HappyDeath

Moc hezký film podkresleny jednoduchou hudbou, která to dělá ještě hezčí a sladší. Smekám před DeNirem, byl naprosto fenomenální! ()

Razzor_82

"Stáží pro seniory."  Pohodová komedie s jednoduchým scénářem. Děj je slabší. Za dvě hodiny se toho odehraje dost málo. De Niro je vtipný a na Anne Hathaway se hezky dívá. 6/10 ()

PedroPo

Tenhle film je sterilnější než právě vytažené skalpely z autoklávu. Zápletka se sune dopředu bez jakýchkoliv zvratů, až bych čekal, že takhle si to testovací obecenstvo přálo (a nebo autorka dostala přímo zadání, to takto napsat). De Niro i Hathaway jsou fajn, ale tak nějak mi připadalo, že i když odvedou svůj vysoký standard (a vlastně stačí, aby na plátně byli), dělají to hlavně kvůli prachům (ale do hlavy jim nevidím). No jo, ale proč pak dávám vysoké 4 hvězdy? Protože mě oslovilo prostředí, ve kterém hlavní hrdinové pracují. A protože jsem za dva dny odlétal do New Yorku a ten film mě na něj neskutečně navnadil. Je to oddychovka a je fajn. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Naprosto profi natocenej feel-good film. Neni to trapne, chvilema dokonce velmi vipne. Jen proste nejsem cilovka a nebavilo me 2 hodiny koukat na ždímačku emocí.. 2/5* ()

zberatel

Je to velmi sladke, no super. ALE, ten pohodovy pocit ktory film vyvolal svojimi dialogmi, pribehom a vybornym hereckym vykonom, stal jednoducho zato. Je to film ktory dokaze zahnat, ci utlmit zlu naladu a vyvolat usmev. Niekedy si ho urcite pozriem znovu :) ()

Chosef76

Tento film byl pro mě takové pohlazení na duši, dvě hodiny času, kdy vypnete a jen nasáváte tu skvělou atmosféru a odpočíváte. ()

Veronica27

Robert De Niro jako stážista ? Ví co udělat, ví co říct, ví co se sluší.Proč ne, tohle bylo sympatické, milé a příjemné.Až na ten přeslazený konec. ()

Listyx

Jako jsou to spíš 3*, ta jedna navíc je čistě proto, že jsem se na to v týdnu vydržel koukat až do půlnoci. Robert je fajn. Hrát cool doochodce se mu povedlo. Bavil mě podstatnou část filmu a dařilo se mu to bez nějakých scénáristických rádobyvtipných situací. Až na jeden exces se pisálci vyvarovali žertíků na téma důchodce vs výpočetní technika za což jsem jim povděčen, páč když je někdo IT lempl tak do s věkem němá co dělat. Zbytek osazenstva hraje druhé housle k úsměvu hlavního hrdiny a alespoň vyloženě neprudí. Problémy přesluníčkované Anne mi byly dost ukradené, hlavně proto, že vlastně žádné neměla. Minimálně do doby než zjistila, že manža na rodičovské randí s ženskou, která si aktuálně neplní sen životem v práci. Celá ta aféra působí krapet naroubovaně a byla dost nůďo. Jinak jsem byl melanchoulicky uspokojen. ()

Likan7

Citlivý a lidský film, který ukazuje, že upřímné přátelství může vzniknout mezi kýmkoliv. První hodina je suverénně za 5, ke konci trochu ztrácí nadhled, kterým tak boduje a jede to víc na vážnou notu, ale i tak to do cíle doběhne se vzpřímenou hlavou. Oscara za casting! Anne a Robert (ten hlavně) jsou brilantní a ta ehm..."chemie" u nich funguje v každém záběru. I díky ním to není jen jeden z těch průměrných filmů, ale moc chutná jednohubka. ()

Kingjiri

Robert De Niro může po dlouhý době, díky skvělýmu výběru role, opět rozdávat svoje charisma a hereckej um. Místo Anne Hathaway bych však radši viděl někoho sympatičtějšího. Jinak ale příjemná zábava, která se největšim žánrovejm klišé vyhne a staví na nenucenejch radách vycházejících z životních zkušeností De Nirova důchodce. Do scénáře bych možná přidal ještě víc gagů vznikajících díky generačním střetům s kolegama v práci a lehce černýmu humoru (pohřby). Sympatická žánrovka, která nemůže nikoho urazit. Čtvrtá hvězda za De Nira a pohodovou atmosféru. ()

waska

Nenáročné, vtipné, zábavné, milé. Robert nezklamal a je jako vždy perfektní. Kupodivu mi tady nevadí ani Anne. ()

kubik.j1

Veľmi príjemný film, ktorý počas celej svojej dĺžky ma nesmierne bavil. Dokázal by som na neho pozerať oveľa dlhšie. ()

kukkik

Krásný a lidský film. Dejme tomu, pohádka pro dospělé, ale jsou chvíle, kdy potřebujeme zahřát u srdce, pohladit na duši, kdy zapomínáme, že jsme přes všechnu tu strojovost všedního dne pořád lidé a přesně v takové chvíli je tento film pohlazením po mojí duši, jako hrnek horkého kakaa po návratu ze sněhové vánice. Nechám se unést sentimentalitou, 5 hvězd :') ()

mira.l

A mně se to vcelku líbilo, milá, příjemná oddychovka. Ano, poněkud záživnější je první polovina, jejímž vyvrcholením je vloupání se do domu matky Jules a odstranění jednoho mailu... "A proč nemůžu být Brad Pitt?" "No to je snad zjevný, ne?":)) V druhé polovině to sklouzne do stádia už poněkud přeslazeného kýče anebo přinejmenším do romanťárnové klasiky. Celá ta firma sice působí svým optimismem, úspěchem na trhu trochu naivně až nereálně, no ale podívat se na něco takového jednou za čas, budiž:). Ale na druhou stranu je to zase jeden z těch filmů, který ukazuje tvář dnešní doby, nemalá část z nás se honí tak nějak obecně pořád za něčím, musí stihnout tohleto a tamto, pro jedno zapomínáme na druhé, zapomínáme jíst, spát a nakonec zjistíme, že nám utíká mezi prsty něco, co by asi mělo být pro nás důležitější... Řízení vlastní úspěšné firmy asi nemusí být úplně vším a je velice snadné najednou stát na hranici toho, že nebudeme mít nic. Na ústřední duo R. De Niro a A. Hathaway se mi přes ten skoro čtyřicetiletý věkový rozdíl koukalo příjemně, a ačkoliv z čistě věcného hlediska Ben byl pro Jules skoro takový až "dokonalý dědeček z pohádky", proč by mladá, v pracovní sféře úspěšná žena nemohla najít přítele v muži s bohatými zkušenostmi z obchodu, ke kterému si kdykoliv může dojít pro radu? Jak už jsem ale byl pravil, jednou za čas proč ne:). Čtvrtá hvězdička je trošku umouněná, ale je tam:). I když ... moment... nene, ta čtvrtá je taky poctivá, a sice za to, jak se Anne na začátku filmu projížděla mezi kancelářskými stoly na kole ve stylu "prsa paní radové" http://img.csfd.cz/files/images/film/photos/160/069/160069876_93578d.jpg?w700 , škoda, že to nepraktikovala častějc:). ()

ER

Takové rádoby milé srovnání mladých a seniorů. Jenže to vyznívá spíše jako propaganda na uplatnění starších v pracovním procesu,než komedie. A De Niro s těmi úšklebky vypadá příliš toporně,tady to chtělo třeba J.Nicholsona (ale ten už asi hrát nebude). Jistě.pár slušných vtípků tu je (jak se vidíte za 10 let),forma je v podstatě bezchybná,ale chybí tu jiskra ala Ďábel nosí Pradu (zřejmě to není náhoda,že šéfovou módního obchodu je Anne Hathaway). A závěr...no typický pro Nancy Meyers,ona již jiná nebude. ()

LordMysti

Překvapivě koukatelné, rychle odsejpající děj a nebejt přihlouplého konce tak jsem dal i o hvězdu víc. Rozhodně doporučuji shlédnout, parádní oddechovka. ()