Khamsin

To bylo tak blbý. Tak moc blbý. Naprosto zřejmá inspirace komiksy podobného ražení. Takže dialogy na úrovni základní školy a předvídatelný děj, kdy po 15 minutách bylo naprosto zřejmé, jak film bude probíhat a jak skončí. Kdyby této laciné tretce byl přidán alespoň humor nebo dechberoucí nevšední scény... ale ne.. ten film nemá nic, kromě Keanu Reevese a docela dobře vybrané hudby. >| ()

Nix

Nový žánr gung-fu vyletěl obrovským tempem a Keanu tady opravdu nešetří nikoho a nic kvůli psovi. No, když se můžou lámat kosti i kvůli slonovi,tak proč ne, zvláště když to má takovou akci a skvělou choreografii. Za poslední dobu jeden z nej akčňáků, uvidíme jak dlouho tu budou další pokračování. ()

samkko

Nebýt Keanu Reevese a postavy s tak velkolepým charakterem jako John Wick, dal bych filmu o polovinu menší hodnocení. John Wick je neuvěřitelně chladný zabiják kterému budete fandit hned jak se ho záporáci budou bát. Vlastně celý film stojí je na téhle postavě. Protože filmů na tento styl je hodně: rozhněvaný muž, equalizer, taken, nobody, zučtování.... ale právě JOHN WICK se vám zaryje do paměti napořád. Jinak je film fajn akční revenge oddychovka s dobrou hudbou, bojovými lokacemi atd.. 7/10 ()

oldy

Keanu je prostě borec,pořád na to má :) Po dlouhe době pořadný akčnak s Reevesem. Kino za to stoji :) ()

RAFT

Tak po dosti dlouhé době,nám herec Keanu Reeves natočil ,parádní akční jízdu.Skvělý film s dosti, dobrým hereckým obsazením.Po akčním filmu Street Kings ,když nepočítám ,ty další kraviny co má ,ve své filmové sbírce ,je todle ,druhý perfektní film.A ještě, rada na závěr nikdy,nechtějte nasrat pejskaře . 80% ()

acn

Kurvafixdoprdele, Keanu je takový neuvěřitelný borec, že by se z toho jednomu i postavil. Fantasticky prolnuté akční (i neakční) scény a soundtrack, hlášky neskutečně nadupané jako kráva a nejlepší recepční v historii. Jakmile mistr Reeves pronesl JO, JSEM ZPÁTKY A ROZKOPU PRDEL TOBĚ I TVÉMU PARCHANTOVI, měl jsem co dělat abych potlačil slzy radosti. Headshot, biatch! - Druhé shlédnutí mě utvrdilo v super silných 4*. Mozkové pyré, kterému k dokonalosti chybí jen pár ingrediencí. ()

Lilien

Akčná pecka so super hercami. Takýmto smerom by sa mali uberať aj Slyovy Postradatelni. Jednoducho nonstop akcia s kvalitnou choreografiou akčných scén. ()

EvilQueen

Tak dobrej koncept a tak špatný provedení. Tohoto filmu je opravdu škoda... mohl to být jeden z nejlepších akčních filmů. Už na začátku udělali z Johna Wicka živoucí legendu, který se každej bojí, jak čert kříže, a tak jsem měla veliké očekávání, co za masakr pan Keanu Reeves předvede. Bohužel, pan Reeves už lehce vyšel ze cviku, lehce zfotrovatěl a v podstatě v každé scéně málem umřel. Občas to vypadalo, že místo zneškodnění bojovým uměním svého soka raději zalehne. Jeho pohyby byly neohrabené a kdyby mu nezachraňoval krk jeho parťák, tak by si pan Wick káknul už v první půli filmu. Na druhou stranu... film není špatný. Vůbec nemůžu říct, že bych se nebavila... ale od pana Wicka jsem čekala trochu více suverenity, když se ho bojí ruská mafie. Místo toho vyvázl jen kvůli tomu, že měl víc štěstí, než rozumu. Ten slibný začátek pak úplně ztratil smysl. Kdyby z něho tvůrci dopředu nedělali takovýho frajera, filmu bych dala i čtyři hvězdičky. Takhle film spadl do průměru. Příště méně keců a více akce. ()

hamir0

Hodně stylová záležitost. Hotel pro gangstery s přísnou večerkou, úklidová služba na vyžádáni a pes, kterého se opravdu nevyplatilo zabíjet. Keanu má furt šťávu. ()

dagondrive

Největší překvapení za posledních 5 let, co se týče akčního žánru, skvělá podívaná. Akční jízda jak má být, výborná přestřelka v klubu. Viděl jsem v kině. Dávám 80 % a doporučuji. Po druhém shlédnutí davám 90 %. ()

Lavinia

15 minut úvodu, a pak už se jen střílí. Zato dovedeno k dokonalosti, až na posledních 10 minut, kdy zklame teatrální odhazování bouchaček za účelem ruční práce - já jsem spíš zastánce doktríny: nic neprotahovat, pic ho a jde se domů. Krom toho ruční práce už nic nevylepší, spíš zkazí. Prostě perfektní akce a killer s emočním vypětím - co si víc přát? Snad jen aby se mi do rána vrátil sluch. ()

masino

Pomsta je pokrm, ktory sa najlepsie podava za studena. Cely film je o pomste, ktora vznikla po strate poslednej nadeje. Nehladajte ziadnu hlbsiu myslienku. A? Mne to nevadi. Je to odreagovanie. Vysoko ocenujem bojove "choreografie" v ktorych bol Keanu Reeves skutocne virtuoz. Soundtrack filmu je temny, presne sa hodil ci uz k prestrihovym alebo k bojovym scenam. Velmi sa mi pacil zaciatok, kde v dojimavych chvilach nehrala ziadna hudba a reziser nechal divaka "nasavat" atmosferu. Taktiez ked sa John prehanal na aute po letisku. Nebolo pocut nic ine len nadherny zvuk silneho motora. To som si fakt uzival. To, ze nedam filmu plne hodnotenie je fakt, ze John pouzival "nekonecne" zasobniky. V prvych scenach som bol az prekvapeny, ako poctivo prebija, ale dalej vo filme strielal z pusky, ktora ma zasobnik na 30 nabojov asi 60x. Trosku mi to kazilo zazitok. Nie ze by vsetko ostatne bolo realisticke (na konci musel mat asi nepriestrelne auto), ale toto mi trosku oberalo z filmu. Taktiez by som pridal viac krvi, ale mohlo to byt aj horsie. U mna vyborny akcny film, s ktorym sa este urcite stretnem. EDIT : Po par dnoch som si to nechal ulozit v hlave a kaslem na tie nedostatky.... :) 5***** ()

Shredder

Revenge akcnaky su vseobecne velmi oblubene uz len z toho dovodu, ze v realite sa malo ludi docka spravodlivosti. Motiv pre pomstu dostavame rychlo a akcia moze bezat. Poviem uprimne, ocakaval som akcnu bombu v style Taken a akcia sa kvantitou aj vyrovnala, ale nie kvalitou. CGI krv robi scenky menej drasticke a realisticke, nez by vyzerali bez nej a Keanu podava zatial jeden zo svojich najhorsich vykonov, takze ma neodkopol z kresla ako Neeson. Chybala mi atmosfera, napatie, nieco co by filmu dodalo stavu, lebo aj ta strelba sa casom cloveku omrzi. Mohlo to byt o uroven lepsie s vyraznejsim hrdinom aj zaporakom, lenze v tomto pripade by som osobne Wicka neprirovnal k starym spinavym filmom, lebo je to skor nostalgicky zavan, nez pompezny odklon od sucasnych blockbusterov. ()

mac000

Některá jednání postav filmu postrádají logiku, u jiných si ji musíme domýšlet... Teda pokud na to mezi akčními přestřelkami, stříkající krví a drsňáckými souboji muže proti muži máme čas. To vše zarámováno no nostalgicko-romantického začátku a konce. Pokud myslíte, že výsledek nestojí za shlédnutí, podívejte se na film a přesvědčíte se o omylu. Dobrý akční film . ()

Marcelinoo

Mne sa na to proste pozeralo dobre. Dej klasika, celkom citatelny ale par novych veci a paradne natocene. Kíniu v Stathamovej roli výborný. Nespomínam si na lepší akčňák v poslednej dobe tak dávam 5*....... ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch