Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

Illy

A zas a znovu. Pár opravdu výborných scén a fórů nezaplní celou stopáž. Přišel jsem si jak na houpačce, která mě ale nevyhoupla nad průměr. ()

Hepy13

Nominace na nejsprostší film roku!!! Komediální jednička si mě získala svou celkovou originalitou a kupou hlášek. A tak tu máme hodně, ale opravdu hodně sprosté pokračování. A jsem hrozně rád, především za tu velkou porci hlášek a narážek které méďa vypaluje na diváky. Člověk a plyšovej medvěd shánějí sperma, to tu TEDy ještě nebylo. Ale může snad někdo takovýho ''slušnýho'' čumáčka nemilovat? Přeju si další díly, týhle možná začínající série, i když mohli by trochu ubrat na vulgaritách. Amanda trpící migrénou, Mark trpící záchvaty úzkosti vymazlují už tak vymazlenou komedii. ''Tráva/E.T. Google vyhledávač, #hashtag Ted hulí péro, Glum/Hedidi Klum, Scott Fucker Fitgzerald'' :D Začínám bejt s timhle Méďou taky hromskej kámoš. ()

Flopik

Áno Ted 2 je aspoň pre mňa rozhodne lepší a zábavnejší.Smial som sa nahlas , ani chvíľu to nenudilo.Troška zbytočne sa naťahovali tie scény na súde ale to je len detail.Čo sa dĺžky filmu tíka bez problémov by som sa nato pozeral aj dlhšie.Neviem či má byť 3 ale ja ju rozhodne chcem. ()

Arlet

Wht the fuck ? Dobre, bolo tak aj zopár momentov, pri ktorých som sa naozaj zasmiala. Ale naozaj ? Perverzný macík s ľudskými vlastnosťami totálnej trosky ? To nebolo dobré. ()

zdenur

O chlup lepší než první díl. Nepamatuju, kdy jsem se naposledy takhle chlámal; na celé kolo jako idiot. Výbušně vtipné momenty jsou bohužel prokládány těmi hluchými a nezáživnými. I tak se ale řadí tato série mezi top mých novodobých komedií. ()

Heero

Méďa ve druhém díle ztratil dech a dokonce je ještě víc sprostý než v díle prvním a to bych řekl, že mnohem víc sprostý, až brutálně (a to se na to zajisté bude dívat i plno dětí, je to přeci plyšový méďa), je pravda, že jsem se několikrát z plna plic zasmál, ale v kadenci asi tak jednou za 20 minut a to je u tohoto filmu málo. Dost hluchých míst a chvílemi jsem se až nudil. ()

Erik7595

Dvojka Teda sa berie príliš vážne a celá tá dejová línia o ľudských právach, či je Ted živá bytosť alebo nie sa mi do takejto komédie akosi nehodí. Zábava je to slušná, viaceré scény boli super a zvlášť časť filmu na ComiCone bola veľmi vtipná, avšak oproti jednotke je film akosi príliš opatrný a málo "sprostý" ako som čakal.. Menej vtipu oproti jednotke, takže hodnotenie dávam slabšie. 6/10 Spočiatku som bol sklamaný, že Mila Kunis sa nemohla zúčastniť tohto filmu, ale krásna Amanda Seyfried ju viac než obstojne nahradila. ()

poet

V USA je úplne jedno koho si vezmete za muža a kľudne to môže byť aj plyšák :) Macík 2 ma bavil rovnako a možno ešte viac ako prvý diel. Hlášky tu fungujú viac ako dobre a neprítomnosť Mily Kunis som si ani nevšimol. To že to bude mať ku koncu aj "filozofický presah" by som nečakal... ()

Antaeus

No čo dodať? Pecka. V podstate podobná volovina, ako prvý diel, ale dospelejšia. A na počudovanie to funguje výborne. Záver na Komikkone nemá chybu. Dvaja úchylní "partizáni" v maskách šikanujúci nerdov a gíkov a inú háveď ma rozbili. Zábavnými momentami je film nabitý a v mojich týraných očiach prekonáva aj veľmi solídnu jednotku. Čo dokazuje dve veci: Že sa dá s trochou snahy natočiť výborné pokračovanie a že všetkým u prdele, či to niekto chcel alebo nie. ()

nonick1

Pokud se za pomoci Jacka Danielse přenesete přes zbytečně samoúčelnou vulgárnost, jako třeba hned  tři čurá.y v jediné větě, je to o něco snesitelnější, než jednička. Může se dokonce stát, že párkrát vyprsknete smíchy. Ale myslím, že podruhé to nechcete vidět - a netýká se to jen scény ve spermabance. Jedna hvězda za Comics Con v New Yorku, druhá za sympatického blonďatého Gluma, no a ta třetí za překvapivou účast celé plejády známých či méně známých tváří, které se ve filmu objeví - včetně Liama Neesona či Tarana Killama. ()

Game90

Videné v kine: Komédia na ktorú som sa nenormálne tešil a nesklamala. Vtipné hlášky, scény.....po dlhej dobe komédia, pri ktorej som mal kŕče v bruchu....**** ()

jasanka

Chvíli mi trvalo se dostat do děje, protože jsem za ty tři roky zapomněla, jak moc je film praštěný a sprostý :D Ale pak se mi to líbilo, taková pěkná oddychovka ideální na léto. ()

Košoun

Jednička teda u mě značně vede. Asi to bylo dané tou originalitou. První film byl něčím nevídaným, plyšový vulgární drogově závislý medvídek v týmu s Markem Wahlbergem se všemi těmi odkazy na známé filmy apod. Druhý film jde přesně v těch samých šlépějích, přidává sympatickou Amandu Seyfried (= v tomto fimu ženská verze Wahlberga, aby bylo od začátku jasné, že jsou si souzení) a snaží se vzít humor ještě víc "za hranici". Po nadšených reakcích na internetu jsem ale čekal, že se budu smát od začátku do konce, bohužel jsem se smál míň než u jedničky. A u těch "vážných" pasážích jsem se tedy vyloženě nudil, na komedii je stopáž dost dlouhá. Méďa měl podle mě zůstat povedené originální jedničky a nesnažit se nakapsovat na tom samém v novém přebalu. ()

ASSBURGER

Absolútna po pič****. Jednoznačne to je lepšie než prvá časť: Proste nečakal som niečo také,čakal som že to bude mať ledva 60 % ale nakoniec to predviedlo heroický výkon. Proste je to po pi** ! ()

Matli

Měl jsem hodně co dělat abych nedal pátou hvězdičku. Po dlouhé době zase komedie u které jsem se bavil a ne málo. Hlášky sprosté i nesprosté a vtipné situace tam prostě jsou a o tom to je. V podstatě srovnatelné s jedničkou, ne-li lepší. Amandu jako sprostou huličku bych fakt netipoval, ale super. A potitulková scéna s Liamem nemá chybu, ikdyž ji moc nechápu :-) 82% ()

Snake.Charmer

Ted 2 je plný nevybíravého humoru, uráží kde koho a po většinu času je to kupodivu zábava, i když ne každý vtípek padne na úrodnou půdu. Proč kupodivu? Už podruhé se upřímně divím, že tvůrce takové nevtipné slátaniny, jakou je Family Guy, je schopen vytvořit komedii, která pobaví mladé diváky a ani ty starší neurazí, a která je v některých momentech dokonce až geniální. Samozřejmě k docenění Teda je třeba trochu přehledu v současném mediálním světě, protože film je doslova napěchován popkulturními odkazy. ()

Bozvav

O proti jeničce sprostější, ještě jednodušší humor, celá plejáda hvězd a odkzů na známé filmové pecky. Vtipné a zábavné, nicméně mně se více líbila jednička. Za mne 50%. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015