Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální DJ. Když přijde do nové školy, zjistí, že je plná divných, zlých, ale i hodných holek, které mají jednu věc společnou - zajímají se jen o to, jak dobře zní, když společně zpívají. Jako těžký introvert se nehodlá s nikým přátelit. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek, které spojuje sborové zpívání bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne "ne", ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit... (TV Nova)

tomino28

Ani nevím, proč jsem tenhle film chtěl vidět, protože je to klasická americká hudební záležitost pro pobavení teenagerů ala High School Musical. Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak všechno. A to je na celý film trochu málo, ale přece jenom jedno pozitivum bych na filmu našel - a tím je sympatická Anna Kendrick! ()

kverula

A víte, že dobrý? Polovinu písniček jsem neznala, ale podání bylo a-ca-hvězdné, zábavné a ty štěky! (Především moderátorské dvojice). Konečně daly Rebelce větší prostor a že se ukázala! Klasická hudební oddechovka ze školních let, avšak bez přebytku trapných momentů a klišé. Snad jen - proč ty závěrečná podání vyzní vždy hůř než "obyčejná" podání ve zkušebnách, to nepochopím. ()

fafejt001

SLABŠÍ SCÉNÁŘ . ŠKODA , ŠKODA . FORMAN BY Z TOHO UDĚLAL TRHÁK . NEBO SE MEJLÍM ?? ALE JINAK SNESITELNÉ . ČEKAL JSEM TO HORŠÍ . ale ty zvratky to byl hnus . Proč to tam bylo ??????????????????? To jsem fakt nečekal ! HNUS , HUMUS !!! ()

Entfak

Laxní, nezábavné. Ale musí se nechat jisté kouzlo v podobě remaků popových hitovek, které jsou místy opravdu chytlavé. Nicméně, jak nám odejdou tyto pop hitovky, tak odejde i film. Tak něž nám hudební studia přihodí nové ryky do hlavy - 4* :D ()

LennyB

Ačkoliv mám filmy s hudební tématikou velmi ráda a na "Pitch perfect" jsem se těšila, samotný film mě zas až tak nenadchnul. Děj předvídatelný, herecké výkony průměrné. Za Annu Kendrick v hlavní roli *** ()

Mery235

...uzasny film plny skvelych hereckych vykonov, trefnych hlasok a fajn hudby... mam rada taketo typy filmov a hoci bolo uz od zaciatku jasne, ako to dopadne, predsa sa stal jednym z mojich oblubenych, ku ktorym sa rada vraciam... super cover verzie znamych songov zeriem uz len kvoli tomu, ze su naspievane originalne - bez nastrojov... :) ..a rada by som videla Annu Kendrick v niecom trosku serioznejsom (chapeme sa...) ...niet co dodat, 90% pre mna ... =) ()

mandella

Svižné, vtipné (občas) a odsýpalo to. Na to, že je to americká hudební komedie plná popu, to nedopadlo špatně. Zachraňuje to Anna Kendrick, Rebel Wilson a Brittany Snow s dobře secvičenými hudebními čísly. Plus památná scéna ve sprše :-) P. S. při soundtracku se dobře vaří. ()

pavla.o

Nemůžu si pomoct, musím dát 4*. Ne však za příběh, ten byl sotva béčkovej. Nadchnula mě ale hudební stránka filmu. Cover písně fakt neskutečný. Jo a nesmím zapomenout na nepřekonatelnou Rebel Wilson, ta velice pobavila, spolu s prapodivnou "WTF" asiatkou. Anna Kendrick velice příjemně překvapila. ()

wray

Ok pekne spievaju a - pre to som si to aj pozrel. Pekne baby (ale to uz je v kazdom filme), zabavne momenty z skolskeho prostredia (kolko krat to tu uz bolo), a na pozadi celeho je sutaz o cosi - proste tvrdo sa trenuje, nejake nezhody skoro rozdelia cely team ale napokon sa daju dokopy a asi nikto nepochybuje ze zvitazia (fakt originalne). Proste dalsia teen komedia, co sa da pozriet a pekne hlasy je to jedine co zarucuje ze sa nestrati. Mate radi vsetky tie got talent a superstar relacie? Alebo aspon ste niekedy spievali? Tak Pitch Perfect mozem doporucit. Pre ostatnych to ale bude asi trosku nuda. ()

rigby

Film, který se veze na módní vlně amatérských pěveckých soutěží. A daří se diváka zaujmout po celé téměř dvě hodiny. Dokonce je to i napínavé. Nečekejte nic hlubšího, žádné přehnané emoce, pohledy do zákulisí těchto estrád - nic z toho tady není. Jen příjemná pohodová chvilka. A na holky se pěkně kouká... ()

Nicole32

Hudba fajn, herci fajn, príbeh klasika. No napriek tomu som sa bavila a páčilo sa mi to. Niektoré dialógy mi liezli na nervy ale nebolo ich veľa. Jediné, čo mi naozaj ale naozaj vadilo boli tie scény v ktorých sa vracia. Sú úplne zbytočné, nechutné a nevtipné. Anna Kendrick je jediná z Twilight ságy na ktorú nemám alergiu. ()

zodiak217

Nuž úprimne nič mic film. Čakal som podstatne viac a pre mňa veľké sklamanie. Celkovo bol ten humor tak suchý a bolo ho tam tak malo ako šafranu. Zasmial som sa ked baby zo zboru vyvolali konflikt s modernou zboru a tá to nezvládla a začala vracať. Inak som sa tam prakticky nemal má čom zasmiat. Songy má taktiež neoslovili, speváčky to nebolo nič prevratné, herecké obsadenie bez charizmy, takže sklamanie a pre mňa podpriemer. Škoda, škoda malo to potencial, no bohužiaľ potencial niekedy nestačí ked ľudia nevedia ako ho využiť a dostať von, v tomto pripade vytvarovat do dobrej snímky. ()

david666

strašně otravný pop v podání a capella, k tomu tuctový romantický příběh - málem jsem se po...... jako v úvodu jedna z hlavních postav. ()

ludovit14

Zoznámte sa s Becou.Hrá ju sympoška Anna Kendrick, ktorá príde na univerzitu a spočiatku nemá kam zapadnúť.Ladíme nie je tuctová záležitosť.Nie je to jej vysokoškolský variant. Oveľa bližšie má ku všetkým komédiám o snoch i ceste za úspechom, ktorý si chcú dievčatá vyspievať.Ako jednohubka je to stráviteľná komédia,ktorá ničím neurazí.HOD:60%.Je síce pravda počúvať soundtrack( hity 80 rokov) sú asi väčší zážitok,ako celý film-ale,ako celok to na jedno pozretie ujde.PS:Ide hlavne o hudbu, preto sa toho po dejovej stránke moc nedozvieme. ()

Georgeton

Ďalší film z prostredia školských lavíc okorenený skvelým spevom a piesňami. Možno nebol čo sa týka hereckej stránky dokonalý, mne ale postačí výber songov, školské prostredie a Anna Kendrick. ()

Asrael

Po druhým zkouknutí musím jednu hvězdičku přidat.. Mě se ta naivní blbina a zejména spousta verzí těch songů prostě líbí.. :) ()

jjjerry

Hlavní "hrdinka" Anna Kendrick super, je mně sympatická. Popíkový písničky fajn, a lepší mně přišlo zpruvu proložení "DJ mixy". Co film kazí je pár rádoby vtipných, dle mě trapných až nechutných momentů. Jako celek, pokuď nechcete přemýšlet a jen si pustit romantickou hudební komedii tak to je fajn volba ;-) ()

Stelletta

Konečně hudební film, kde za a) acapella je oravdu acapella a za b) jednotliví zpěváci umí zpívat v rozsahu větším než 5 tónů. Plno klišé, neskutečná předvídatelnost příběhu, občas sladké tak, že mě z toho bolely zuby, občas trapné...no a co? Mě to prostě bavilo. Skvělý soundtrack (ten kdo zmixoval Guettu s Proclaimers palec hore! ), super napsané postavy, dobře zahrané, a hlavně odzpívané, narážky na klasiky všech druhů...Prostě fajn film. Howgh :D ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)