Epizody(12)

Jeho paměti se staly bestsellerem a konečně má svoji roli snů. BoJack je připravený restartovat svoji kariéru a žít lepší život. Pokud tedy něco nezvrtá. (Netflix)

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

93% je maximálně přestřelené číslo způsobené nedostatkem hodnocení, ale kdo zkrátka má tenhle humor a animáče pro starší rád, rozhodně se neztratí i v této řadě. 🐎 Na druhou stranu po několika měsících ve mně nezůstalo nic extra pamětihodného a vždycky budu mít oblíbenější, i animované, seriály. ()

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na konci prvej série som si hovoril, že to nebude až také zlé ako sa mi to zo začiatku javilo. Zvyknúť si na tento fikčný svet, na charaktery a zároveň sledovať postupne ich vývoj vyžaduje trochu trpezlivosti a času. Ale akonáhle sa začnú charaktery rozvíjať a príbeh začne komplexne vysvetľovať nie len pocity postáv ale aj epizodky z ich životov, stáva sa z toho takmer masterpiece. Celé je to vlastne o tom - mať rád samého seba. A všetky tie veci okolo sú krásnym doplnením. Rovnako ako je pre mňa Rick and Morty seriál pri ktorom si poviem WTF a smejem sa, je Bojack seriálom pri ktorom si poviem - viem presne ako to myslíš, cítim sa rovnako. A dialógy typu : Čo sa s nami stalo? To čo obvykle. Nepoznala si ma a zaľúbila si sa do mňa. A potom si ma spoznala... sú dakedy pravdivejšie a smutnejšie než samotná realita. Druhá séria - 80% ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V první sérii BoJacka jsem si poměrně dlouho zvykal na ani ne tak bizarní propojení světa lidí a zvířat, jakožto spíše na chování všech přítomných a možná proto jsem se od zážitků vyhaslé hvězdy Horsin Around na delší dobu odmlčel. Ovšem stejně jako u Breaking Bad, i animák jako BoJack Horseman disponuje údajně enormně srdceryvnou závěrečnou řadou a to je pro mě dostatečným lákadlem dát nejznámějšímu kreslenému koni nadále šanci. [viděno na Netflixu] ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série značně pozvedla kvalitativní laťku - jednotlivé epizody nabízejí kuriózní (nejen komediální) zápletky, které navzájem kontrastují s rýsováním nezáviděníhodných personálních krizí jednotlivých charakterů. Druhá řada je taková alegorická disertace pojednávající o opovrženíhodných gestech vůči sobě samému, způsobené nadměrným množstvím zmaru jež v závěru eskalují k pořádné morální perdě do zad, kterou i samotné ústřední postavě odmítate leda tak odpustit a jež jí bude pronásledovat v průběhu celého seriálu. BoJack Horseman jakožto samostatný animovaný počin je sice značně nekonzistentní a chaotický jako pohyb sinusoidy, ale konečně si uvědomuje svůj účel a směr s pachutí výrazného cynismu jímž se chce ubírat, a který chce s vervou jednoznačně hlásat jediné: život prostě není jako v bavlnce - klišé, recyklát, ovšem neskutečně výstižné pořekadlo, které tuto show definuje... Verdikt: 79% ()

Ouwen

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nespočet easter eggů, punch-linů a vtipného wordplaye. Svět LA v Bojackovi je živej, pestrej a není v něm ani chvilka nudy. Nechybí ani plno detailů, kdy jsem si kupříkladu dal pauzu, abych si přečetl internetový článek v seriálu, co se tam objeví na vteřinu a takovejch momentů bylo fakt hafo. Postavy jsou skvostně propracovaný, komplexní a i samotnej Bojack umí nadchnout, ale potom i solidně nasrat. Jeho život je dost nahnutý a ačkoliv tvůrci ještě moc netlačí na pilu, každej moment kdy něco podělá, ve mě vyvolal úzkosti. Co je nejlepší na tom všem, tak že je zde obří prostor pro vývoj příběhu, osudovost, charaktery a kariérní postupy, takže pochybuju, že se další série zacyklí do nudy. Bojack Horseman je absolutně nedoceněný skvost. ()