Česko Slovensko má talent 4 (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2013, 105 min

• Bowser

Super, jak jsem myslel, že to půjde k lepšímu tak to šlo k horšímu a po první čtvrthodině neváhám hodnotit. Leoš se hned ukázal když řekl, že tam není jako porotce ale jako divák. Skvělý vědět, že o mém talentu bude rozhodovat čůropysk, kterej nemá svůj vlastní názor. A ano, začalo to pěkně s hromadou talentu, když prvního soutěžícího ukáží píšťaláka, který nic neumí. Jak to asi dopadne pro diváky co to poprvé zapli? Hned to zase vypnou...druhá žába postoupí za nic, postoupí za řeč těla pro neslyšící, kterou dělá do písničky, jééé. Totální zhulenina kde se jen čeká na účinkujícího, kterej upoutá originalitou nebo koukatelným tancem. Už aby bylo další BTG, jelikož je to přesný opak téhle masy nevkusu a demence.(15.9.2013)

• MM_Ramone

Je márne hľadať najbližších sedem až osem rokov nejaké nádejné česko slovenské talenty, ktoré by oslnili celý svet. Všetky sme už objavili a ani tie nakoniec za nič nestáli. Kdeže sú dnes tí grandiózni víťazi predchádzajúcich ročníkov? Dnes už po nich ani pes neštekne. No a čo všeznalí, neomylní porotcovia? Niektorí toho rozumne vzdali (Jan Kraus, Martin Dejdar), iným to asi ukončí serióznu kariéru (Lucie Bíla) a ktorýsi si naďalej vypočítavo mastia svoje bankové kontá (gay porno star Jaroslav Slávik). Ja ako priemerný, televízny divák hovorím, že už ma to nudí. Nemienim sa na to viacej pozerať. Chcem niečo nové a hlavne už nechcem viac vidieť zvrhlého Slávika. Toto je už fakt opozeraný odpad!(28.9.2013)

• Lukoboss

Tak je tady další díl tohohle světovýho formátu a není na tom v podstatě co hodnotit. Je to stejný, chodí tam lidi s talentem, chodí tam magoři, porota mu k tomu řekne svý a jede se dál. Malá změna je ve způsobu výběru soutěžících, což pro diváka znamená, že ze 3 hodinovýho dílu tu poslední hoďku vůbec nemusíte vidět, protože se tam opakuje a zbytečně natahuje rekapitulace některých vystoupení. Jinak k tomu asi není co říct - Slávik si hraje na tvrďáka, Bílá je zase nejhodnější na světě a jediným osvěžením je "Lejoš", kterej tam tomu dává na prdel...(23.9.2013)

Talentových soutěží zdá se není nikdy dost a tahle se zastavila na televizních obrazovkách Primy už na číslovce čtyři. V porotě přece jen nevýrazného Dejdara střídá v novém ročníku progresivnější Mareš. Osvědčená Bílá a neúnavný hledač talentů Slávik zůstávají. Beze změny zůstaly i moderátorské posty a dvojici Prachař & Rauš je možno vidět opět v akci. Čtvrtá řada chce být od počátku evidentně propracovanější a kvalitu soutěžících posunout zase o stupínek dál. Nemám pocit, že by letos bylo tolik našlapáno, ale když je porota přesvědčena, že jeden z vybraných má nakonec předstoupit se svým číslem před slovutného Simona Cowella, tak to vyvracet nehodlám, Po zdlouhavých castingových kolech plných exotů i talentů ze všech možných oblastí, přichází semifinálové večery a s nimi i přetlak a následné vyřazování. Favorita nemám. Semifinálová kola jsou překvapivě velmi povedená v oblasti nápadité a oslnivé scény a rozhodně to na diváka nepůsobí laciným dojmem. Konečná volba, zda se dívat nebo nedívat, je nakonec přece jen na divákovi, který už ví, do čeho jde. Za sebe můžu napsat, že tahle show o diváky určitě mít nouzi nebude. Soutěžící si užijí svých patnáct minut slávy a vítěz se nakonec stejně v showbizu neprosadí, jak už se to přihodilo množstvím předchozích vítězů, kteří vzešli z podobných talentových soutěží. Soutěž, která zabaví, protože na vedlejších televizních kanálech stejně v tu dobu neběží nic kloudného. Pokud ovšem holdujete souběžně vysílaným a "mistrovsky" odvedeným "Doktorům z Počátek", pak je každé doporučení v podstatě marné. Většina zdejšího hodnocení má totiž demonstrativní charakter, a kdyby se přistupovalo poctivým způsobem, tak má tahle show kolem 60%. Když ji tedy někdo s klidem posílá do odpadu, aniž by ji viděl celou, tak já si ji s klidem dovolím mírně nadhodnotit. Mé hodnocení: 60%(26.11.2013)

• sskrblik

Prachařovi jde o prachy a je mu jedno co v pořadu vůbec dělá, Pyča je v rauši, Bílá bílá byla, Slávik je arogantní dement a Mareš je reklama na česko-americkej komerční styl života. A soutěžící? Ti "chudáci" schytají nepěknou kritiku, zesměšní se či se chvíli zviditelní. Otázkou ovšem je, jestli by nebylo lepší uplatnit talent v jiné soutěži. Hvězdy českého šoubyznyZu z nich stejně nikdá nebudou. Ve včerejším, pro mě první a posledním, díle tohoto skvostu se nešetřilo emocemi. No a aby jste měli spoustu času utřít slzy, tak vám do toho skáče každou chvíli reklama na vodku v rohu obrazovky (zjevně na zapití žalu), po půl hodině pro změnu 10 minut kvaltiní reklamy a než se něco semele je 10 hodin a vy si říkáte, že jste viděli tak nanejvýš 10 soutěžících. Nesmím opomenout pompézní opakovačky, které vám ještě jednou ukážou, co že jste to právě uzřeli. Tento formát české talentové soutěže je žalostný! Je žalostný pro to, jakou formou je prezentován.(30.9.2013)

• - Vítězem čtvrté řady se stal zpěvák Miroslav Sýkora. (SONY_)