Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí. Všechny stopy, nalezené důkazy a svědectví Amyiných blízkých ale ukazují právě na Nicka. Kdo to vlastně je? Trpící oběť zločinu, nebo cynická zrůda, která vodí policii i veřejnost za nos, aby ze sebe sňala podezření? Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A co se vlastně stalo s Amy? Na znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Trpí tím především Nick, který se z miláčka médií proměnil ve veřejného nepřítele číslo jedna. Dobře ví, že když se Amy nebo strůjce jejího únosu nenajdou, ponese si cejch až do konce života, který možná stráví za mřížemi. Pokud ovšem nemá Amy skutečně na svědomí. (Cinemart)

Monyfik odpad!

7, Klub rváčů, Vetřelec 3 - toto je vrchol a ještě jen režijní. Nebýt scénáře, tak je D. Fincher asi jako český rejža HřebÝk, navíc 2x vluhovaný. Chápu honocení Pomejeho aka POMA, transek KevSpa a kleopatra, hnědočehů Pe - Cival a Douglas - Kočičáka, Limetky, atd. Polovinu z Vás ty komenty "živí" a zbytek i s Vámi si hon-í "triko" zde na pseudo portále o filmu pro "intelektuální"menšinu 10 000 000 bezvýznamného pidistátečku kdesi v EU. To že dostanete lístky od nás na před premiéru, my se známe, že vy kok0ti, neznamená že film je skvělý. ()

P@\/EL

Kvalitně scenáristicky vyšperkovaný a dobře ztvárněný, přesto na můj vkus hodně natahovaný thriller. Každopádně se ale filmu nedá upřít povedená zápletka a našlapaný děj, který předvádí jeden nečekaný zvrat za druhým, což diváka nechává neustále v očekávání. Napínavosti a dramatičnosti možná trochu škodí právě již zmiňovaná delší stopáž filmu. Konec filmu mě osobně moc nepotěšil. ()

NeOn1702

Obecně to nebyl vůbec špatný film. Byly tam pasáže, kdy jsem jen napjatě zíral. Začátek byl trošku pomalejší, ale prostředek filmu, když se děj rozjel, byl skvělý. Ale poslední necelá hodina byla noční můra. Kromě toho, že jsem se málem poblil, tak ten konec...bože, katastrofa. Z Amy se stala jedna z nejnechutnějších filmových postav co znám. ()

Cartmen9

Jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděl. Fincher je pro mě zárukou dobrého filmu. Absolutně vynikající herecký výkon od Rosamundy Pike. ()

anaad

Asi jsem měla příliš velká očekávání a tak mě zaskočilo, že film neobsahuje nic, co bych už vlastně neviděla jinde. Nicméně je to velice šikovně poskládané, atmosféra výborná a oba představitelé manželského páru do své role skvěle zapadají. Přesto mám pocit, že na čtyři hvězdičky to prostě není. 3,5 ()

avalonek

Nechtěla bych takovouhle sviňi naštvat..Moc pěknej film,na konci jsem z toho byla pekně vydřená.Ale lituju toho jejího chlapa,já bych jí asi zabila i kdybych za to měla jít sedět.Ale pak bych měla klid až bych vylezla zase po pár letech ven.Stálo to za to.... ()

camomilla

Asi jsem nebyla v tom spravnem rozpolozeni, protoze zacatek tohohle filmu mi prisel tak pomaly, ze jsem to vypla. Nastesti jsem ho za par dni zase oprasila a dokoukala ocima vykulenyma a pusou dokoran. Kycovity pribeh originalne ztvarneny s psycho-drama prvky, ktere rozhodne prekvapily. ()

Elizabethx

Výborné dílo. Dokonce i český dabing mě příjemně překvapil. Musím ocenit, že ve mě režisér vyvolal touhu zabít tu ženu místo něho, ale musí se uznat - nebyla hloupá - stejně jako není režisér. Dokonalé časování, žádné zbytečné záběry, napětí. ()

deersforlife

Thrillerový skvost s pěkně hutnou atmosférou a psychologickým rozborem zvráceného manželství. Střídání dvou vypravěčských pohledů funguje, hudba mrazí a vizuál znepokojuje. Ten film má všechno a po samotném konci má nejeden divák chuť vytáhnout si mozek z hlavy. Alespoň na chvíli. ()

ghoston

Takový pěkně natočený dokument o tom, co jsou ženy vlastně zač a navíc režírovaný slavným Fincherem!!! :-) ()

tribican

Co byste dělali, kdyby vám zmizela žena? Fincher se snaží ve filmu přemluvit diváka k nedůvěře v ostatní - a to včetně nejbližších. Úžasná (byť trochu přehnaná) ukázka toho, že každý z nás je tak trochu blázen a hlupák. Zkrátka trochu drsnější příběh o lidech a jejich charakteru. Ano, žádná novinka to sice není, ale zaujme. 75 % ()

Martin.Proko

Výborný obsahově. samotné technické zpracování je rutina která to jen dokresluje.... ...Vylíčit příběh jinak než jsou klišé o hodných ženách a těch špatných mužích, asi vyžadovalo hodně asi odvahy... ...ikdyž film vyloží karty brzo po začátku přesto drží diváka na pozoru. Protože tohle není kýčovitá detektivka , tohle je až znepokojivě uskutečnitelné... ()

SaMaeL98

Když jsem se dlouze zadíval na hodnocení a pak si vybavil co jsem to vlastně viděl, zjistil jsem, že mám evidentně odlišnou chuť než ostatní lidé. Zřejmě mi nějaké ty pohárky chybí nebo tak něco. Za celý film jsem asi tak 1564687x zívnul a na konci jsem asi tak 0,000001 pocítil nějaké emoce nebo něco podobného co se na konci takovýchto filmů běžně stává. Nehorázná nuda s Batmanem v čele, nepříjemnou a nesympatickou manželkou, tupejma lidma, které by člověk nejradši sežehl plamenometem a jeden negr, kterej celkem zachraňoval svou barvou. 2 hvězdy za Batmana, kterej to zahrál ne až zas tak hrozně a jedna za chudáka Barneyho. ()

CradleSKS

Velke zklamani. Musim rict, ze jsem cekal o hodne vice, jeste pote co jsem videl Divku ve vlaku, o ktere se mluvilo jako o slabsim odvaru Zmizele. pritom musim rict, ze kdyz oba filmy porovnam, o dost vic se mi libila Divka ve vlaku, do konce filmu to bylo napinave s necekanym koncem. Zatimco u Zmizele uz v pulce filmu vite co se deje a konec konci tak jak to nemam rad, neurcite, necha divaka si udelat vlastni zaver..to si pak rikam, proc vlastne tri hodiny natem film koukam, to je ztrata casu. Vyzvednout musim pouze hlavni herecku Rosemund Pike, ktera hrala brilantne, ovem Ben Afflek velke zklamani.. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi