Vzkaz v láhvi

• Dánsko Flaskepost fra P (více)

The_Peach

Po vynikajúcej Žene v klietke a Zabijakoch som sa s očakávaniami pustil do tohto dielu a bol som veľmi spokojný. Film o narušenom bimbišovi, ktorý robí zle zasa iným narušeným rodinám a ich deťom malo grády, temnú atmosféru a vhodnú minutáž. Presne podľa môjho gusta. ()

lusa

Severania vedia, obzvlášť keď majú tak obrovskú výhodu v prostredí a prírode akou disponujú. To sa potom natáča.. Škoda, že to bolo celé také rozťahané. A predvídateľné k tomu. Lepšie 3* ()

Kortexo

Dopředu jsem si rezervoval 3 týdny dopředu lístek, protože jsem se bál, že by se na mně nedostalo. V den promítání jsem přišel do kina a kromě mne, tam seděl jeden pár.Přišel promítač a řekl, že musíme zaplatit další lístek, abysme film viděli, to jsme s radosti okamžitě udělali.Tohle se stalo v Třebíči, 50 000 okresním městě.Jak se tady vnímá kvalita filmů, to nechápů? Knihy jsem nečetl, ale film mně velmi bavil, stejně jako ostatní.Severská krimi v nejlepší formě.Originální vrah a napínavý děj až do konce.Kinozážitek... ()

Romeroo

Tak nějak ten Carl trochu slábne. Třetí pokračování je na úrovni jedničky, tedy solidní krimi co pobaví, ale nic navíc nenabídne. Zabijáci jasně vedou minimálně o dvě branky. ()

george82

Film začíná velmi pozvolna a s pokračujícím dějem nabírá na obrátkách. Profil psychopata je parádní a jediné co je ve filmu udivující je neschopnost policistů v určitých okamžicích. Celkově film vzbuzuje emoce a to je asi v tomto tématu nejvíce podstatné. ()

iz67

Za dlohou poslední dobu trochu zklamání z filmu ze severu. Padouch byl příliš démonický, nadaný víc než je zdrávo. Tak mě to moc nevtáhlo. Narozdíl od pár místních komentátorů mě druhá polovina přišla slabší, právě proto, že tam bylo víc klišé (jako například nepochopitelná scéna z nemocnice) a míň severu. ()

kaapaa

..moc jsem se na film těšil...moc se mi líbila první polovina filmu...moc se mi nelíbila druhá polovina filmu (od nemocnice)... ()

Bellero

Mám rád krimi i drama a dle vysokého hodnocení jsem se těšil na super film který si užiju na své nové 65" TV a že tím víc mě to vtáhne do filmu. Příběh podobný dalším xxxx filmům a už od začátku mi bylo jasné jak celý film dopadne. Komentáře k filmům nepíšu ale tohle mi prostě nedalo. Ani chvíli mi film nepřišel napínavý, dramatický a nikde jsem nepostřehl ani onen černý humor který miluju. Dávám 2 hvězdy z důvodu super hereckého výkonu dvou hlavních krimi postav. Film byl divatelný ale vím jistě že si ho již nikdy nepustím a ani nikomu nedoporučím. ()

XXXXXXXX

Majstryštyk. Opět geniální zpracování průměrné knihy. Navíc je každý další díl Oddělení Q propracovanější a prokreslenější. Pokud to takto půjde dál, nebude mi u dalších třech dílů pětistupňové hodnocení stačit. ()

chesterko

Dvaja detektívi zn. True Derective v boji za bezbranných vo vojne medzi tým bohom a synom diabla, porazili Diabla samotného. Ba dokonca jeden z nich našiel pravdu, ktorú doteraz popieral... Grc hoci ku koncu to konečne dostalo grády. ()

petrik11 odpad!

Téma migranti ako rakovina zasiahla západnú Európu ako mor. Tu zahnívajúce kresťanstvo, nejaká jeho úchylka a proti nej čistá viera v čosi úprimné, asi čosi ako Mohamed. Asi tak sa dá vyrozumieť hlavná myšlienka. A potom guláš "napätia", nech je to lepšie stráviteľné. Merkel má určite nového Goebelsa. ()

macetoma

Opět drsné severské drama. Začínám milovat všechno severské. Jsem sice něco jako Jan Novák, ale po shlédnutí filmu se cítím jako Jansson Novaksson. Pomalý rozjezd a od prostředku do konce se to valí jako lavina. Dávám 4 hvězdy za zpracování, příběh a hlavního záporáka....aneb šnečku, šnečku vystrč růžky, dokud držím v ruce nůžky. ()

ostravak30

Na úvod je třeba říct, že jsem viděl pouze Ženu v kleci. Zabijáci mi unikli, takže nemohu srovnávat s druhým dílem, pouze s prvním. A oproti prvnímu je trojka slabším odvarem. I tak ale si ale stále tvůrci udržují vysoké tempo příběhu, nasazení a mrazivost. Laťka šla kousek níž, ale pořád je vysoko. Mrazivá atmosféra drsného severu už není tak mrazivá, jako v úvodním díle, ale pořád jsou hrdinové drsní policajti, postavy odměření svědci a zabiják chladný a všehoschopný psychopat. Příběh vás vtáhne do děje od začátku a nepustí vás ani na minutu odtrhnout oči. Co kdyby vám něco uniklo? Scénář je opět výborný a já si na podobné kriminálky nemůžu stěžovat. Je to rozhodně úplně jiná liga než americké kriminálky od Miami až po New York. Takže díky za podobné filmy tam od vás ze severu a zase nám něco pošlete. ()

Ukrizku

Napětí spočívající v kumulaci posttraumatických syndromů v sadistickém efektu u pachatele a v disociační chování u vyšetřovatele, má ještě teologicky parodickou vedlejší pointu: kterak salámista obrátil nihilistu na křesťanskou víru. Na první dojem svižné drama však trpí problémem uvěřitelnosi. Kdybych na to koukala sama, ještě teď si koušu nehty a desetkrát zkontroluju děti, jestli mi je nějaký psychopat neukradl. Naštěstí oko mého odborného filmového učitele mne upozornilo na detaily, které tlak minimalizovaly: třeba jak po osmi letech najdou vzkaz a v tu chvíli vrah dostane chuť na další akci, jak jdou do akce desítky policistů a s vrahem se pere jeden, jak se z řetězů dá dostat přestřižením bindu, jak dětem umře táta a ony uniknou vrahovi a místo terapie jdou ještě ten den uklízet zpěvníky do kostela, nebo jak saďourek tintítko dotáhne tučného kriminalistu po kilometrovém molu do boudy, aby si tam s ním povídal.... škoda, mně to přiadalo jen jako snůška hrůzy. ()

nula87

Žádný zázrak se nekonal. První polovina zbytečně odfláknutá, to pozadí celého případu se dalo rozehrát mnohem lépe. A druhá polovina je sice napínavá a dramatická, ale bohužel i dost předvídatelná a plná klišé. 55% ()

zubrik66

Dve hviezdy; Jedna za vtip - “s tymito nehovorim - myslite s ludmi z kodane?” Druha za efektne postavenu chatu na pobrezi. No a to je asi vsetko. ()

subic

Assada v Ženě v kleci (2013) píchnou šroubovákem do břicha, tady ho píchnou dlouhými špičatými nůžkami do ruky. Takže tu máme konečně taky narážky na víru. Máme tu jednoho psychoše a peďáka, který si v dětství oblíbil nůžky, když propíchnul matku. Pak našel zálibu v malých dětech. Tentokrát honička s vlakem a v nočním lese, pak honička v nemocnici, už to ale není taková jízda jako předchozí díly, takže 4 frčky nedám. 65% ()

Mamlas odpad!

Zasraní úchylní pánbíčkáři, nuda jak sviňa a Kaas je extrémně odpudivý a špatný herec. Nedodíváno. ()