Najt

Jedna velká řezničina s jednoduchým přímočarým příběhem .. zabiják v důchodu se rozhodne vykonat svoji vendetu a hádejte jak to dopadne ... just kill them all ()

Ewík

Konečně akční film drsný jak šmirgl - nikdo se s nikým nepáře a hned bez sáhodlouhých proslovů zabíjí. Keanu se pohyboval jako baletka a užívala jsem si jeho soustředěnost, odhodlání a zaměření na cíl. Podtrženo skvělou hudbou přesně pro tento žánr. A musím říct, že mě i dost zaujala kamera - kompozice záběrů, podhledy, pohledy zblízka... Akčňák podle mého gusta. ()

ANTYCHRYST

Tomu se říká neser se do toho koho neznáš.. rozmazlenej Rus dostal co proto.. Vybral si to nejhorší co mohl :) Keanu dovádí jak tornádo.. Zmasakruje vše co mu přijde do cesty a v jakémkoliv množství :) 90% ()

Alan_Shearer

Jako cenim Keanu Reevese za to, jak se ve skutecnosti chova. Zadna posrana celebritka, zazil velky sracky, urcite tajemna a zajimava osobnost. Kazdopadne jako herec me absolutne nebavi, Matrix je pro me picovina a jediny, co se mi kdy s nim libilo, bylo par scen v Roninech. Takze z toho vyplyva to, ze koukat na bezemocniho nesmrtelnyho zabijaka, kterej jentak vyprca s desitkama ruskych mafianu, me fakt nebavi. Jako akcni zanrovka mi to prislo zajimavy tak pulku filmu, syrovost nekterych scen ok, proste zadny srani, headshot, cau, ale pak uz to byla proste nuda. Pribeh naprosto o hovne, jen se mi libil princip hotelu Continental a “uklizecu bordelu”, no a to je tak nejak vsechno. Za me osobne temhle prostoduchejm akcnakum uz davno odzvonilo. ()

hrumsrt

To je tak, když se dva ostřílení kaskadéři jednou rozhodli, že ukážou filmovému světu, jak má vypadat porádný akční film.. Nejen, že se výsledek tomutu duo povedl, ale nakopli si vlastní režisérské kariéry, které jim pořád šlapou. Navíc, aspoň já to tak vidím, oživili i kariéru Keanu Reevese, který v téhle sérii jasně potvrzuje, že je akčním hrdinou svojí doby. Snímek John Wick je možná přímočarý až hanba, jeho příběh zrovna neoplývá žádnou nepředvídatelností a pro někoho by mohl zapadnout do šedého průměru, ale díky té špičkové akci si na něj hrozně rád vzpomínám... Zbožnuji ty situace, kdy se z obyčejného cápka vyloupne zkušený frajer, se kterým si nechcete zahrávat. A tím jsem vlastně popsal celý snímek. John Wick mimojiné nabízí moc zajímavý pohled do zabijácké subkultury, kterou tuším čerpá z nějakého komiksu, kdy především budova hotelu Continental má parádní tvář. Ale stejně tak ty jejich peníze, ta vzájemná autorita a profesní znalost, to vše dotváří obraz nám představovaného světa... Vždycky se říká, že si máš prověřit koho okrádáš, toho se nedrží namistrovanej Josef Tarasov, synáček jednoho ruskýho hlavouna. A že má zrovna opravdu smůlu, tak domeček, do kterého se dostane je akorát ten, kde bydlí jeden z nejlepších nájemných vrahů - náš John Wick, který si užívá odpočinku. Náš Jožka mu ukradne káru a k tomu všemu mu ještě zabije psa. Nemám rád násilí na zvířatech, a jak tam chutáček kňučí je vskutku nepříjemné. Není co naplat, důchod se odkládá, začíná vendeta.. Jakmile nám do toho hlavní hrdina zase šlápne, dostáváme naprosto špičkovou akci, kde s jakou efektností lítají kulky a Wick s až vtipnou lehkostí kosí vše, co má po cestě... Je hodně znát, že na filmu dělá někdo z branže, když každý ten pěstní střet má něco navíc. Efektní je i otravné měnění zásobníků... Pečlivá choreografie každého úderu a chvatu, to provází celý snímek, a právě proto patří mezi nejlepší filmové akční jízdy. I když je to celý možná malinko sluníčkové, jak všichni toho Wicka milují a umetají mu cestu za pomstou, tak to se zkrátka těžko soudí, když vy ty vztahy neznáte, nevíte, co jsou ty postavy zač. Je mi jasné, že John ty zabijáky zná a stejně tak, že pro ty Rusáky makal, a proto má mít ten střet nějakou osobnější rovinu, ale všechno je spíše řečeno, než ukázáno... Tak si pusťmě nadupaný playlist a šup, nebo počkat, on tam je vlastně taky. Kvalitní začátek jedné z posledních akčních sérii, kterou tu ještě máme! 85% ()

Ex_Machina

„Raz som na vlastné oči videl ako zabil troch chlapov... iba ceruzkou.“ Mužovi, ktorého predchádza takáto povesť nechcete ukradnúť auto a zabiť mu psa... Príbeh je jednoduchý, priamočiary a hudba skvele podčiarkuje každú scénu. Všetko je tu až príliš vymazlené, čo je pastva pre oči. Choreografia, ako streleckých tak i osobných súbojov je vyhladená na maximum. Johnom Wickom 1 sa otvoril nový žáner akčného poňatia filmu a pre diváka obľubujúceho tento typ prevedenia je to ako nájsť zlatý grál. ()

pery352

Podle mě jedno z největších akčních překvapení tohoto roku. Keaunu Reeves se vrátil do své staré formy. Po tomto filmu už nikdy neuvidím Continental jako dřív. ()

Ikedar

Najít v kině opravdu dobrý akční film je v poslední době víc a víc těžké. Buď je film přeplácán přehnanými počítačovými triky, nebo má nudnou akci, která postrádá inovativnost, choreografii, a hlavně je to pořád jedno a to stejné. John Wick je jiný! A přesto, že je film zaplněn headshoty víc než dost, ani jeden jediný se nezdá okoukaný nebo nedej bože nudný. ()

Dslike

Takúto akčnú chuťovku som už dlho nevidel. Bolo to nápadité, štýlové, atmosferické, pútavé, miestami vtipné...a krvavé. Film ma do seba vcucol a po 100 minútach vyplul v stave, že ten film chcem vidieť znova. A hneď. ()

BadAs

Zkvela zanrovka ve vsech smerech velmi charizmaticky film,s velmi kvalitnim hereckym obsazenim.-)) a keanu reves v zivotni roly.-)) desitka nej za hustou atmosferu zkutecne souboje bez strihu keanu je machr.-) husty soundtracklahudkove finale,neotrele napady ..krev vs.hudba ()

AndyMagika

"Ukradli jste mi auto, zabili psa a já vás za to všechny sejmu, do jednoho!" Nutno uznat, že tento styl je mi více než bližší, Keanu mstitel válí, kaskadéři odvedli precizní práci, skvělá atmosféra i hudba, neustálé headshoty dělají radost mé psychopatické stránce a zkrátka a dobře akční nářez se vším všudy a pokud si odpustíte stokrát omílaný příběh a dojemný začátek s koncem, neustává zvuk dobře mířené střelby a trefných hlášek, kdy kolikrát stačí Wickovi ticho či krátký hrdelní zvuk a stejně se bavíte :-D Nesmím zapomenout pochválit skvělou, téměř rodinnou atmosféru a pravidla hotelu Continental :-D Jen tak dál, tleskám Johnu Wickovi! :-) ()

stephano

Bohu díky za tyhle klasický akčnáky + něco jako gunkata z Equilibrium. Pomsta za mrtvého psa v nejčistčí podobě. :-) ()

RyanRainheart

Čistokrevný akčňáček, ve kterém se protivníci kosí ve velkém a k tomu hraje docela bezva soundtrack. Já jsem byla spokojená, dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Keanu se konečně po delší době dostal k akčnímu filmu, který mu sedl, netvářil se u toho znuděně, ale naštvaně, což mu svědčí o dost víc, než jeho herecký projev v 47 Roninech. Takže za mě spokojenost, doufám, že tito dva pánové ještě spolu něco natočí. ()

george82

Tohle bylo nekompromisní, stručné a maximálně působivé. Nemám slov. Prostě tak by to mělo být. S ničím a nikým se nes**t. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch