Bruce Willis v hlavní roli sci-fi thrilleru o dokonalém místě, tzv. Vice, kde mohou zákazníci uskutečnit své nejdivočejší fantazie s umělými obyvateli, kteří vypadají přesně jako lidé. (Filmbox)

johnsnow

Toto bolo dobré. Willis síce zasek pomimo ale má celkom dosť priestoru, ten cajtoš je drsný, akcia je dobrá a slečinka sexi. Akurát nechápem jej upgrade keď aj tak musel 99 percent vecí urobiť ten cajt. Ale u b-čka jebať na logiku a užívať si to a tu sa to dalo. ()

baclajean

Nebol to až tak tuctový námet, ako by sa mohlo zdať. Tematika umelej inteligencie má za sebou už viaceré spracovania, treba však uznať, že - i keď dej bol veľmi dynamický a pomerne priamočiary - herci zahrali dobre (s výnimkou barového vyvrheľa, ktorý Ambyr Childers prenasledoval z baru, ten to naozaj mohol zahrať presvedčivejšie). Celkovo dojem z filmu rozhodne nemám zlý a priznávam - čakal som opak. ()

DJMaroko

Film ve kterém se hlavní hrdinka Kelly pouze přikrčená bravurně vyhýbá stovkám kulek až mi připomíná slalomářku Šárku Záhrobskou-Strakovou. Dále unuděný Bruce řekl bych spíše ve vedlejší roli jako Arnold v Berettově ostrovu. Poslední dobou se s těmito unuděnými béčky roztrhl doslova pytel. Až mě vlastně napadla myšlenka pokud bych já točil film tak by asi vypadal takto nějak ...určitě bych se svým počinem byl spokojený, ale byla by to sračka. ()

fafejt001

Ambyr pěkná robotka , Thomas se sirkou v zubech , Bruce tak nějak divně , cesta na ostrov nezdařil , střílečky , likvidace Vice a Bruce otevřel na závěr oči ... Bude dvojka ?? NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ . . . . ()

Ace.A.T.L.

Zajímavá myšlenka, ale už horší zpracování. Některý scény působí opravdu amatérsky. Je zvláštní, kolik známých herců se tomuhle projektu propůjčilo. Tenhle film je takovej oddechovej, co neurazí, ale ani nijak extra neohromí. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Scaevola

Velmi podnětný námět je zcela uzeměn, když se přibližně po deseti minutách zvrhne v klasickou akční vybíjenou několika sympaťáků proti nelogické, ale strašlivě stylové většině. No a to je asi tak vše, co je možné říci. ()

Saxos

Kus elektronikou ovládaného masa si postavil hlavu, a hned měl Bruce problém. Dokonce ani banda vycvičených pronásledovatelů nenašla způsob, jak se do tohohle ovárku s compem trefit. A to kulek lítalo, jak v Afgánu. Závěr je logický. Když umím dělat roboty, tak přece každý den nebudu zařezávat v práci, ale pošlu robůtka. To po mě můžete střílet, jak chcete. ()

Majoslav11

Jednoduchá sci fi poviedka, síce miestami celkom slušne napísaná, ale hodná asi len uverejnenia v nejakom sci fi magazíne. Veľmi hutný závan deväťdesiatych rokov, za prítomnosti akčného barda Willisa na konci kariéry. Hlavná hrdinka sa síce snaží, ale film neutiahne. O to viac sa mi vo svojej úlohe páčil Thomas Jane, pričom utrúsi aj pár dobrých hlášok. Jasné béčko za čisté dve hviezdy. ()

commit odpad!

Přistupte blíže, vážení. Uvidíte, co jste ještě neslyšeli a uslyšíte, co jste ještě neviděli. Cirkus Vice vám přináší šou, která uspokojí nejednoho robofila. Ženy, děti, důchodci a vojsko, mají vstup za polovic. Vítejte ve skutečném světě! ()

J.Gotti

Co se s Vámi děje panáčkové? Pro mě dobrý střed akčního filmečku. Je pravda že je to ISLAND 2 a že si tu pan policista hraje na Marva (Mickey Rourke) ze SIN CITY , ale paráda. Pro mě 3 ! ()

NeverEver

Teda to bylo ale solidni B-cko. Se vsim co k B-cku patri. Druhorade kulisy, mizerna vyprava, zle dialogy, podradne triky.... Nekolik vtipnych hlasek....Navic s tresinkou na dortu s velkym akcnim Brucem!? Ten snad i kdyby hral nocnik tak mu to uverim vic, nez tem co na neho budou chodit... (kdokoliv je s nim v zaberu, jako by ani nebyl...) A pritloustly, zarostly Thomas Jane by se klidne mohl uchazet o titul bezdomovec roku. Kdyz film nebudeme brat zase tak vazne jde o klasickou sci-fi prumernakovinu z budoucnosti, ktera nepotesi ale ani nezarmouti! Navic otevrena ocka Bruce nam davaji dobry predpoklad, ze by mohla byt i dvojka?!....3*** (mozna lepsi 2**, ale to bych pak musela predelat ratingy vsech predchozich opravdivych shitovek... a to se mi nechce:-))) ()

terordemon

Robotická nezmyselná sci-fi sračka, ktorou najväčším kladom je zadok hlavnej hrdinky v kožených nohaviciach. Zvyšok je len nuda o ničom. A to je dosť smutné. V každom zábere Vám do obrazovky svietia aspoň dva reflektory, to asi preto aby Vás oslepili a Vy si nevšímali tie hnusné kulisy. Bruce asi musí byť na to dosť zle, keď má potrebu hrať v takomto niečom. A Tomas Jane tu vyzerá viac ako feták, než drsný policajt. 25% ()

nudlis odpad!

Špatný. Fakt špatný. To snad není ani béčkovej film, ale céčkovej. A nevytrhne to ani Williž, ani ukrutně drsně se tvářící trapnej Jane, ani Ambyr (kdo jí dal tak debilní jméno?). Jedno klišé za druhým, "profi" zásahovka, co se nechá vybouchat každým kolemjdoucím a nakonec i scénář, kterej je fakt na úrovni trapný sci-fi krimi z nevím jakejch let. Asi Willižovi zaplatili pěknej ranec, aby se tam objevil. Než dát 150 za kino, to bych je dal radši nějakýmu bezďákovi, ať se vožere. Na Willižovu "počest". ()

AmunRa

Děj klasiky Westworld (1973) přenesený do současnosti s daleko perverznějším pozadím. Jediná koukatelná postava je Thomas Jane jako policajt-drsňák, jinak se o hereckých výkonech nedá moc mluvit. Bruce Willis předvádí, jak moc je tenhle film pod jeho úroveň a totálně ho sabotuje. Ambyr Childers dostala do vínku hezkou tvářičku, ale herecký talent bohužel ne. Abych jí nekřivdil, tak v téhle slátanině by se těžko prosazoval i větší herecký talent. Být scénáristy, tak se stydím pod tohle podepsat. Postavy se chovají jako na drogách a dělají věci, že rozum zůstává stát. Čestný policista střílí tlusté tatíky z ochranky jak na střelnici, hlavní hrdinka reaguje na slova "já vím, že jsi nikoho nezabila" tím, že se prostřílí přes strážné do budovy, robotka se dozví, že její život je vymyšlený a ani nemrkne, tři chlapi s útočnými puškami netrefí ženskou na deset metrů atd. Celkové doporučení - zapomeňte a pusťte si Westworld (1973) nebo seriál Westworld (2016). Obojí je o dvě třídy lepší než tenhle paskvil a děj je v podstatě stejný. ()

leiin

No ty bláho na co jsem si to pouštěl. Výkon Bruce Willise žalostný ,no ježiši to byla sr.... .Najednou skočíš do rozjetého vlaku a nevís, ani která bije. Posledních 10 min jsou snad nejzajímavější z celého filmu .Kdyby to nikdo nenatočil tak by udělal lépe než, aby jsem strávil svůj život sledováním takovéhoto shit . ()