Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Corpsegrinder

Místama vtipný, místama neskutečně trapný, až jsem se divil že do toho Strong šel. Film často sází na nechutnosti (a tim myslim opravdu těžký humusárny) a je vidět že je cílenej spíš na publikum štamgastů a jinejch zlitejch prasat který s hlavním hrdinou budou sympatizovat. Třetí hvězda za news report na konci kde jsem se upřímně dost zasmál. ()

Junglista

Ještě nikdy sem během filmu neskákal tak často od odpadu k dokonalosti. I na Cohenovo poměry už je to dost nechutný a trapný, jenže pak do toho přijde totální dokonalost typu: "Nobby, představuju Ti hlavu největšího zločineckýho syndikátu na světě." "Co, ona šéfuje FIFA?" Naštěstí takovejch hlodů je ve filmu dost na to, abych nechal hodnocení takový, jaký je a tou hromadou předpubertálních trapností se nenechal rozhodit. Mark Strong je skvělej jako vždy, ale to by mě zajímalo, co komu proved, že v tomhle hrál... Titul nejrozporuplnějšího filmu za rok 2016 je u mě jasnej. ()

Krabak

Asi jsem jen obyčejnej blbec... pro kterého je tento film nejspíš určen... ale já se neskutečně bavil. Pokud má člověk smysl pro humor, má silnej žaludek (který je u tohoto filmu potřeba), má rád jednoduchý, nechutný a černý humor, pár panáku Republici v sobě, tak je to film pro něj! Konečně komedie, u které člověk vypne a jen se baví. --->89% ()

xmatysekx

V první řadě doporučuji počkat si na potitulkovku. Leccos se vysvétlí. Odlehčený scénář mě zabavil na celých 82 minut zcela královsky! Smál jsem se až se za bŕicho popadal a tak... Narážky na významné osobnosti současného i minulého svétového dění, které sami sobě nejsou vůbec podobné a ani nedává jejich spojení s tou kterou událostí, bych rád vyzdvihl jako hřeb celého filmu. Na hřeb by se měla pověsit cedule: 'POZOR, ZÁBAVNÉ!' ()

angloumene

Grimbsby je extrémně jednoduchá komedie plná infantilního, fekálního humoru. Netuším, jak se to tvůrcům povedlo, ale tuhle dost přízemní zábavu dokázali podat tak, že jsem se v kině smála, jako snad nikdy. Je to sice film na jedno zhlédnutí, ale za to rozhodně stojí. Za mě 90 %. Za Strongovu účast rozhodně palec nahoru :) ()

Shimargh

Šílená pakárna a bohužel i děsná trapárna..několikrát jsem se od srdce zasmál, ale to nestačílo, sorry Sašo. ()

Patrik256

Rozpočet_ 35 miliónov dolárov // Tržby_ 25.1 milióna dolárov // Tržby v ČR*_ 2 758 572 KČ // Diváci v ČR_ 19 324 // Tržby v USA*_ 6.8 miliónov dolárov ()

kill-tec

Nemůžu říct, že jsem se nezasmál. Je tu spoustu vtipných scén, jako např. úvodní scéna na posteli nebo bláznivá cesta Nibbyho k hotelu (zebra a gepard). Ale místy to na mě dělalo naopak dojem hodně hloupé komedie a některé scény jsou za hranicí zdravého rozumu a i humoru. Samozřejmě se to dalo čekat, když je do toho zapojen Sacha. Celkově je to ale průměrná akční slátanina, která zanechá maximálně tak sloní sperma na xichtu. ()

vander19

Suverénne najlepšia komédia tohto roka. Sacha Cohen opäť potvrdil svoj nesmierny komediálny talent. Jeho filmy okrem Bruna - to bolo dosť prehnané ma bavili. Aj Grimsby pomenovaný po futbalovom klube je fakt zábavný. Scéna so slonom nemala chybu. Naposledy ma africké zviera v komédií takto pobavilo v komédií s Jimmom Carey pri jeho pôrode z nosorožca. Mark Strong, ktorý bol u mňa považovaný vždy za veľmi seriózneho herca dokázal, že pre neho ani bláznivé a pre niekoho až pohoršujúce scény nie sú problém. Jeho hláška: "Za pár sekúnd sa ti podarilo to, čo Voldemortovy nevyšlo v deviatich filmoch" ma dostala do kolien. Je to fakt bláznivý film, ktorý naráža ja na rôzne témy dnešného sveta ako napr. LinkedIN a pod. ()

Disease

Po stránce scénáře nejkonzistentnější Cohen. Hlášek a gagů je tam tak na 2 filmy, což ale občas působí až trochu přeplácaně. ()

Paldiny

Isteže, kopalo to samoúčelovo všetkými smermi, bolo to predvídateľné, sakramentsky prestrelené, ale tiež božie. Popravde, po bukkake párty a bratskom deepthroat som už iba čakal na príchod pyropubistu. Do kŕčov dostávali emocionálne grimasy Sašu, neskutočný vývoj postavy moslimského chlapca a mnohé, mnohé odkazy. Bratia z  mestečka, o ktorom predtým nikto nepočul nelenia ani po špionážnej stránke, dajú spomenúť na undergroundovu jazdu v Hardcore Henry a povolajú si kúzelníka Adkinsa, nech už je vonku Undisputed IV. Ľúto mi bolo len fanúšikov hrdého Albionu. ()

mclenin

Ako ma "toto" mohlo obísť ? Hovorím "toto", pretože to najlepšie vyjadruje moje dojmy po zhliadnutí ... už dávno som sa tak dobre a schuti nezasmial a zároveň krútil hlavou nad totálnou absurdnosťou jednotlivých scén a pýtal sa sám seba - what the F*CK ?!?! Predovšetkým "milá" scéna so slonmi tomu nasadzuje korunku, to bol pre mňa zlatý klinec filmového mesiaca. Zhrnuto a podtrženo - taký anglický Borat. ()

Warle

Klasická Cohenovka. Nebo Kingsman na heroinu a steroidech. Vyberte si. V případě Cohenovky hodně nekorektní, strašně sprostá a místy až přehnaně nechutná. Prostě taková, jakou by člověk čekal. Některé scény jsou bohužel už přes hranu (sloni) a působí spíš trapně než vtipně. Ale jinak celkem krátká, rychle ubíhající jednohubka, která jednoznačně zabaví. Jen na to musíte mít správně ujetou náladu. Některé vtipy jsou totiž velice ujeté a vtipné (Trump na konci mě celkem rozsekal). 75% ()

cmenda

I když sem se tomuhle dlouho vyhýbal tak sem si to nakonec pustil ,a musím říct že to nebylo tak hrozné jak sem čekal .Dokonce jsem se i místy dobře bavil . ()

Prochy38

Super nápad, skvělí herci, vše naprosto špička. Ale.... Dal bych 4* a marně hledal důvody, proč v tomto žánru nenapálit 100%. Děkuji, že to za mě tvůrci vyřešili. Jak jsem psal, vše téměř na 100%, ale potopit to naprosto nesnesitelným fekálním, sexistickým, nechutným, Boratovským, ..... humorem (asi?). Když je ti z filmu většinu času zle? Ale jinak paráda. Tím pádem hrozná škoda... a proč do toho M. Storm šel... to nechápu vůbec... ()

Renfield

Sacha Baron Cohen si zase dělá srandu ze všeho a ze všech! Grimsby je taková jeho klasika... tedy spousta hlášek, vtipných situací, ale také nějaká ta nechutnost. No nějaká, ono jich je tu pravděpodobně až příliš. Film nemá mnoho slabých míst, ono to při jeho délce asi ani nešlo, ale pár se jich najde, především pak závěr (i když, i ten má dobré momenty, např. zprávy). Naopak nejsilnější je dle mého názoru v narážkách na různé osobnosti, a filmy. Akční scény vcelku dobré, jenom ta úvodní mi přišla poněkud nepřehledná. Celkově spíše spokojenost, ale čekal jsem ještě trochu víc... Cohen má za sebou lepší kousky. 50% ()

Sochorisko

Když jsem zjistil, že ve filmu hraje Cohen, rozhodl jsem se, že na něj musím jít. Začátek se pěkně rozjel. Hned bych hodil do popředí super akční scény natočené na kamerku umístěnou přímo na hlavě Stronga. A pak, po prvním shledání dvou bratrů, se to rozjede Cohenovským humorem. Scéna se slonama byla trochu přes pás ale tak, zvládl jsem. Co bych ještě chtěl vyzdvihnout jsou výjevy z dětství, které se Strongovi zobrazují a jejich pozdější "rozuzlení". Dodává to snímku nový rozměr. ()