poster

Logan: Wolverine

 • USA

  Logan

 • Austrálie

  Logan

 • Slovensko

  Logan: Wolverine

 • Nový Zéland

  Logan

 • Irsko

  Logan

 • Velká Británie

  Logan

Sci-Fi / Akční / Thriller / Drama

USA / Kanada / Austrálie, 2017, 137 min (Alternativní: 122 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  *****

  Jedno R-ko vládne všem aneb Nejlepší komix za posledních x let. Vlastně výhodou těch nejlepších komixovek jako jsou Nolanova batmanovská trilogie nebo třeba i klidně tohodle Logana je to, že se jako komix vůbec netváří. Jsou zasazené do zcela normálního světa a scény jsou brutální přesně tak akorát jak by měly být a jak je v dané situaci adekvátní. Jsem opravdu hodně potěšen tímhle Loganem, protože už jsem přestával doufat že to Mangoldovi někdy výjde. Povedlo se. Zajímavý příběh, parádní akce a hrdinové z masa a kostí někdy i z malou příměsí adamantia jací by měli být. Hugh Jackman se rozloučil nejlepším filmem celého univerza. Tleskám! 95%(7.8.2017)

 • Morien
  ****

  Olala, don't funk with my Wolverine. Mám nějaké výtky, jež se obecně dají zařadit do dvou kategorií: Za prvé, co je to s tím divným načasováním jednotlivých scén a jejich návazností? Jako by si už někdo chystal vrátka na prodlouženou verzi (což začíná být vážná choroba současných filmů) a/nebo si nebyl jist, co všechno do filmu ještě patří a co už se rozvíjet nebude. A ta druhá je to nešťastné kombinování čerstvého pohledu na superhrdinskou/mutantí mytologii a úmyslného rozrušování klasického dějového oblouku s největšími kýči scenáristického řemesla známými lidskému pokolení. Ale na konci jsem brečela a hudba Marca Beltramiho byla skvělá, takže radši nebudu přemýšlet, co si myslím o všech těch mrtvolách tam kolem, a budu celkem spokojená. X marks the spot.(13.7.2017)

 • castor
  ****

  Úplně na zadek jako někteří zdaleka nepadám, ale přiznávám, že je to solidní skok kupředu. Ač se vlastně loučíme. Ikonická role drsného Australana, který se jindy rozezpíval až k oscarové nominaci, je nyní ve fázi, že nenávidí vše kolem, je unavená, rezignovaná, ve tváři zarostlá, na duši silně pošramocená. Tempo není závratné, vizuál není vyleštěný jako u jiných comicsových zářezů, ale zemitější pojetí sázející na kontaktní akci je fajn. Zvlášť když začnou lítat hlavy, stříká krev a ta malá znepokojivá ďáblice Dafne Keen nasadí ten svůj drsný výraz. Mezi postavami to tepe, hašteření mezi dvěma legendami série funguje, atmosféra je hutná, některé nápady sympatické. Určitě spokojenost. Jen emočně jsme se všude tak úplně nepotkali. Čtyři drápy.(21.4.2017)

 • 3DD!3
  *****

  Hutné, lidské drama v libové komiksové omáčce. Logan není pro děti, děti tu některým dospělým usekávají hlavy. Ponurý svět blízké budoucnosti, kde většina mutantů vymřela a ve které jsou kamijoňáci bez práce, je zaprášený a věrně kopíruje směr světa našeho. Dafne Keen úžasná. Patrick Stewart se vrací k (profuckovaným) McAvoyovským kořenům. Jackman v životní formě. Důstojné rozloučení. Tak takové to je...(2.3.2017)

 • verbal
  ***

  To je zase ale v aleji nablito! Podle velkohubého cákání zdejších entit na všechny strany by jeden řekl, že jde pomalu na homixovou událost tisíciletí. Ano, je to dospělé, vyspělé, syrové a místy i surové, ale až příliš často to i vypadá, jako by naturalisticky akčního Mangolda skopl ze stoličky Refn ve snaze unudit navnaděného diváka xmrti nepřiměřeně dlouhým a unylým artovým cestofilmem, a táhne se to jako tchýnin chrchel. Něco jako honění s nezataženými adamantiovými drapáky. Zpočátku příjemné, ale když už se trochu rozohníte a začnete si to užívat, pořežete si, kurva, stehno. Velkým plusem je samozřejmě konečně homix, který není primárně určen pro náctileté retardy, jenž se však ve snaze o ýbrsofistikovaný scénář sem tam urval z žánrového řetězu a změnil se v umělecky otravné existenciální lkaní obstarožního rosomáka nad tím, jak už ta regenerace, dopiče, není tím, čím bývala. Každopádně kornatějící Australané vypadají asi všichni stejně, tudíž Džekmen zahrál toho Gibsna perfektně, záporák je dostatečně slizce záporný, adamantiová řezničina uspokojivě brutální a potěšil i terminální heavyend. Mít to místo půl třetí hodiny tak devadesát minut bez všech těch přiblblých poct starým, nudným a kýčovitým zápaďákům a neustálého sahání artovým hnědopichům do rozkroku, odpovídalo by to možná místní stádové masturbaci.(6.3.2017)

 • - Při závěrečných titulcích můžeme slyšet píseň „The Man Comes Around“ od Johnnyho Cashe. Stejná skladba zazní i v úvodu filmu Úsvit mrtvých (2004). (efenberger)

 • - Laura (Dafne Keen) je inspirovaná komiksovou postavou X-23, která se poprvé objevila v komiksu „X-Men: Evolution“ od Craiga Kyleho z roku 2014. (phoenixer)

 • - Väčšina natáčania prebiehala v americkom štáte Nové Mexiko, no filmári pracovali aj v Kalifornii, Louisiane či Oklahome. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace