Reklama

Reklama

The Michael J. Fox Show

(TV seriál)
Trailer
Komedie
USA, (2013–2014), 7 h 50 min (Minutáž: 21–24 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Hrají:

Michael J. Fox, Betsy Brandt, Wendell Pierce, Katie Finneran, Juliette Goglia, Conor Romero, Jack Gore, Ana Nogueira, Anne Heche, Todd Barry, (více)
(další profese)

Epizody(22)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Soundtrack

všechny recenze uživatele

Snaží se to o zbytečně zběsilé tempo, snad žádná scénka netrvala déle než minutu a většina ani nebyla nijak vypointovaná. Při tom šíleném střihu herci vpodstatě ani nehrají, jenom odříkávají hlášky, které mají k dokonalosti daleko. Po prvním dílu jsem si dokázal ze všech herců vybavit tvář jen Foxe a "toho černocha z the Wire". ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Ano, Michael J. Fox se i přes svou Parkinsonovu chorobu vrací na televizní obrazovku. Ano, Michael J. Fox hraje tak trochu sám sebe, tedy televizní hvězdu s Parkinsonem. Ano, Michael J. Fox je pořád zábavný a ano, je fajn, že si ze své nemoci umí dělat legraci. Problém je, že ať si z toho on a tvůrci utahují sebevíc, určitá smutná atmosféra z hercova životního osudu doléhá i na samotný seriál. To ve výsledku znamená, že Parkinson-vtipy možná vyvolají občas úsměv, ale když se to vezme kolem a kolem, ten pohled na kdysi hvězdného herce, jehož kariéru utlumila tato nemoc, je pořád stejně smutný. A bohužel scenáristé sází v podstatě jen na svou hlavní hvězdu, zatímco všichni kolem jsou vesměs nezajímaví, a opravdu povedené vtipné momenty tu jaksi chybí. První tři díly - 50% ()

Reklama

Nevada 

všechny recenze uživatele

Hodnocení po pěti dílech, k dalším už se nedonutím. Je fajn vidět zase Michaela J. Foxe hrát, ale to je asi tak všechno. Mnohem raději bych ho viděla jako stálou vedlejší (geniální) postavu v The Good Wife. Seriál samotný je spíš úsměvný než vtipný. Jak už v komentářích několikrát zaznělo - postavy jsou nezajímavé a klišovité. A promluvy do kamery jsou navíc hrozně otravné. ()

JohnnyD

všechny recenze uživatele

PILOT: Comeback desaťročia? Pravdepodobne. Napriek tomu všetkému klišé rodinných komediálnych seriálov je to prekvapivo vtipné a milé. A žiaden lacný sentiment, práve naopak, Michael J. Fox si zo svojej choroby nielenže robí srandu, no robí si srandu aj zo sentimentu podobných comebackov. Teším sa na ďalšie diely. Zatiaľ 80%. ()

drake31 

všechny recenze uživatele

Jéééééééééééééééééj. Michael J. Fox je späť. Jéééééééééééééééééééééj. No tak sa z toho teraz pos...ehm. Ale nie. Povedal by som že ten hype vybudovaný okolo toho že sa MIchael J. Fox vracia na televízne obrazovky, je tak trochu príliš. Pomôže to zo začiatku ratingom, ale či si to udrží stálu divácku priazeň - nevedno. A ako ja hodnotím tento nový sitcom ? Spokojnosť. Nie je to nič nové. Nie je to ničím príliš zábavným. Avšak je to príjemné, hrejivé, oddychové, uvolnené, a necháva to vo mne fajn pocit. Určite budem pokračovať aj kvôli charizmatickému castu na čele s Michaelom. Po prvých dvoch častiach 4*. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama