Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

mykey77

Will Smith ako profi zlodej a Margot Robbie ako jeho skolacka. Ano je to vykradacka inych uspesnych zlodejin, ale pobavi, Skvele natocene, Will nestarne, Margot je krasna. A spolu im to funguje. Dobry pribeh so scenami kde pravy gambler ani nedycha. Najlepsie si ho vychutnate az na druhe, pripadne tretie pozretie. ()

Ondra.T

Příjemná nenáročná oddechovka, kterou bych si asi za pár měsíců nepamatoval nebýt toho, že hlavní hrdinka a banda kapsářů na ulici okrádají nic netušící kolemjdoucí jak na běžícím pásu. Sice je taková věc na ulicích měst běžná, ale nemusím na to koukat ve filmu, kde to je to povyšované na obdivovanou dovednost. ()

charlotteros

Nevím, jestli jsem si příliš zvykla na komplikované děje ve stylu Inception, nebo jsem prostě soudě podle traileru očekávala víc, ale tahle jednohubka mi přišla vyloženě průměrná (a to se rozhodně nepovažuju za náročného diváka). Děj jakoby klouže po povrchu, a když už si říkám "oo ano, teď to přijde", spustily se titulky. Potenciál to mělo, ale mohlo se z toho vymačkat víc. Škoda, obsazení bylo perfektní. Jestli hledáte nenáročnou podívanou na večer, tohle rozhodně neurazí. 3* ()

dedavena

Vilik, moc chytry a moc šikovny tmavy chlapik, předvedě Džesce paru trikuf. Stači zaujať a zebereš se co chceš. Vilik přibere Džesku do zlodějske partyje a jasne, že i do lužka. Tam ji pravi, že je ve fšeckim talent, z jakim se ešče něsetkal. Sazka o sto tacuf a Vilik prohrava. Dalši sazka, Vilik prohrava. Sazka o fšecko, Vilik prohrava. A je tu dubel na čislo hrača. Jak to dopadně. Jasne, Vilik nima žadny srač, bo ma fšecko připravene a vyhrava balik. Dava Džesce paru tacuf a těž kopački. Ta něchape. Po paru rokach ma Vilik dalši kšeft. Zas to ma ten šikovny tmavy chlapik vymakane, ale...jak je to možne? Zjevi se Džeska. Teras zas něchape Vilik. Ale vi, že cycki su subjektyvni tema. Je to skratka macher. "Na co ščesti, gdyž mam vas". Začina to byť tak zaplantane, že temu asi něrozumi ani sam režyser. Zabavne. ()

studentice

Tak nudný a nezáživný film jsem už dlouho neviděla. Herci nesympatičtí, do očí bijící snaha šokovat a překvapovat, ale u mě to nějak nefungovalo. Pro mě to byla naprostá ztráta času. ()

yrik

Zábavný sice je, ale těžko věřitelný. A asi už jsem starý na to, abych fandil zlodějům, vždycky už to budou jen zloději. A ty vycizelované akce, do puntíku vycházející, a ta láska nebeská, tříletá, ta Jen musela být Panna Maria. ()

Olixen

Rád bych napsal, že se jedná o naprosto pohodový odlehčený film, ale je v něm několik dost vypjatých momentů, při kterých se vám může zvednout tep. V celku se ale jedná o pohodový film ve stylu Dannyho parťáků, který skončí dřív než jsem čekal. Za mě hvězda navíc za Willa Smithe. ()

mpet

Kromě přepáleného konce není zde skoro co vytknout. Teda až na to, že to vykradlo snad všechny filmy s podobnou tématikou, ale na to já až tolik nedbám, neboť v dnešní době se už prakticky nenalezne film, který si něco nepůjčil od jiných snímků. Pro mě byla důležitá kvalita a tu byla. Will a Robbie vytvořili skvělou ústřední dvojici, která kdykoli se ocitla na scéně, tak strhla na sebe veškerou pozornost a film byl hned zajímavější. Dále zde bylo několik skvělých scén (hlavně scéna na stadiónu mě dostala), které rozhodně dokázali diváka překvapit. A navíc je to všechno krásně vizuálně zpracované. Nebýt toho konce asi bych hodnotil i lépe, ale přesto to bylo pro mě příjemné překvapení. ()

Eviel

Na tomto filme som sa dobre zabavil , bolo to nepredvídateľné, vtipné , dvojica hlavných hrdinov zahrala tak ako mala , akurát som v tom proste nenašiel tú atmosféru z ktorej by som spadol na riť ako pri Podfukároch napr. Oceňujem tu aj scénu s americkým futbalom a jej premyslenie. Ale keď sa tak pozerám aké filmy u mňa dostali 5,4 hviezdy ..pri tomto budem musieť o jednu ubrať za celkový dojem , ktorý na mne film zanechal. ()

kratajirka

Jak já mám rád tyhle "unpredictable" filmy. Koukáš, koukáš, sleduješ, pozoruješ, ale ono už se ten zvrat dávno odehrál jinde. A když si myslíš, že jsi na to kápnul - hle, víš uplný kulový!!! Will mi tady seděl víc než ve scifi apokalyptickým filmu se svým synátorem. Režijně zvládnuté na jedničku. 80% ()

viewer

„Jen tak po očku se mrknu“, říkal jsem si, když se tohle dílo začalo točit v mechanice, pak jsem si ale až u závěrečných titulků uvědomil, že mi loupežník Will z diáře štípnul 105 minut života. Jenže tahle necelá dvouhodinovka mi nebyla ani zdaleka tak ukradena/á, jak se může zdát. Od nestárnoucího „hrudníkovce“ Willa a sexy Margot jsem totiž na oplátku dostal slušnou porci zábavy, která skvěle vypadala, dokázala vtáhnout do děje, překvapila, rozesmála a přinesla něco, čemu se dá říkat nové i přesto, že se nejspíš tvůrci při výrobě inspirovali snímky podobného ražení. Focus nám chvíli představuje svou sbírku loupežnických fíglů (jestli jste však viděli Dannyho parťáky, nebo třeba Inception, pár z nich už musíte umět), no a poté tuhle linku střídá hlavní dějová, která je ale spíš než linkou pořádným twistem, překvapením a zvratem. Nenechte se však zcela zmást, ve filmu jsou sice momenty, které nechají vaše ústa pootevřená, najdou se však i takové, které z téhle slavné trojičky nadělají twistíky, překvápka a dostane se i na kousek zvratku. Smith si jde ale tvrdě za svým a nepoleví ani na vteřinu, proto s přehledem sbírá čtvrtou hvězdu. Roztančená armáda prsto-hbitých pickpocketrů bavících se odpoledním lovem dolarů v davem zaplněné ulici je víajpí pozvánkou do skupiny filmů, které mě nepřímo motivují k tomu, abych si našel nový způsob obživy, vždyť je to přece tak snadné :) ()

kingradek

Film se dá rozdělit na dvě poloviny... Až do titulku po 3 letech jsem se tetelil blahem. Děj měl spád, jednání smysl a vzhledem k mé gamblerské povaze mi hláška "Double or nothing" zní vždy jako rajská hudba. Bohužel v půlce filmu došly tvůrcům nápady a vyvrcholení se prakticky nekonalo. Jen díky Margot a Willu Smithovi jsem ochoten trvat na čtvrté hvězdě. Pro Willa to byl standard, který nenadchne, ale neurazí, no a Margot se pomalu dostává do mého top týmu. Asi bych to řekl i kdyby manželka ještě nespala, ale tvrdím, že byla víc sexy než ve Wolf of Wall Street s Leonardem. ()

fasser

Velká škoda, že si film neudržel rychlost první půle po celou dobu. Druhá polovina ubrala na obrátkách o dobré dva stupně...! Nicméně pohodový snímek, u kterého se člověk nenudí. Od Willa jsem dostal to, co jsme čekal...a ta Margot...hergot, ta byla ještě více sexy než ve Vlku. Jdu si dát margotku... :)) ()

KcarlosK

Mám rád podfukářské věci a tady toho bylo požehnaně. Scénáristi si očividně vyhráli. A Margot je taková kočka, že je to až k nevíře. Už se těším na její H.Q. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith