Miso1985

Veľmi príjemne dielo.Jeden z filmov,ktorý dokáže pozitívne naladiť resp. dodať množstvo pozitívnej energie.Prirodzenosť De Nira je miestami famózna a aj slečna Hathaway tu podala slušný výkon.A to ju vo filmoch nejak nevyhľadávam.Prvá polovica je slušná zábava a aj keď v tej druhej to skĺzlo skôr do emočnej roviny celé to pôsobí naozaj sviežo a ako vravím pozitívne. ()

Richmond

Docela príjemná komédia. Boli tam svetlé momenty, na ktorých som sa zasmial ale to je trochu málo. Chýbala mi tam nejaká väčšia zápletka na ktorú by sa napríklad mohlo viazať viacej vtipných situácií. 3* 60% ()

Gmisiycs

Přečetl jsem si komentář od Verbal-a a ze čtyř měním na 5. Film je potřeba vidět vícekrát a Verbala méněkrát. ()

mdf

Takový úplně obyčejný příběh,jako bych tam malinko citil film Ďábel nosí Pradu.Hodně přeslazený. ()

Karzelek

Hrozná blbost. Ale natočená s takovou grácií, že se to prostě musí líbit. Nemluvě o tom, že Anne jako paní Herečka, tady hrála prostě druhé housle. ()

typa

Jak neokoukané a vtipné! Originální komedie, která v područí třímá životní moudro a nadhled stážisty Bena. Moc jsem se pobavila. ()

Booxtronic

Celkem jednoduchý příběh, který nepřináší vlastně nic nového nebo zajímavého. Takový obyčejný, tuctový film o emancipované ženě, která si musí vybrat mezi kariérou úspěšně podnikatelky a milovaným, ale nevěrným manželem. Co film táhne ke 4* je za mne perfektní výkon Roberta De Nira, který neustále předvádí, že stále patří k naprosté herecké špičce. ()

Sejkorka

Celé je to takové nepřirozené, ani nevím, proč dávám 3* . Robert De Niro jako klaďas mi vzdáleně připomíná dobráka Haničince ze Ženy pod pultem. Scéna, kdy manžel se manžel Jules přijde kát do její kanceláře je horší, než závěrečné vyznání lásky Satoranského Jakoubkové v Inženýrské odyssee. Fak už asi chybí jen Muž na radnici. Nezbývá, než ještě jednu * umazat a honem pryč odtud. ()

APLSMLS

Takovýho cukříka De Niro snad nikde jinde nehraje, ale většinu času je to milý koukání - jako kulisu bych přežil i příště, ()

mistr97

Stážistu bych rozhodně neoznačoval jako komedii, spíše mi připomínal romantický film. Zaujme hlavně dobrosrdečnou atmosférou, ale to je bohužel asi všechno. Film nemá skoro žádný děj. Pořád jsem čekal na to, kdy už skončí úvod a začne se něco dít. Nedočkal jsem se. To, že se nejedná o propadák, však zajistil Robert De Niro, který předvedl opravdu skvělý výkon a v podstatě celý film stojí na něm. Na Anne Hathaway se sice hezky dívá, ale v roli mi příliš sympatická nebyla. 50 % ()

MartinDruny

Takováto pracovní idylka může vzniknout pouze v hlavě scénáristy, který doopravdy nikdy nepracoval. Film ve skrze působí strašně pozitivně, protože jsou na sebe všichni hodní, ohleduplní, vzájemně se respektují a všechno dobře dopadne. Akorát divák si nabije držku hned, co tuto pohádku dokouká a vykročí ze dveří do reálného světa. Nicméně od toho pohádky jsou... ()

dyxhgd

Poměrně příjemná oddychovka, ale je zkrátka nutno uznat, že je to typický slaďák a kýč jak bič. De Niro působí velmi sysmpaticky a zkušeně, všichni ostatní kromě šéfky Hathway bohužel působí opačně, a to velmi dětinsky, nezkušeně, zkrátka jako banda debílků. Scény o jeho sexualitě by mi taky nechyběly, jsem velkým odpůrcem tohoto trendu cpaní sexuality uplně všude, a myslím, že moment, kdy se starému muži postaví, protože mu masérka masíruje záda a osahává ho, byl velmi hloupý. ()

luccijas

Klidný, krásně plynoucí a osvobozující film na nedělní odpoledne. Anne a Robert vytváří úsměv na tváři v téměř každé scéně. Více takových příjemně strávených chvil u TV :-) ()

alkalit

Nechci být politický ale... Pohádka pro městského liberála kteří věří že americký sen existuje i pro ženy které se liší od žraloků z wallstreet pouze tím že jim chybí penis. O tom že kariéra je samozřejmě až na prvním místě a wholesome 100 dědečkovi který je jediná záchrana silné samostatné ženy před syndromem vyhoření ani nemluvě. Btw asi mě už úplně přijebavá protože až na ten nechutný ideologický nános to za 2 hodiny v pohodě uteklo a wholesome dědeček byl mega příjemný, pro nenáročného diváka nebo ž*ny ok. ()