Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Liesel1

Film si zasloužil pět hvězdiček, které jsem mu dala. Tento pěkný a originální film donutí spoustu lidí k zamyšlení. Přiznejme si, že spousta z nás si někdy zanadává na to, jak ten čas utíká a jak stárneme. A právě tento film pojednává o tom, že stárnutí a běh času je vlastně nezbytná součást života, ale i lásky a štěstí. Jistě, i mně by se líbilo občas zastavit čas a na chvíli přestat stárnout, ale být "Věčně mladá" bych nechtěla. Film dokazuje, že i stárnutí a starosti i radosti okolo toho všichni potřebujeme, pokud chceme opravdu žít, a ne jen přežívat. ()

Lapis

Nejsem si jistá, čím přesně mě tenhle film uchvátil - možná ten celkový lehce magický dojem, sympatičnost obou hlavních postav jak charakterně, tak herecky, nebo už jen samotná myšlenka; ale stalo se. Myslím, že by měl být povinný pro všechny plastické rádoby nestárnoucí krasavice, aby si uvědomily, že věčné mládí není nic příjemného - tedy alespoň ve světě, kde závist převažuje nad lidskostí a dravost lidí v případě objevu takové "medicíny" by byla nezměrná. Celkové zpracování myslí na všechno, film podává divákovi logicky znějící jakože vědecké vysvětlení, odpovídá, leč občas nenápadně, na všechny otázky, které vás během sledování napadnou a neztrácí tempo. K tomu všemu úžasná Blake Lively mě skutečně překvapila svým hereckým projevem, třebaže její tradičně netradiční krásy jsem si všimla už dřív. K jejímu vzhledu přidat Adelininu osobnost a je dokonalá. Snad každému musí být jasné, proč je z ní Ellis tak vyplesklej. :) ()

silverscreen

Stejný námět jako u Pozemštana - jen s tím rozdílem že sledujeme "starosti" nikdy nestárnoucího člověka v realu a ne jen z vyprávění. Bohužel jako by si tvůrci vzali za vzor výše zmíněný film a opet se Adeline stejně jako v Pozemstanovi setkává s bývalou láskou (v Pozemstanovi je to syn:-)a místo toho aby zdrhla tak podlehá a zůstává, což pro ní logicky znamená smrtelné nebezpečí odhalení. No a ten happy end...já nevim - slyšel jsem v kině smích a přemýšlel jsem jestli se smejí lidé filmu nebo se jen o něčem baví... Ale co se musí tvůrcům nechat - našli parádního mladého Harrisona Forda! ()

charlotteros

Něco jako Benjamin Button v ženské verzi...a já Benjamina ráda. Blake Lively to zahrála perfektně, to musím uznat. Rozhodně je to romantické drama na úrovni, já osobně jsem ocenila dobové účesy a kulisy, dějovou zápletku i "nenáročnost" příběhu. Krásně se na to dívalo. Brzy dávám repete a všem ostatním doporučuju. ()

rewoluce

Ou.. už som si načisto myslel, že Američania sa prepadli do dejín minulosti. Našťastie som sa mýlil a tento film je toho priamym dôkazom.. Všetko je na hviezdu, a nemá zmysel hodnotiť bod po bode niečo, čo je takmer dokonalé.. Proste úžasný film úžasné herecké výkony a konečne priebeh celého deja v reálnej podobe.. Odporúčam každému pozrieť.. ()

Veroniqe

Jestli jsem si někdy myslela, že kýč nemůže bejt krásnej, tak jsem se fakt mýlila. Předvídatelnej a ne moc překvapující kousek podanej takovým způsobem, že mi husina naskakovala i na stehnech. Dokonale přirozená věčně mladá Blake Lively nemohla dostat lepší roli a snad bych si i myslela, že film byl natočenej tak, aby sedl jí, ne tak, aby ona sedla filmu. Moc dobrá záležitost, která si vysloužila můj úplně první komentář v historii ČSFD a 80%. ()

AlicaFox odpad!

absolutne nerozumiem preco ma tento film 77% na csfd. dej je predvidatelny od zaciatku az do konca a navyse nudny a idiotsky. naozaj neviem preco boli z hlavnej hrdinky vsetci tak paf. herecke vykony su priemerne az podpriemerne a hudba ma tiez az tak moc neocarila. musim filmu priznat pekny vizual ale to je tak vsetko za co by som mohla dat aspon jednu hviezdu. no a ked vidim to celkove pomerne vysoke hodnotenie davam tomu rovno odpad. ()

neskvik

POMO a.k.a. Sibyla: Po dlhej dobe zase jedna kvalitná romanťárna, ktorá nezapadá prachom a stane sa žánrovou referenciou. ()

Adelaides

Komorní, vkusné, inteligentní, jemné... tento snímek disponuje všemi atributy, které mi konvenují a učinily z filmu kousek filmové tvorby, ke kterému se někdy ráda vrátím. Velmi dobré herecké výkony dvou hlavních představitelů taktéž. Bavily mne i výlety do minulosti. ()

JIRKKA

Pěkná romantika. Scénu, kde Ellis povídá Adeline ten vtip, tu si každou chvíli dávám znovu. Blake Lively, kterou jsem měl za celebritu z bulváru, je tady kouzelná, velmi ženská. Měl jsem o ní zkreslenou představu, herecky je parádní, přirozená. Kdo má tu svojí (nebo svého) tak být na jeho místě, udělám si ,,pelíšek,, zažehnul bych svíčku s vůní jablko - skořice a dal bych si s ní (s ním) tenhle film. ()

mad.dog

Velmi příjemná romantika s vynikající a extrémně sexy Lively a neskuečně charismatickým Fordem. Film mi pásnul do noty a velké plus si zaslouží originální zápletka, která pracuje, byť v rozsahu pouze romantickém s problémem relativní dlouhověkosti. Palec hore. ()

ikar

tento pribeh je naprosto neprekvapivý sledovaní tohoyo film je ztráta času nechápu jak nekdo dokáže z neceho takového profitovat... zena ktera zastavila starnuti, a pak svoji vlastni vinou starnuti zpusobibila je uz davno známá videli jsme to u merilyn monroe, coco chanel a podobnejch krásek jen to nebylo sfilmováno... ()

StandikK

Mě se to hodně líbilo. Děj, výkony všech herců, prolínaní děje s minulostí. Super filmeček na sobotní večer. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)