Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

PatrikP4

Film se mi líbil... Zápletka byůa jasná a co vše se stane, ale jak se to stane to jsem opravdu nevěděl a ani netušil... Každopádně Farhad byla suprová postava... ()

PepusGi11._

Řadím tenhle film do mých TOP10,celý film jsem byl v napětí,jak že to vůbec dopadne....Prostě kapesní zlodějíčci,moc takových filmů není....Naprosto perfektní herecké obsazení i hudba,Will Smith je pán herec a výkon mé oblíbené Margot Robbie byl taktéž strhující...Sem tam samozřejmně chybička,snad není ani možné,aby si některých těch krádeží lidé nevšimli,ale já to vzal s rezervou a vynahradila mi to scéna,kdy Will Smith sází proti vietnamci na rugbyovém zápase,tu scénu a i celý film bych mohl vidět 10krát denně a stejně by mě neomrzel.....5 hvězd a TOP 10 :) ()

HellsAngel

Nečakal som, že ostanem v mnohých momentoch reálne prekvapený. Film sa s divákom hrá veľmi príjemným spôsobom, zároveň ale nezlyháva v následnom vysvetlení. A to je v tomto žánri dôležité. Pripočítajte si k tomu sympatické herecké obsadenie (pre dámy rovnako ako aj pre pánov) a dostanete nadštandardnú hollywoodsku jednohubku, ktorá si na tých 100 minút získa vašu pozornosť. ()

Velislav

Nie je podfukár ako podfukár. Focus oplýva istým špecifikom, ale tak nejak sa núka predstava, že potenciál naplnený nebol. Vedľajšia postava Farhada (Adrian Martinez) bola najvtipnejšia a niet divu, že bola zakomponovaná do najzaujímavejšej scény na zápase amerického futbalu. Záver bol doslova prestrelený, zvrat tak trochu očakávaný, ale inak pekný nadpriemer. 6/10 ()

Kozlowski8

Mladá podfukářka se dostane do party sehraných podvodníků a zlodějů a do jednoho z nich se i zamiluje. Po čase se jejich cesty rozdělí, avšak tři roky na to je náhoda svede opět dohromady při pokusu okrást bohatého majitele závodní stáje...Skvělý, mnoha výbornými nápady a nečekanými kličkami našlapaný scénář, který má hlavu a patu a nenechá diváka chvíli v klidu. Některé pasáže, představující praktiky zlodějské party a její sehranost mohly být kratší, byť byly zručně natočené a sestříhané, některé úseky však byly naprosto jedinečné, nápadité a zábavné - například sázková přebíjená Willa Smithe s číňanem na stadionu aj. Will Smith předvedl svůj standardně dobrý herecký výkon a Margot Robbie za ním rozhodně nezaostávala - možná spíš naopak (k tomu je zde fakt krásná). Zajímavý film, hezký zážitek.75%. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

PTuranyi

Odľahčený thriller o partii zlodejíčkov a podvodníkov, ktorí sa živia rôznymi podvodmi od vreckárstva až po veľké podvody. Sú zohraní a všetko majú prepracované. Do ich partie sa pridá Jess ako začiatočníčka a postupne sa vypracuje. Podvody sú prepracované takže veľa času sa tu vysvetľuje a obkecáva, aby to divák strávil a nevyzeralo to ako mágia. Vyvrcholením je samozrejme mega podvod spojený s F1, kde sa stretnú Nicky a Jess tak, že nik netuší kto je na čej strane lebo každý klame. Nakoniec samozrejme všetko šťastne dopadne. 70% ()

NeverEver

Ja se bavila fakt dobre. Takovy "Podraz" v modernim (a mozna i trosku vice romantickem) pojeti. Dobre hlasky, rafinovane triky (je pochopitelne otazka, zda si film udrzi uroven i pri druhem a tretim shlednuti, kdy uz ty triky vlastne budu dopredu znat), zajimave prostredi, dobry casting: ona - hezka a ne blba on - naprosty klasik toho nejlepsiho zrna. Jiste bych nasla par hluchych mist nebo momentu pritazenych za vlasy, ale je mi to u tohodle filmu paradoxne jedno. Akce, vtip, prekvapeni a spad me dostatecne uspokojily. Ocekavala jsem zabavu a tu jsem taky dostala. (navic s bonusem: plavkova scena u bazenu - proste bomba, takove plavky bych taky chtela... nebo spis tu postavu:-)!) Takze 4**** a spokojenost. ()

bergeron

Dlho som sa tešil na nejaký ten comeback Willa Smitha - a toto bolo vončo.. Film i napriek dĺžke nemá problém ponúknuť to čo nemáme radi. VZRATY.... Samé twisty, ktoré niekedy boli nečakané, a zároveň v napätí, či nás to stiahne na dno alebo nie. Hudba, scenár, vtip plný počet, ako niekto už spomínal Nestarnúci Will ukazuje telo 30ročného športovca - neviem či mám závidieť a posiloval pre tú rolu, alebo chceli len pritiahnúť oči ženských..Každom prípade Maggot si zaslúžila ukázať viacej...Hm podstate tento film hralo málo ženských, a Maggot to neskutočne utiahla za všetky.. ()

james11

Já se u filmu docela dobře bavil, a i když jsou některé věci dost předvídatelné, myslím, že se stojí za shlédnutí. Možná film trochu nadhodnotím, ale dávám mu 4*. ()

Mukade

jednoduchý a vlastne nudný príbeh okorenený prestrelenými a nerealistickými momentmi (čo sa babe - scenáristovi - chcelo, to sa babe snilo). Pilcherová natočená áčkovo.......................update po re-pozretí po roku: tentokrát sa mi to páčilo za 4**, som akosi tolerantnejší (: ()

commit

Nebýt Adriana Martineze, tak by to byl podprůměr. Pan Smith názorně předvádí, jaké zkušenosti předal svému synovi do herectví. Z Hancocka zůstal jen Cock, bohužel. ()

Snakefinger

Will je v komediích kovaný. Na rozdíl od jeho apokalyptického propadáku se zánikem země. Dle mého názoru laťku už tady hodně vysoko nastavili Podfukáři a Will ji těsně ale fakt těsně podlezl. Bohužel nepřeskočil ani nepřelezl. Ale i tak to určitě není ztracený čas. Kdo už nějaké ty halywůdské výměšky viděl, tak se žádné veliké překvapení na konci konat nebude, ale i tak, zasloužený průměr. ()

nudlis

Filmy typu Dannyho parťáci se mi líbí. Teda pokud jsou promyšlený a není to jen vykradená kopie nějaký kopie. Takže se mi líbil i Focus. Jasně, je tam spousta klišé. Ale zas je tam spousta neotřelých nápadů a i přes to, že hlavní postavy jsou zloději, který by normálně člověk odsoudil, tihle jsou sympatičtí. Takže ano, na tenhle film stojí za to jít do kina (což se o spoustě jiných říct nedá). ()

snupko13

Čakal som viac, nejakú super zápletku, či fígeľ nad fígle, a ostal len predvidatelný blábol...hviezda navyše za hráča s číslom 55. :) ()

SantaCruz

K dokonalosti nic nechybělo... bohužel, ale přebývalo :( Finiš byl na mě zbytečně překombinovaný a tak jednu hvězdičku měním na černou kaňku. ()

OndysH2O

Pomalé a nezáživné drama. Komedie asi tak na dvě vteřiny, romantika na tři. Herecké výkony poměrně tuctové. Celkově dávám 50%. ()

KreeDmaN

Takto předymenzovaný bullshit jsem dlouho neviděl. Na konci filmu jsem si už myslel, že je Margot shemale, která to vše jen hraje. Bez děje, zkratkovité a vyložené blbé. Wille, Wille...prober se už! ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith