Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální DJ. Když přijde do nové školy, zjistí, že je plná divných, zlých, ale i hodných holek, které mají jednu věc společnou - zajímají se jen o to, jak dobře zní, když společně zpívají. Jako těžký introvert se nehodlá s nikým přátelit. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek, které spojuje sborové zpívání bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne "ne", ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit... (TV Nova)

Gaston155

Krásne vyladený film.Nie som fanúšik hudobných komedií,ale použili na mňa veľmi silné presvedčovadlo.Annu Kendrick ()

mikehoblog

Anna Kendrick mi tu strašně připomíná Annu Veselovskou.....je to dost dobrý film, který je nenáročný, koukatelný a hlavně je to o A capellách, což já vážně můžu. A taky je tam Cup song, což je další plus. xD ()

Lucisek

Dobrá hudba, hlavní hrdinka, která mi ve Stmívání přišla naprosto nezajímavá, mě tady bavila. Mám ráda hudební filmy, takže se mi to líbilo. Ale ubrala jsem jednu hvězdičku za zcela zbytečné scény s přehnaným, nereálným zvracením. Tyto scény jsem opravdu nepochopila a spíš mi zkazily dojem z filmu. ()

Danny11

Sice jsem u jedné pěvecké scény měl trochu strach o své reproduktory, ale jinak film který rozhodně neurazí a místy velmi pobaví. Je to první "hudební" film, který mě bavil. Čekal jsem nějakou blbost jako je například "muzikál ze střední", ale ne ukázalo se, že dokázali v tomto filmu skloubit vcelku přijatelnou muziku a nadprůměrnou komedii. ()

Painkaa

Člověk zkrátka nesmí moc očekávat,je to jiné v tom, že se to odehrává na vysoké škole, ta naivita s těma acapella skupinami které si samy dotvoří během chvíle dokonalé vokály... ale písničky jsou chytlavé a já si film ráda pustím někdy znovu, písničky si však na youtube pouštím ráda, Anna Kendrick sice tanečně neprorazí ale zpívá dost ucházejícně! ()

Evanlyn

I když jsem si už dopředu říkala, že to bude naprostá volovina jako plno jiných filmů, tak se mi film docela líbil. Bylo tam docelápar vtipných chvil. To stím zvracení asi dva metry do dálky mi přišlo jako obrovská stupidita, ale má to bejt komedie tak co. Jsem ráda, že hlavní postavu hrála zrovna Anna Kendrick a ikdyž se zdálky ten film podobá high school musical tak ho mohu doporučit. ()

ArievaLeFly

Pribeh zasazeny do sveta Acapella skupin bojujicich o nadrazenost v ocich celeho sveta by pro nektere mohl byt nezajimavy, ale dle meho nazoru to bylo jasne mistrovske dio. Hlavni postava, Beca, je netradicniho charakteru. Sarkasticka a zpocatku asocialni, avsak nesmirne talentovana, coz v prvnich dvou tretinach filmu neni uplne doceneno. Libi se mi zpusob, jakym reziser dokazal zatraktivnit svet acapella hudby. Clovek ma temer pocit, ze je to ta nejdulezitejsi vec vubec. Humoru tam rozhodne neni poskromnu a herecke obsazeni zarucuje skvely zazitek. Celkove vrele doporucuji. ()

inhotep

Je to sice slabé, klišoidní a předvídatelné, ale je tu celkem velká šance že se z toho stane klasika všech současných teenek, které budou na film do třicítky se slzou v oku vzpomínat. Podobně se zadařilo třeba Let´s dance, Protivným sprostým holkám, Deníku princezny, Mezi námi děvčaty atp. Chtěl jsem dát za 2* ale 1 hvězdu přidám za pohledné herečky. ()

+sfinx+ odpad!

Jděte s těmahle cajdákama do Pitchy! Jediný výsledek sledování filmu bylo získání těžké alergie na výraz a cappella. Ano - můžu si za to sám. Vždyť vím, co za stolici jsou filmy typu Muzikál ze zvláštní nebo ta úchylárna o poskakujících stvořeních. Samozřejmě obojí na několik pokračování. Ale člověk míní a drahá polovička mění. Když nic jiného, tak mi to dává právo napsat jaká to je sra*** a varovat ostatní. ()

MirINDay

Zajímavý koncept, muselo to dát hromadu práce, souznění a nutno podotknout, že to takřka nemá chybu. Velké plus za covery, které jsou srdcové a chytlavé. A Anna Kendricková je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl tenhle film shlédnout. ()

Profík

Pro mě je to natolik feel good, že prostě nemůžu jít níž. Příběhově pochopitelně poměrně banální, ale hudební stránka dost dobrá a herecky tak sympaticky obsazené, že líp to snad poskládat nešlo. A ty holky jsou fakt moc krásný. 90%. ()

Akinaz

Příjemný film na volné víkendové odpoledne... pěvecké výkony nezklamaly, ba u některých dokonce překvapily... zkrátka jsem se nenudila a to je pro mě, jako divačku jeden z nejdůležitějších faktorů. ()

Nereida18

Novinka, která pohltila celý svět. Není se čemu divit. Jedná se o hudební, poutavý film. Přesto mám k němu jisté výtky. Ladíme je trochu "laděno" ke Glee. Nedivím se, že zde spousta lidí vidí mnoho společného. Nicméně Ladíme si mě získalo více jak populární Glee. Co se týče hereckých výkonů... tipuji, že se obsazení bralo podle pěveckých dispozic, ne kvůli hereckému talentu. Na druhou stranu jde tu přeci JEN o zpěv. Film netouží po oscarové nominaci. Je tudíž logické, že výkony jsou slabé (herecké), ale bohužel i scénář (za což herci nemohou). Film je zasazen do oblasti univerzity. Člověk nabývá dojmu, že na univerzitě jsou už dospělí lidé. V Bardenské univerzitě rozhodně ne. Celá škola se může potrhat, jen aby vytvořila co nejvíce zpívajících skupin. Máme tu tedy skupinu feťáků, retro styles, Bellas, které se chovají jako královny univerzity (nebýt nové krve asi bych umřela nudou ... nebo smíchy). A samozřejmě nesmím zapomenout na boy band, který mohl být vtipný, plný krásných mladých studentů... no a ono ne. Hlavní "singmajstr" je tak příšerně otravný, až to diváka bolí u srdce. Písničky fajn, jejich zpracování je super. Ale co se týče příběhu je to jedna velká bída. ()

Peggyyy02

Jednoduše řečeno: blbost. Aspoň musím uznat, že pár scének pobaví. To je ale asi tak všechno, co film nabízí. Na druhý díl se koukat nebudu, to fakt ne. ()

andydufrsn odpad!

Anna Kendrick, to bylo bylo to jediné proč se na film aspoň občas mrknout. Film byl spíš určen pro milovníky talentů, superstárů, voiců a podobných zbytečbností! ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)