poster

Logan: Wolverine

 • USA

  Logan

 • Austrálie

  Logan

 • Slovensko

  Logan: Wolverine

 • Nový Zéland

  Logan

 • Velká Británie

  Logan

Sci-Fi / Akční / Thriller / Drama

USA / Kanada / Austrálie, 2017, 137 min (Alternativní: 122 min)

Externí recenze k filmu (23)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "James Mangold si na studiu vydobyl tvůrčí svobodu a na výsledku je to vidět. Vzniklo hutné, atmosférické westernové drama v postapokalyptických kulisách, které vsází na vztahovou a emoční dynamiku třígeneračního rodinného modelu a násilnou, brutální akci." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Odhliadnuc od naturalistických bojových scén, Logan priniesol pôsobivý príbeh mutantích odpadlíkov v bezútešnom svete s neutíchajúcou snahou prežiť. Silnou stránkou filmu je kvalitné herectvo špeciálne obdarenej trojice. Hugh Jackman si svoj posledný part vyslovene užíva a aj napriek obmedzenému…" (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Logan je skvelý film, ktorý je viac Drama ako komiksovka, no aj napriek tomu sa postará o najlepšie vykreslenia Wolverina doteraz, počas ktorého mu sekunduje skvelá akcia, úžasné herecké výkony, dialógy preplnené emóciami a aj štipka humoru. A už či máte alebo nemáte radi X-Menov, tak Loganovi by…" (více)

 • Comixzone.cz *****

  "Je smutné, že jsme se Wolverina v plné síle dočkali až na konci jeho sil. Logan je přesně tím typem filmu, který jste s tímto nabručeným mutantem vždy chtěli vidět. Hugh Jackman dává do své životní role absolutní maximum a užívá si každou minutu. Jedná se o drsné, emocionální a důstojné rozloučení,…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz *****

  "Logan je nostalgický a má v sobě jistou melancholii, která se prolíná celým příběhem. Akční drama je uceleným uměleckým zážitkem, a to od působivých hereckých výkonů, jak ze strany profesionálů, tak nováčků, přes dokonalý hudební doprovod až po přesný make-up a kostýmy. Logan je film, který dojme…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Logan je jiný než jakýkoli komiksový film, který jsme dosud viděli. Je – stejně jako jeho stejnojmenný hlavní hrdina – sprostý a krvavý, neurvalý a neochotný dělat kompromisy. Žije depresí, ale stále doufá naději za obzorem. A protože dojel až na konečnou, nemusí se starat o to, co přijde zítra. 80…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "James Mangold staví na postavách, přináší ojedinělou vizuální stylizaci. Aktuální je pro něj teď a tady, předchozí příběhy jsou tu jen pro dokreslení postav, ne kvůli tomu, aby je dějově svazovaly. Brutální akční scény jsou pro sérii vítanou změnou, stejně jako celkový komorní přístup." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) *****

  "Vzhledem k tomu, že film režíroval stejný James Mangold, který natočil posledního Wolverina, je až šokující, o kolik lépe všechno funguje v Loganovi a o kolik hutnější to všechno je (bez ohledu na míru krve a nadávek). Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím comicsový film, jehož atmosféra mi bude…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Logan: Wolverine je na tretí samostatný pokus konečne tým, čím mal byť už dávno, no práve toto je v konečnom dôsledku jeho najväčšou slabinou. Diváci sú už popri tých všetkých tradičných zástupcoch žánru zvyknutí na niečo iné a u niektorých sa môžu po skončení dostaviť i menšie rozpaky. Lenže ja…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Logan: Wolverine je velmi nekompromisní a osobní film, který si tvůrci pracně vydupali, aby se nejedna z ikonických komiksových postav mohla rozloučit s patřičnou důstojností a velkolepostí. A je to dobrý film, který bude pro Wolverinovy fanoušky a komiksové nadšence pravděpodobně nezapomenutelným…" (více)

 • Fullmoonzine.cz

  "Akce se drží při zemi. Je sice krvavá a brutální, ale v mezích uvěřitelnosti, a zatímco poslední X-Meni bojovali s všemocným modrým pajdulákem, zde jsou nepřítelem vnitřní démoni. Důraz kladený na rodinné vztahy zůstává, jen je podrobován náročnějším zkouškám. O to je silnější. Herecký představitel…" (více)

 • Generace21.cz (Jakub Fejsák) *****

  "Snad nikdo nečekal, že film dopadne stejně katastrofálně jako snímek Wolverine. Na ten mnozí raději zapomněli. Na Logana ale rozhodně nikdo nezapomene, a to díky jeho brutalitě, působivosti i otevřenosti. Někdo by snad mohl namítnout, že by ve filmu mohlo být ještě více akce nebo by mohl být kratší…" (více)

 • Gorilla.cz (Tomáš Poštulka) *****

  "Má možná své mouchy, ale když v sobě člověk Logana nechá doznít, musí před ním smeknout klobouk. Podobně odvážný film, který chce zároveň být komerčně úspěšnou hollywoodskou podívanou, byl naposledy Šílený Max, se kterým má tento film nejednu styčnou plochu. Přehnaný hype mu možná u některých…" (více)

 • Kameraalitera.cz (Jiří Valášek) ****

  "Chybí mi tam dohled člověka, který prostě se svou vizí sahá dále, než jenom k čitelnému konci, který musí být každému jasný už od doby, kdy se začaly objevovat první zkazky z natáčení. Myslím si, že vysněný R-kový rating je v tomto případně pohodlnou skluzavkou do náruče diváckých sympatií, ale v…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ****

  "ožná podobně jako u předchozího Mangoldova Wolverina platí, že režisérovi nejdou finále. Jednak si nepomáhá tím, že ho zasazuje do prostředí kanadských lesů, což je lokalita atraktivní asi tak pro levnější díly seriálu Hvězdná brána, ale pro finále komiksového blockbusteru (byť loganovsky úsporných…" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) *****

  "Naopak na max se ždímou možnosti násilí páchaného dětmi na zlých lidech, takže vás čekají opravdu šťavnaté řeznické orgie, které se i za pomoci brutálního soundtracku Marca Beltramiho (často jen zimmerovské hučení nebo razantní rytmika) prosekávají k vůbec nejintenzivnějším momentům, jaké jsme kdy…" (více)

 • Multiverzum.sk *****

  "Nenechajte si to utiecť! Naposledy, kedy som takto zostal sedieť aj po záverečných titulkoch a vstrebával film, bolo… bolo to už dávno! Bez váhania a bez okolkov napálim plné hodnotenie. Logan sa u mňa práve zaradil vysoko do pomyselného rebríčka najlepších comicsových filmov po boku Watchmen, The…" (více)

 • NaFilmu.cz (Jana Trnková) *****

  "Jak už mnohokrát zaznělo, Logan není klasická komiksová akční podívaná a je přirovnatelnější spíše k žánru westernu a road movie. X-menovský aspekt filmu by byl snadno nahraditelný, jelikož téma „jinakosti“, které dominovalo X-Men sérii zde není dominantní. V žádném případě to ale není mínus nebo…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "James Mangold složil reparát jak se patří. Logan: Wolverine je i přes své drobné nedostatky filmový milník, který se nevyplatí minout. Drsná, depresivní, surová a krvavá adaptace je snad tím nejlepším rozlučkovým materiálem, který si mohli Hugh Jackman a Patrick Stewart přát. Takhle působivá,…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ****

  "Proto je to ve finále „jen“ za velmi silných osm. Logan je rozhodně nejlepším x-filmem od dob První třídy a s kasovním úspěchem na kontě by mohl být dovršením Deadpoolovy načaté komiksové revoluce. Jackmanova oželená část honoráře se setsakra vyplatila, s Mangoldem stvořili komiksárnu se srdcem,…" (více)

 • Sarden.cz (Martin Stručovský) *****

  "Dost možná tu máme nejlepší komiksový film (a taky parádní western) za hodně dlouhou dobu. A opravdu by byla škoda nevidět ho na velkém plátně. Tentokrát si i zcela výjimečně dovolím udělit procentuální hodnocení, které si Logan v mých očích zaslouží plným právem. Hughu, děkujeme za všechny ty…" (více)

 • TotalFilm.cz (Petr Račko) *****

  "Reálné lokace, reálná krev a reálné emoce. Film vás nenechá vydechnout, donutí k zamyšlení a také dojme. Tahle rozlučka s Loganem stojí za to. Nejlepší komiksová adaptace za hodně dlouhou dobu. Utíkejte kvapem do kina, tohle si musíte vychutnat." (více)

 • Vecnykritik.cz (Ivo Bednář) *****

  "X-menovský film opět po dlouhých letech opět posouvá hranice subžánru a přináší nám film, který zvysoka kašle na otřepané superhrdinské klišé. Hrdinové tu nejsou jen ploché figurky, ale hluboké charaktery, které se skutečně musejí potýkat s vlastními činy. Prostě ohromná depka, která si nebere…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace