Bruce Willis v hlavní roli sci-fi thrilleru o dokonalém místě, tzv. Vice, kde mohou zákazníci uskutečnit své nejdivočejší fantazie s umělými obyvateli, kteří vypadají přesně jako lidé. (Filmbox)

peetriss

Standardní béčko Briana A Millera, který už podruhé zvyšuje atraktivitu svého filmu pomocí jména Bruce Willise v roli, opět naprosto nevýrazného, záporáka. Willis tak jen potvrzuje, že definitivně patří mezi početný tábor utápějících se zapadlých akčních hvězd. Film samotný dokáže uspokojit jen velmi nenáročného diváka, a to ještě velmi dobře nalazeného, protože scénář je kvalitou poplatný béčkové kategorii, akční scény vyvolávají úsměv, zejména při pohledu lehce běžící Ambyr Childers (vzhledově připomínající Ursulu Andress) mezi kulkami Willisova zásahového komanda, které muselo disciplínu „netref cíl“ opravdu dlouho usilovně trénovat. Ale abych nebyl tak zlý, je to sice hloupé, ale přímo mě to neubíjelo jako některé podobné filmy, proto tu hodně matnou druhou hvězdu dám. 30% ()

Hadriel

Tolik potenciálu a vyleze z toho taková nudná béčková šeď. Co ty lidi dneska natočej, to by jsi žasnul. Nejzajímavější věc z celého snímku je přiléhavé oblečení hlavní hrdinky. ()

Prochy38

Pohodový, B-čkový akčňák se sympatickými postavami, který vše založil na Westworld od Crichtona. Ale šel si po svým, udělal si svůj příběh a ten si i ukončil. Pohodová nenáročná oddechovka. Líbilo, protože teď aktuálně žiju WW od HBO a tohle je hezké oživení původní knihy, bo lépe připomenutí. ()

Alaitos

Willisova elitní ochranka pravděpodobně nejprve prošla výcvikem střelby u Stromtrooperů, aby si následně střihla ještě kolektivní lobotomii. To samotného Bruce hraní v tomto filmu navíc tak moc nebaví, že od něj nečekejme víc než dvě jeho standardní herecké grimasy ... což je ale na druhou stranu hned o jednu více, než předvádí nesympatická blonďatá buchta v hlavní roli. ()

Bozvav

Nudné a špatně udělané. přitom potenciál tento námět má. Leč byl utopen v mizerném scénáři, špatných hereckých výkonech. Willis se taky nepředvedl. Za mne dvě umolousané ze soucitu. ()

Hapretor

Naštěstí ne tak debilní, jak jsem si na základě zdejších komentářů představoval. Willis byl otravný, ale Thomas to držel nad vodou. Jsou větší hovadiny. Tak někdo vykrad "Surrogates" a "Matrix", no co, no! - Stejně všem docházejí nápady a nechtějí si namáhat hlavy. Je tu Seth Rogen se svejma fekálníma debilitama a jiní zase s kopíráky v ruce. ()

Brunky

Po 50 minútach filmu si idem naložiť jedlo a popritom silne rozmýšľam, čo ma vlastne motivuje k tomu aby som to opäť pustil a dopozeral? Vôbec nič, ale nakoniec to spravím a bola to najväčšia chyba tohto dňa...štvrtok 22hého navždy ostane v mojej pamäti... ()

darkreider

Išiel som do toho s tým, že Willis je tu len na okrasu a predaje a ku podivu dostal viac štekov než som očakával. Čo nie je pochvala, len konštatovanie faktu. A v konštatovaní budem pokračovať. Nefunguje tu nič, akcia je mizerná ak vôbec nejaká a Jane, človek ktorý vie byť drsnejší než drsný, je tu mizerný a s jeho vizážou môže akurát spievať "how you remind me". Celé je to primitívne, plné bolestných dialógov, ktoré tvoria väčšinu stopáže. Strašná nuda to bola, kedy koniec je vyložene k plaču. Snáď výstavný zadok Ambyr stojí za tou jednou hviezdou, ktorú tomu pridelím, aj keď film je to skutočné nulový. ()

Hartigan odpad!

Dostal jsem dle předpokladů a prvních reakcí jiných uživatelů absolutní zvrhlost, u které se mi podařilo celkem třikrát usnout, každopádně ani jednou jsem onoho odpočinku nelitoval. Jednoduše tu nic nedává smysl, WTF scén je požehnaně až až, ultranesympatická, neherecká bloncka Childrers je na obrazovce ze všech přítomných nejdéle a většinu času připomíná dvojnici Paris Hilton. Nejhůř ze všech však vyvázl Willis, poněvadž se opět zvládnul zaprodat do špatných rukou, nebo už možná definitivně rezignoval na agenty, čtení scénářů a svoje fanoušky, co mu ještě (už spíš z lítosti) přejí comeback, a jde si čistě jen za předem vyškemraným honorářem. Na každý pád je však z hlediska hereckého ve stejně prekérní situaci, jako o pár let starší Nick Cage. 10% 💩💩💩 ()

FoxMulder

Tak to vypadá, že Brian Miller je nový Albert Pyun. Ten by to takhle natočil před 30 lety a i tehdy by to nestálo za moc. Celé to dýchá osmdesátkovýma béčkama. Akce, spolu s režií je pomalá a hloupá, scénář nudný a herecké výkony bez výjimky špatné. Zaujala mě ovšem myšlenka, že úchyláci. kteří se chodí do Vice vybít a pro zábavu zas a znova pozabíjet nevinné holčiny, to nakonec přenesou i do reálného světa. Přijde mi to jako pěkné varování před přílišnou přetechnizovaností dnešního světa, která může skýtat i skutečné sociální problémy. Kvůli tomu, kvalitně vypadající hlavní hrdince a její lesbicky se chovající nejlepší kamarádce s jasným anglickým akcentem tomu tu 1* dám. Zasloužilo by si to ale mnohem lepší zpracování a kvalitnější tvůrce, kteří to s filmem umí více než už zmíněný Albert. ()

Mitisko odpad!

Jeden z najhorších sci-fi aké som kedy videl. Scenár des. Ešte aj taký veterán jako Bruce Willise to len kurvil. Nemám slov ()

rublik05 odpad!

Nenapadlo mě, že už v roce 2015 probíhalo natáčení filmu s Willisem tak, že jeho scény zaberou pár minut, jen se při nich tváří drsně a třepe nesmysly, pak se nechá zvěčnit na plakátu jako "hlavní postava" a prachy jsou doma. Ve skrytu duše jsem už dopředu věděl, že Vice bude asi kravina, ale chtěl jsem filmu dát šanci, tak jsem si dal dobrovolně 96 minut intenzivního mučení. Herecké obsazení naprosto příšerné, tolik škaredých lidí pohromadě jsem už dlouho neviděl, takže nějaký alespoň trochu dobrý výkon zde nehledejte. Příběh se snaží znít strašně vážně, přitom v podstatě vůbec nedává smysl a intenzivně nudí. Akční scény jsou jedno velké utrpení, nehledě na otřesnou kameru a nepřehledný střih. Fuj, už nikdy více. 0/10. ()

RAFT

Bruce Willis bude vždy hrát ,jak už to bývá v nějakých sračkách ,na to už sme si zvykly.Bruce asi neměl na nájem ,tak se upsal téhleté sračce.Amen 10% ()

biergof

Úvodní titulky i lajkovi napoví, s čím bude mít tu čest. Návrat do vhs věku akční zábavy. Pro deštivé odpoledne, nudnou noc na hotelu, k tomu film poslouží. V jednom si však na CSFD rozumíme, Bruce Willis prošel reinkarnací v holuba, co kálí na svou vlastní sochu. ()

kiros179 odpad!

Bože oh-my-god. Nikdy jsem se nechtěl dožít dne, kdy uvidím herce typu Bruce Willis v takovejch hovadinách jak jsem právě viděl. Vice nemá nic, opakuji NIC co by mělo kohokoliv zaujmout. Herecké obsazení, vizuál, samotný děj, akce všechno na úrovni odpoledního pořadu na prima love během pracovního týdne. Nebude tady ztrácet čas rozepisováním všech těch klišé a nesmyslů, protože tento film za to jednoduše nestojí. Nestahovat - nekoukat, ušetřete si svůj čas, protože něco méně smysluplného než tento "kousek" aby jeden pohledal a to jsem velký fanoušek sci-fi. 10% ()

carbono

Tak špatné jak jek špatné Béčko může být. Nebo snad ještě o něco horší? Kvalitou to šlape na paty poslednímu Hobitovi. A to neni film, který byste chtěli v tomto směru předčit. Bezduchý snímek s ne-příliš originálním námětem, příšernými dialogy a odpudivím zpracováním. Víc se asi napsat nedá. Jedinou hvězdu dostal snímez z důvodnu osobní sympatie vůči Brucovi, ale sakra chlape, věčně ti to procházet nebude... ()

Mamlas odpad!

Bruce se klasicky ve filmu objevi jen v nekolika nekolikasekundovych zaberech a nepredvede vubec nic. Jen stoji nebo sedi a keca kraviny. Kdyz sectu slova, ktera vyslovil, a vezmu odhad jeho honorare, vychazi mi to tak na $100000 za kazde jedno jeho slovo v tomto filmu. Cool :). Zbytek filmu takova nactileta blondovlasa pipinka furt nekam a pred nekym utika, je na ni vystreleno tak 1000 kulek, ale zadna ji ani neskrabne. Jeste se tam objevuje spravedlivy polda. Postavicka jak cyp. Hnusny, smradlavy, umasteny, chlupaty a zarostly typek, o ktereho bych si kolo neoprel. Cele je to kokotina jak mraky. Trva to ani ne hodinu a pul, ale presto se to tahne a tahne. Odpad. ()