Externí recenze k filmu (8)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Ladíme! není špatný ani výborný film. Povedené herecké obsazení, vtipy (i když mnoho z nich je prozrazených předem) a hudební čísla se fackují s předvídatelností, neoriginalitou, prvoplánovitostí, hluchými místy a opravdu velmi uspěchaným koncem.Pokud máte rádi hudební komedie a nevadí vám…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Lukáš Novotný) ***

  "Průměrné zpívánky, které vás potěší či zklamou v přímé závislosti na tom, kolik od nich čekáte. Pokud půjdete na nenáročnou komedii, mohli byste být příjemně překvapení. Naopak diváci toužící po něčem víc než humoru, fajn písních a střídmé romantice, mohou tvrdě narazit." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) *

  "Kopec nudy alespoň chvílemi osvěží nějaká ta vystoupení, která mají dostatečně složité choreografie na to, aby udržela vaši pozornost. Vypadají jako něco mezi talentovou soutěží a školní besídkou." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "No a značnou část filmu (asi 30 minut) tvoří záznamy pěveckých vystoupení, která mají co nejsložitější fyzicky možnou choreografii a hudební aranžmá, ale - co naplat - poměrně záhy to bez hudebních nástrojů začne být stereotypní, i když se interpreti odvážně snaží generovat svými ústy i bicí…" (více)

 • Gorilla.cz (Jan Lysý) ****

  "Ladíme! je mnohem méně odvážný a originální, než jak se tvářil v ukázkách. Ty navnadily opravdu hodně, ale nakonec jde o vcelku standardní podívanou. Z průměru ji ovšem vytahuje obsazení, humor a povedená hudební čísla. Přesto je tu mírná pachuť zklamání, i když ne příliš velká." (více)

 • Kukatko.cz (Zuzana Hofmanová) ***

  "Ladíme! se snažilo nabídnout něco víc než jen prvoplánovou popcornovou zábavu pro amerických náct. Snaha vyhnout se klišé a zároveň bavit nevyšla. Během filmu zazní: Potížisty zbožňují, nás jenom tolerují. Pravda je tak nějak mezi. Ladíme! bavilo, ale žádné a ca-úžasné to taky nebylo." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) **

  "Jsou tu samozřejmě obligátní odkazy na Star Wars a Snídaňový klub, aby se film mohl tvářit, že je děsně popkulturně in. Vedle příliš okatých pomrknutí ale skoro úplně chybí humor, páč ho občas dodává akorát ujetá Rebel Wilson (ta „velká“ blondýna z Žen sobě a Holek na tahu) a párek jinak…" (více)

 • Topzine.cz (Nela Cristovová) ***

  "Je to parodie, nebo se jenom tvůrci snaží dělat legraci? Těžko říct, těžko uvěřitelných gagů ve filmu najdeme spoustu, takže Ladíme! od začátku působí jako parodie na svůj žánr. A to je asi sympatičtější, než kdyby se postavy snažily brát smrtelně vážně. Tahle komedie je zkrátka příjemná oddechovka…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace