poster

Gomora (TV seriál)

 • Itálie

  Gomorra - La serie

 • Německo

  Gomorrha

 • Německo

  Gomorrha - Die Serie

 • Slovensko

  Gomora

 • USA

  Gomorrah: The Series

Krimi / Drama / Thriller

Itálie / Německo, 2014–2019, 41 h 34 min (Minutáž: 42–56 min)

Předloha:

Roberto Saviano (kniha)

Hudba:

Mokadelic

Hrají:

Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Fabio De Caro, Christian Giroso, Giovanni Buselli, Carmine Monaco, Lino Musella, Marco Palvetti, Maria Pia Calzone, Domenico Balsamo, Emanuele Vicorito, Carmine Battaglia, Alessio Gallo, Gaetano di Vaio, Massimiliano Rossi, Gianluca Di Gennaro, Cristina Donadio, Alfonso Postiglione, Luca Gallone, Antonio Ciccone, Antonio Folletto, Daniele Vicorito, Pina Turco, Riccardo Ciccarelli, Vincenzo Pirozzi, Vittoria Scognamiglio, Liana Balogun, Denise Capezza, Rinat Khismatouline, Matilde Gioli, Antonio Giancarlo Zavatteri, Gino Romano, Antonio Milo, Bianca Nappi, Raffaella Anzalone, Danilo Bonfante, Anna Brancati, Giovanni Auriemma, Simone Borrelli, Riccardo Avitabile, Fabio Bellomunno, Anna Cacace, Alessandro Bressanello, Elena Starace, Alfredo Herrera, Ivana Lotito, Nino Porzio, Gianfranco Gallo, Francesco Meoni, Michelangelo Dalisi, Rosario D'Angelo, Nello Mascia, Cristiana Dell'Anna, Irene Maiorino, Andrea Di Maria, Carlos Caracciolo, Gaetano Amato, Franco Marino, Mimmo Esposito, Gennaro Canonico, Andrea Renzi, Louise Brealey, Nikola Dodov, Barry Ward, Loris De Luna, Pavel Zelinskiy, Gianni Parisi, Luciano Giugliano
(další profese)

Komentáře uživatele izmi k tomuto TV seriálu

 • Série 1 (série) (2014)
  *****

  Ano, takhle má vypadat moderní filmařina. Do posledního detailu precizně vymyšlené, zaranžované a podané s takovou autenticitou a přirozeností, že se tají dech. Mafiánské role perfektní, mafiánský kýč dokonalý, mafiánské praktiky nechutné. Ve svižném ději není chluchých míst, po skončení dílu vzniká nutkavá potřeba vidět další.(11.8.2017)

 • Série 2 (série) (2016)
  *****

  Přes rozpačitý a poněkud nepřesvědčivý začátek druhé série si troufám tvrdit, že je lepší, než první. Už i starý, dobrý, mafiánský svět se hroutí a nic není jako dřív. Noví Donové už nemají takovou autoritu a všichni požírají všechny, podle aktuální nálady a rozpoložení. Na nikoho a na nic se nedá spolehnout a vládne chaos, ostatně jako všude jinde v této době. Opět herecký koncert, fantastická atmosféra a autenticita prostředí. Odprásknutí Prince mnou natvrdo otřáslo a proměna Cira po zavraždění jeho dcery byla excelentní. Poslední díl vypadal jako nuda, ale šokující konec se nakonec přece jen dostavil. Gennaro se prostě nezdá. Škoda, že jsem první sérii dal pět hvězd, teď bych chtěl dát šest. Palec nahoru za tenhle mistrovský kousek! Jo a mafiánský kýč v interiérech nemá chybu a stál by za samostatný rozbor. Zlatá křesla, královské korunky, zámecké tapety, joj, tady se někdo vyřádil! :-)(12.8.2017)