do týhle komedie jsem šel hlavně protože, tam hraje Anne Heche. Bohužel tam je jen v pár dílech a tak jsem si ji tolik neužil. Co se týče ostatních herců, tak děti jsou fajn, hlavně ten malý rošťák. MJF taky nebyl špatný a navíc většina příběhů je z jeho osobního života. Dokonce jeho skutečná manželka si zahrála v jedné epizodě jeho seriálovou sousedku. Seriál byl po 15. epizodě zrušen, což mě trošku mrzí, hlavně kvůli Anne. Všech 22 epizod bylo odvysíláno v Austrálii, tak jsem o těch posledních 7 epizod nepřišel. Seriál občas pobavil, ale vesměs se jedná o průměrný kousek. 60%(1.4.2014)

Jéééééééééééééééééj. Michael J. Fox je späť. Jéééééééééééééééééééééj. No tak sa z toho teraz pos...ehm. Ale nie. Povedal by som že ten hype vybudovaný okolo toho že sa MIchael J. Fox vracia na televízne obrazovky, je tak trochu príliš. Pomôže to zo začiatku ratingom, ale či si to udrží stálu divácku priazeň - nevedno. A ako ja hodnotím tento nový sitcom ? Spokojnosť. Nie je to nič nové. Nie je to ničím príliš zábavným. Avšak je to príjemné, hrejivé, oddychové, uvolnené, a necháva to vo mne fajn pocit. Určite budem pokračovať aj kvôli charizmatickému castu na čele s Michaelom. Po prvých dvoch častiach 4*.(30.9.2013)

• KevSpa

Ano, Michael J. Fox se i přes svou Parkinsonovu chorobu vrací na televizní obrazovku. Ano, Michael J. Fox hraje tak trochu sám sebe, tedy televizní hvězdu s Parkinsonem. Ano, Michael J. Fox je pořád zábavný a ano, je fajn, že si ze své nemoci umí dělat legraci. Problém je, že ať si z toho on a tvůrci utahují sebevíc, určitá smutná atmosféra z hercova životního osudu doléhá i na samotný seriál. To ve výsledku znamená, že Parkinson-vtipy možná vyvolají občas úsměv, ale když se to vezme kolem a kolem, ten pohled na kdysi hvězdného herce, jehož kariéru utlumila tato nemoc, je pořád stejně smutný. A bohužel scenáristé sází v podstatě jen na svou hlavní hvězdu, zatímco všichni kolem jsou vesměs nezajímaví, a opravdu povedené vtipné momenty tu jaksi chybí. První tři díly - 50%(3.10.2013)

• Nevada

Hodnocení po pěti dílech, k dalším už se nedonutím. Je fajn vidět zase Michaela J. Foxe hrát, ale to je asi tak všechno. Mnohem raději bych ho viděla jako stálou vedlejší (geniální) postavu v The Good Wife. Seriál samotný je spíš úsměvný než vtipný. Jak už v komentářích několikrát zaznělo - postavy jsou nezajímavé a klišovité. A promluvy do kamery jsou navíc hrozně otravné.(25.12.2013)

• JohnnyD

PILOT: Comeback desaťročia? Pravdepodobne. Napriek tomu všetkému klišé rodinných komediálnych seriálov je to prekvapivo vtipné a milé. A žiaden lacný sentiment, práve naopak, Michael J. Fox si zo svojej choroby nielenže robí srandu, no robí si srandu aj zo sentimentu podobných comebackov. Teším sa na ďalšie diely. Zatiaľ 80%.(1.10.2013)