Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální DJ. Když přijde do nové školy, zjistí, že je plná divných, zlých, ale i hodných holek, které mají jednu věc společnou - zajímají se jen o to, jak dobře zní, když společně zpívají. Jako těžký introvert se nehodlá s nikým přátelit. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek, které spojuje sborové zpívání bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne "ne", ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit... (TV Nova)

teseth

Ano je to variace na kdeco ale ono to celkem pobavilo. Člověk tomu odpustí klišoidnost i předvídatelnost, protože místy ten film má celkem dobrý grády a hlavně přípoměl mi Snídaňový klub, který musím pohledat a zase se na něj kouknout. ()

Mark1983

Je tam pár vtipných momentů,ale přímo do komedie bych tento film nedával,i když u něčeho jsem se usmál,ale to zvracení si filmaři mohli klidně odpustit.To myslím,že by tam určitě nechybělo. ()

fabregas1

Čekal jsem víc a nedostal nic. Chybí humor. Ujetá Rebel Wilson neutáhne celý film sama. Asijská holčina alias tichošlápek ji ještě trošku konkuruje, ale jinak je to pasé. Zpěv je to, co celý film dělá a je to škoda bo ve filmu je dost herců co mají komediální nadání. Bohužel zde se to neprojevilo a proto humor padá až pod zem a níž a níž. ()

MachPavel

Pro mě za plný počet z nespočet hudebních filmů americké kinematografie - mě to vzalo a bylo to jiné - High School Musical je pro malé holky, ale tohle má něco do sebe !!!! Souhlasím s názory že se ve filmu měli vyvarovat scénky se zvracením (nechutné a trošku mi to nedzvedlo žaludek) , ale jinak super - dokonce jsem si i zakoupil originál DVD i soundtrack na kterém ujíždím - a to mi je 42. !!! :D :D :D ()

montel

Beca (Anna Kendrick) právě nastupuje na univerzitu a chystá se distancovat od svého okolí. Na pokoji si ve volných chvílích mixuje hudbu a touží se stát dýdžejkou v Los Angeles. Od toho ji odrazuje její otec, který po ní chce, aby se ve škole někam zařadila. Přidá se tedy mezi holčičí pěveckou skupinu, která se každoročně utkává se svými chlapeckými soky v celostátní univerzitní pěvecké soutěži, ve které se zpívají coververze slavných hitů...Atd atd,škola ve kterém každý nagelovaný šampón zpívá, holky které jsou namalované 24 hodin denně a film je určen pro věkovou hranici 12-16 let. Nikoho jiného by toto asi nemělo moc oslovit, snad kromě fanoušků Justina Biebera. I když pár komických situací se ve filmu najde, nemá to daleko k Hannah Montaně. Snad se sympatická Anna Kendrick nezaškatulkuje mezi tyhlety děti. 40% ()

Epco

A vezieme sa na vlne všetkých tých High school a Glee vecí. Spievanie proste teraz letí a aby sa zabavili aj chlapi buchneme tam nejaké to tyčkovanie a nakoniec aj tie baby sa oblečú aspoň trošku sexi. Na druhú stranu je tu Anna Kedrick, ktorá ja super z akej koľvek strany a skoro som jej zožral aj záujem o pritepleného speváčika konkurenčnej party. Takže jedna hviezda za to že som sa sám nepotyčkoval a že to bolo vcelku pozerateľné, druhá za Aničku a tretia za záverečné spevácke číslo. ()

vlk++

Spousta hudby, pěvecká soutěž a capella, tj. bez doprovodu hudebních nástrojů, kouzelná Anna Kendrick, která snad ani nemusí hrát... jenom cení ty svoje bílé zuby a občas se zašklebí, to úplně stačí :) Mám rád zpěv a capella a filmy s A. Kendrick, takže za mě lepší 3* ;) ()

dennieko

Ano je to předvídatelné, ale přesto mi to příjde jiné než ostatní filmy o hudbě a tanci. Prostě mi to sedlo. Charismatické a zajímavé postavy (i vedlejší). Až na to zvracení ve velkym je to dobrej film. :-) ()

Vsacan

Pěkný film s docela povedenýma songama. Nebudu se rozepisovat. Mnohe již bylo řečeno. Prostě pěkné béčko na ktere jsem se podival už podruhe behem měsíce. ()

Ajka13

Musím říct, že mě tahle blbůstka docela mile překvapila. Potřebovala jsem něco na zvednutí nálady a tento účel film splnil, takže jsem spokojená :) Žádný trhák, Anna Kendrick je sice sympatická herečka, nicméně pro mě taková nevýrazná, přesto se na to jednou zase ráda kouknu. ()

Pastelka..

Další hudební film na který se ráda podívám... Mám je ráda, tenhle zase přišel s trochu něčím jiným.. I když soutěže už tady taky byly ;-) No co mohli vynechat, tak ten slovník a ty šavle... Jinak jsem si film moc užila... A změna Belas v čela s Becou jen prospěla.. ;-) ()

xxxLussyxxx

Pěkná svižná zábavná teen komedie. Rozhodně jsem se bavila a scéna tam nebyla trapná ani jedna. Hudba byla moderní, což považuji za velké plus. Nejvíc jsem se nasmála u scény, jak na zemi ležela ta čínanka ve zvratcích a dělala andělíčka :D ()

doogiemus

Bola to celkom pohodová vecička na odreagovanie. Aničke to celkom pristalo, ale keďže nezaspievali "My tu neška vešeľe hráme..", tak to bude za tri. ()

LeoDraconis

Jedna za Breakfast Club, druha za Christophera Mintz-Plasseho a treti za jedno hudebni cislo, ktere mi neprislo jako otravny moderni pop. Jinak kandidat na guilty pleasure, ale ne moje. ()

MirekTo

Chci umrit!! Z obrazovky na me strikala ruzova stava s prichuti narshmallow řízlá trochou jahudky. Jedna hvezdicka za tri usmevy, ktere se mi na obliceji objevily. ()

sha.piro

Chvílemi až příliš bráno jako komedie pro mládež ("holka - kapr", "holka - dobroty ven", hloupá moderátorská dvojice apod.), což je trochu škoda. Příběhem zapadá film ale do toho lepšího průměru. Co ve filmu bylo naprosto mile střeleného (komického), byla skvělá Tlustá Amy v podání stejně skvělé Rebel Wilsonové (Pot a krev). Každopádně pěvecky je film na velmi slušné úrovni a choreografie též. A Anna Kendrick? Ač je její herectví na oko zvláštně civilní, je v něm něco velice osobitého, něco, co mě už dlouho přitahuje. Jako bych neznal nikoho, kdo hraje jako ona. Její herecký projev je mému vnímání natolik blízký až mě to samotného překvapuje. Už ve skvělém filmu Lítám v tom, kde byla k vidění po boku George Clooneyho, nebo ve filmu 50/50 s Gordonem-Levittem (kde mě její ztvárnění Adamovy terapeutky doslova okouzlilo) mě přesvědčila o tom, že JE filmově nezapomenutelná a naprosto jedinečná. A role Becy jí také neuvěřitelně sedla. A stejné je to i s její peckou: "Cups ( I’m Gone)” Chytlavý a originální hit s jednoduchým, ale krásným textem. Takové písničky vám často chybí - pár vět, které dokáží říct vše, originální pojetí hry na kelímek a stopáž jen kolem 2minut, to je to, čím vás to naprosto dostane. Docela jsem zvědav, co přinese díl č.2. Jednička má u mě 90% - už za hodně dobrý výběr všech předtavitelů, kteří se skvěle doplňují a za vokální soundtrack, ze kterého je cítit energie a radost + za fantastickou pecku "Toner". Škoda jen, že se do výběru nedostaly ještě 3 songy - "Titanium" ze sprchy, "Boogie" od vyloučené kapely a Bečin zajímavý mix ze sluchátek z 18min. No, ač si za svými úvodními slovy stojím, rád se někdy v budoucnu k tomuto snímku opět vrátím. Zatím jsem ho viděl pouze 5x (doporučuji ale určitě originální verzi - dabing filmu jen zbytečně ubírá) Brittany Snow a Annu Camp si tu určitě oblíbíte, stejně jako sympatického Skylara Astina. Zaujal mě i Utkarsh Ambudkar, kterému tahle postava skvěle sedla. ()

ReTeZa

V první řadě opravdu nerozumím, co je to za soutěž "nejlepší vysokoškolská a capella"... Ale ok, pominu-li tento fakt, tak celekem dobře zpravaný film... Vyzdvihla bych taneční čísla, během finále, ty byly špičkové... ()

R.Bende

Ano, jde o film, který je předvídatelný, není to nic světového, ale pro mě je to fajn oddychovka... Humor není kdo ví jak inteligentní, ale myslím, že ani přehnaně vulgární, což je v dnešní době "cool"... Líbili se mi jemně vtipné scény a Anna Kendrick si s tímto snímkem poradila dobře. Oceňuji i změnu hudebního tématu... acapella je ne uplně "profláknutý" styl... takže o dost vyšší hodnocení než třeba Muzikálu ze střední... Já bych Pitch Perfect určitě doporučila. ()

zeromen

Nikdy bych neřekl že se mi bude líbit film pro ženské. Ale všechno je v životě poprvé.:-) Docela se těším na druhý díl a to nejen kvůli ději ale hlavně k pěkným holkám:-) ()

Tereza3

Na přání své pubertální sestry jsem to teda zkoukla no... Hudební čísla perfektní, o tom žádná.. Anna Kendrick mi bohužel není moc sympatická. Sem tam dost přihlouplý vtipy - ale ty jsou asi pro ty puberťáky, no a to zvracení? Já nevím, tomu se někdo vážně směje? Hloupý, zbytečný, nechutný. Váhala jsem mezi dvěma a třemi.. Rozhodlo zvracení. Takže bléééééé a nikdy víc. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)