Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony, pohádkové výhry a talentovaní soutěžící, které jste ještě neviděli! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš! Rozhodněte i vy o postupujících do semifinále! Moderují Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch. Celosvětově nejúspěšnější show počtvrté u nás a na Slovensku! Každý nedělní večer mohou diváci zase sledovat vysílání už čtvrté série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách televize Prima! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a také diváků.
Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola se SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota, tentokrát ve složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nová posila v podobě nejpopulárnějšího spíkra u nás Leoše Mareše. O postupu do semifinále ovšem bude letos nově navíc rozhodovat ještě čtvrtý porotce, a to televizní diváci! Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu Got Talent, který budou společně vysílat televize Prima a TV JOJ, čeká na vítěze nejen nový automobil, zájezd v hodnotě 350 000 Kč a hotovosti 50 000 eur, ale také jedinečná možnost vystoupit před nejobávanějším porotcem v historii všech talentových soutěží světa – Britem Simonem Cowellem!
Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě! (TV Prima)

(více)

Recenze (59)

kingik 

všechny recenze uživatele

Talentových soutěží zdá se není nikdy dost a tahle se zastavila na televizních obrazovkách Primy už na číslovce čtyři. V porotě přece jen nevýrazného Dejdara střídá v novém ročníku progresivnější Mareš. Osvědčená Bílá a neúnavný hledač talentů Slávik zůstávají. Beze změny zůstaly i moderátorské posty a dvojici Prachař & Rauš je možno vidět opět v akci. Čtvrtá řada chce být od počátku evidentně propracovanější a kvalitu soutěžících posunout zase o stupínek dál. Nemám pocit, že by letos bylo tolik našlapáno, ale když je porota přesvědčena, že jeden z vybraných má nakonec předstoupit se svým číslem před slovutného Simona Cowella, tak to vyvracet nehodlám, Po zdlouhavých castingových kolech plných exotů i talentů ze všech možných oblastí, přichází semifinálové večery a s nimi i přetlak a následné vyřazování. Favorita nemám. Semifinálová kola jsou překvapivě velmi povedená v oblasti nápadité a oslnivé scény a rozhodně to na diváka nepůsobí laciným dojmem. Konečná volba, zda se dívat nebo nedívat, je nakonec přece jen na divákovi, který už ví, do čeho jde. Za sebe můžu napsat, že tahle show o diváky určitě mít nouzi nebude. Soutěžící si užijí svých patnáct minut slávy a vítěz se nakonec stejně v showbizu neprosadí, jak už se to přihodilo množstvím předchozích vítězů, kteří vzešli z podobných talentových soutěží. Soutěž, která zabaví, protože na vedlejších televizních kanálech stejně v tu dobu neběží nic kloudného. Pokud ovšem holdujete souběžně vysílaným a "mistrovsky" odvedeným "Doktorům z Počátek", pak je každé doporučení v podstatě marné. Většina zdejšího hodnocení má totiž demonstrativní charakter, a kdyby se přistupovalo poctivým způsobem, tak má tahle show kolem 60%. Když ji tedy někdo s klidem posílá do odpadu, aniž by ji viděl celou, tak já si ji s klidem dovolím mírně nadhodnotit. Mé hodnocení: 60% ()

Segrestor

všechny recenze uživatele

Rád bych se zde vyjádřil k novému formátu pořadu, který i sami porotci s plnou hubou žrádla tak blahosklonně pochválili během prostřihů. Ten nový formát stojí dle mého laického, amatérského a čistě diváckého názoru za góvno. Celou soutěž rozdělí na samostatné epizody, kde na konci každé vyleze vítěz do semifinále. Takže castingové díly, které byly pro mě kdykoliv dřív jediné zábavné, jsou teď nudnou skrumáží medailonků nezajímavých předfinalistů a nekonečného opakování jejich úvodních čísel. Tedy, ta poslední třetina pořadu naprosto nekoukatelná, nudná a kýčovitá. To, co do soutěže sypali dříve po částech, solí nyní do každého dílu. Pokud tedy jsem to dobře pochopil. A tak už po prvním díle máme mezi finalisty rytmicky pohupující se bibendum se znakovou řečí nebo umrňeného nerda s letadýlkem. Na druhou stranu se do tohoto dílu vešlo i něco zajímavého, kvartet zpěvaček nebo černé divadlo. Tady už ten talent zcela vážně probleskoval. Složení poroty taky nevykazuje nějaký posun k lepšímu. Milovnice oxymoronů Lucie Bílá zůstává, La Match chlapeckých srdcí Jaro Slávik také, třetího porotce dělá nyní věčný moderátor a nabob v kožichu Leoš Mareš, který je sice příjemného vystupování, ale je spíš otázkou, zda natolik fundovaný, aby obhájil takový post. Jak ale "strašně vtipně" v úvodu prohlásil, že se vyspal s ředitelem televize... ach bože... ani se mi to nechce citovat, brrrr, taková švanda... Uvidíme dále. Jestli vydržím další díly, na konci soutěže komentář doplním o finální verdikt. Ale už dopředu hlásám, že je dobře, že takové pořady hledající talenty existují, kdo se má pořád dívat na zombie figuranty Vondráčkovou s Gottem, že? Netřeba pořad kritizovat pro jeho smysl, ale alespoň pro jeho provedení. Tam si myslím, že lze najít ještě jisté rezervy. Ohodnocení hvězdičkami dám až na konci, to dá přeci rozum. Jedna talentovka Jaro nedělá. ()

Reklama

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Je márne hľadať najbližších sedem až osem rokov nejaké nádejné česko slovenské talenty, ktoré by oslnili celý svet. Všetky sme už objavili a ani tie nakoniec za nič nestáli. Kdeže sú dnes tí grandiózni víťazi predchádzajúcich ročníkov? Dnes už po nich ani pes neštekne. No a čo všeznalí, neomylní porotcovia? Niektorí toho rozumne vzdali (Jan Kraus, Martin Dejdar), iným to asi ukončí serióznu kariéru (Lucie Bíla) a ktorýsi si naďalej vypočítavo mastia svoje bankové kontá (gay porno star Jaroslav Slávik). Ja ako priemerný, televízny divák hovorím, že už ma to nudí. Nemienim sa na to viacej pozerať. Chcem niečo nové a hlavne už nechcem viac vidieť zvrhlého Slávika. Toto je už fakt opozeraný odpad! ()

castor 

všechny recenze uživatele

Pestrost talentů se daří držet, otázkou však od první série zůstává, jak k úrovni schopností přistupovat a posuzovat ji. Navrch není jasné, k čemu jsou některé schopnosti vůbec užitečné. Příjemný a snesitelný formát je nicméně už dávno pryč, zabírají slzy a pohnuté osudy účinkujících, kteří to díky story o mrtvé matce dotáhnou daleko. Bože. Mě osobně to nechává chladným, stejně jako celá tahle show, která měla skončit už dávno. Sledovanost šla raketově dolů, škoda, že peoplemetry nedovedou zaznamenat, co si diváci, kteří zůstali věrní, nakonec myslí. ()

Peytl

všechny recenze uživatele

Hodnotit nelze, nejen proto, že snad nenastane okamžik, kdybych byl nucen zrakem spočinout na tomto vskutku originálně zábavném pořadu, ok, měl bych tedy držet talentovaně zobák, což? Leda hovno, pokud bych se nevyjádřil, pak by to snad mohlo znamenat, že s něčím podobným souhlasím a s tím se mi zemřít nechce. Ovšem to neznamená, že bych před léty pár dílů nezahlédl a pravda, při spatření některých individuí vyrvaných z panoptika zoufalé prdele jsem se i zasmál...sice jsem se za ně více styděl, ale přes to... Nicméně, čeho je moc, toho je příliš... dolar tomu nasadila produkce (pominu-li bukvice Pyču a Hanycha ve špatně padnoucích oblecích, ze kterých se pominu a pochopeytelně třetí hvězdu gáj porna Slávika a slavici), zřejmě tušíte kam mířím...tedy rád bych berettou mířil. Pokud bych měl zveřejnit svou soukromou hitparádu zmrdů, pak Hitler, Stalin a Mareš se perou o bednu, fuck. Je tedy jasné, že zde na databázi chybí stupnice, hodící se pro takový blábolivý výblitek a já budu jen v určitý den chodit kolem své ledky obloukem, ostatně dělám to kvůli svému psychickému zdraví. Tak na zdraví. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Vítězem čtvrté řady se stal zpěvák Miroslav Sýkora. (SONY_)

Reklama

Reklama