Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie), a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

wendy.jeej

Na jednu stranu souhrn promyšlených mindfucků nad kterýma jsem si říkal "co to k***a je?". Na druhou stranu některé šli až do extrému, kdy jsem si říkal že to je už trochu moc. Každopádně v celku super snímek, u kterého jsem byl místy napnutý k prasknutí. ()

tomkat

Hodnocení jasné jak facka: příjemnou oddechovku, která vám podobně jako Ocean's trilogy rozšíří obzory v oblasti kapesních zlodějin (takže neoriginální...ale co), kalí toliko fakt, že hlavní ženská postava prostě JE Lucie Borhyová. ()

pan_bohush

Rozťahané, dlhé, bez nejakej väčšej a hlavne logickej zápletky. Celkovo nudný film, ktorý ma nezaujal až na niektoré scény (stávky na futbalovom štadióne, záver v autodielni) ()

CarlaBrunn

Sklamal ma uvod a kvaziromanticka zapletka ktora sa odohrala v suchom tone asi do polky filmu. Willa Smitha tiez nejak Xtra nemusim ale dovtipny humor a nadsazka tento bludik zachranili, ze davam 3 hviezdy. ()

pee-jay

Pitomé, že takřka vtipné. Odpad to není, ale znovu to vidět nemusím. Jo, a Smith a Robbie se skvěle doplňují...? Jsem asi viděl jinej film. ()

Coudinka

Tenhle film se veze na vlně amerického života ve vyšších vrstvách, takže jde tady o velký prachy a prostředí filmu se točí okolo luxusních lokalit, drahých aut a outfitů, což je krásné na pohled. Další věc, která u tohohle snímku stojí za zmínku je, že krádeže a podvody jsou zde na denním pořádku a není to vyobrazené jako to "špatné". A úplně nejraději mám, když se člověk ztratí ve lži a hledá kde je ta čistá pravda, to vše v tomhle filmu je a v podání hereckých výkonů legendárního Willa Smitha a sexy Margot Robbie tvoří krásnou podívanou. Samozřejmě je tu klasické klišé "láska vždy zvítězí", ale ke konci filmu jsem měla dobrý pocit. Doporučuji ()

hujerita

Leeeeepšie štyri. Fakt som sa bavil a dokonca miestami aj kráľovsky. Fajn atmosféra, s parádnymi hercami a napätím do konca, kde neviete kto na koho a čo hrá. Ak by malo byť na mne, tak tej vážnejšej roviny sa vzdám. Zopár fakt že super hlášok a celkový dojem z filmu mám fakt že dobrý. Vrelo odporúčam. Už si ani nepamätám ako dávno som sa bavil s Willom Smithom. ()

Major776

Focus funguje perfektně v tom, že i když se bráníte a opravdu nechcete! stejně se vám dostane pod kůži a dostane vás a to hned několikrát. Není až absolutní, ale je promyšlený a to se cení! ()

icewhite

Ach jo!!! Ono to docela šlo, ale ten ubohej, dementní konec to celý poslal do srač.. jinak kdo má rád styl alá Dannnyho partáci nebo Italskej job se nudit nebude. ()

chnapo1

Film dokáže potrápiť aj skúseného diváka. Je nepredvídateľný a plný zvratov. Keď k tomu pridáme (večne mladého) Willa Smitha, diváci si prídu na svoje. Vytkol by som jedine posledný zvrat, ktorý sa vymyká z reality a mierne kazí dôveryhodnosť filmu. Prednosti tohto filmu sú však oveľa silnejšie a rozhodne stojí za pozretie. 90% ()

Va33ek

Film mě příjemně překvapil svými zvraty. Na herce se dalo dobře koukat i když zrovna Will nepatří k mím oblíbencům, tadle role mu sedla. Škoda že v závěru už to s těmi zvraty přehnali a vše bylo předvídatelné. ()

r3musko

. Prekvapivo dobré hodnotenie na tak priemerný film. Musím pochváliť momenty, ktoré sa nás snažia prekvapiť a vo väčšine prípadov sa im to darí. Nuž a to je koniec pozitív. V prvom rade neexistuje chémia medzi Willom Smithom a tou blondínkou. Postavy sú neskutočne ploché. Nemajú žiadnu minulosť, ani budúcnosť, ani ciele. Dalo by sa to aj lepšie ()

Tlap

Plytke, nudne, sterilni, predvidatelne, nesympaticke postavy...v zasade se tam vubec nic nedeje a je vam sumafuk jak to s hlavnimi hrdiny dopadne..nebo mne aspon bylo. ()

Bednobuch

Nuda. Dost mě to zklamalo, už v půlce filmu jsem se nudil. Je to nudný film s několika zvraty, ale ty jsem vůbec neprožíval. A konečnou zápletku jsem odhalil předem. Škoda, těšil jsem se ()

krabica.

Mám rád podvodnícke filmy a ešte radšej mám filmy kde sú nepredvídateľné zvraty, kde naozaj neviem odhadnúť dejovú líniu a stane sa niečo nečakané, skrátka kde ma vybláznia. Dej v New Orleans bol super tam fungovalo perfektne aj na ulici aj na štadióne, ale Argentína to už bolo maximálne prepálené, tu už som neveril ničomu a napadali ma tie najšialenejšie dejové zvraty a tam už by ma neprekvapilo ani keby si Will Smith strhol masku ako Tom Cruise v Mission Impossible a stál by tam sám veľký Putin a okolo neho by boli slovenský rusofilovia a tlieskali a tancovali by od šťastia. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith