Česko Slovensko má talent 4 (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2013, 105 min

Nový díl, stejný humor, formát, noví soutěžící. Jediná změna byla tentokrát u porotce. Leoš Mareš přinesl zase trochu toho oživení a jiného humoru. Prozatím mě to neomrzelo a člověka to při neděli pobaví. Oproti poslednímu ročníku tady akorát postrádám více talentů/srandistů. Nejlepší byla zatím paní Parhová se svým Sklípkem :-)(5.11.2013)

• SOLOM.

Kvalita šla rapidně dolů a to nejen s příchodem Leoše Mareše. Toho fakt nemusím, ale kupodivu nebyl tím nejhorším a nejrušivějším prvkem této série. Tou byla kupodivu dvojice Slavík a Bílá, kteří mi začali lézt pěkně na nervy. Bílá už s nosánkem nahoru – Slavík byl debil od první série – no a kvalita samotných interpretů (soutěžících) taky žádná sláva. V této řadě mě zaujalo snad nejmíň lidí…A zase vyhrál operní zpěvák…(1.12.2018)

• lardko

Česko Slovensko má talent 4 Aneb postoupí každý .... Fakt mě nasere když tam spousta lidí postoupí jenom kvůli tomu že jsou roztomilý , pěkný , malý atd. To do poroty rovnou může jít malý dítě , který nemá hudební sluch , nebo nějakej slepec ... Moderátoři byli dobří , ale z koho sem fakticky nemohl , tak to byla Lucie Bílá. Ta pošle prostě všechny. Leoš Mareš aspoň rozesmál , a Slavík už taky nic moc , i když někdy taky hodil dobrou hlášku. Ale v celku se na to moc nedalo koukat , doufám že se v Česko Slovensko má talent 5 něco změní.(31.8.2015)

• Peytl

Hodnotit nelze, nejen proto, že snad nenastane okamžik, kdybych byl nucen zrakem spočinout na tomto vskutku originálně zábavném pořadu, ok, měl bych tedy držet talentovaně zobák, což? Leda hovno, pokud bych se nevyjádřil, pak by to snad mohlo znamenat, že s něčím podobným souhlasím a s tím se mi zemřít nechce. Ovšem to neznamená, že bych před léty pár dílů nezahlédl a pravda, při spatření některých individuí vyrvaných z panoptika zoufalé prdele jsem se i zasmál...sice jsem se za ně více styděl, ale přes to... Nicméně, čeho je moc, toho je příliš... dolar tomu nasadila produkce (pominu-li bukvice Pyču a Hanycha ve špatně padnoucích oblecích, ze kterých se pominu a pochopeytelně třetí hvězdu gáj porna Slávika a slavici), zřejmě tušíte kam mířím...tedy rád bych berettou mířil. Pokud bych měl zveřejnit svou soukromou hitparádu zmrdů, pak Hitler, Stalin a Mareš se perou o bednu, fuck. Je tedy jasné, že zde na databázi chybí stupnice, hodící se pro takový blábolivý výblitek a já budu jen v určitý den chodit kolem své ledky obloukem, ostatně dělám to kvůli svému psychickému zdraví. Tak na zdraví.(21.9.2013)

• Marek1991

Dôvod prečo som si niečo z toho pozrel bol aj ten, že sa mi pokazil notebook a tak som si zapol aj televíziu, kde som narazil na toto. Nový formát je podľa mňa len ďalšou úbohou snahou vycucať z ľudí peniaze na nezmysly. Zatiaľ sa mi najviac páčilo vystúpenie jednej dievčenskej skupiny, kde som zaregistroval známu tanečníčku Alžbetu Ferancovú, ktorá sa zúčastnila navyše aj nejakej súťaže krásy, s ktorou sa tiež zoznámil aj Jaro Slávik a preto ma zaskočilo, že sa rozprávali, ako keby sa vôbec nepoznali, no a to vo mne len znovu prebudilo myšlienky, že zas sa správajú neúprimne. Napríklad, keď takúto súťaž vyhral jeden tanečník z Ázie a pritom jeho vystúpenie nebolo premiérou, lebo s ním vystúpil tuším už na Ukrajine. Tieto hry na ľudí sú trápne a úbohé. V podstate sa tam chodia ľudia len zviditeľňovať a stále je to o tom istom. Prvé kolá, kde si zvyčajne robili srandu zo stroskotancov odpadli, no ich ukazovanie, aby sa ľudia na ich hlúposti pobavili nezrušili. Jeffo Minařík ako režisér je pre mňa len záruka ďalšej katastrofy, ktorá ľuďom vymýva mozgy. V podstate ide iba o peniaze, žiadnu umeleckú hodnotu tu netreba hľadať, akurát bulvár bude mať čo rozoberať, či ženy u kaderníčky alebo robotníci počas obednej prestávky. Tieto hlúposti stoja na scénkach, ktoré robia moderátori a porotcovia, je to divadlo pre ľudí, ale takých škodoradostných, klebetníckych, ktorí sa zrejme nudia.(17.9.2013)

• - Vítězem čtvrté řady se stal zpěvák Miroslav Sýkora. (SONY_)