Noční recepční (TV seriál)

• Česko

Nočný recepčný

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016

Komentáře uživatele 3DD!3 k tomuto TV seriálu

Skvělá konverzační, špionážní jednohubka, která je z počátku trochu pomalá, ale v závěru úročí každou atmosféru vykreslující minutu. Lauriemu role obchodníka se smrtí sedí jako ulitá. Fotky s černými dětmi, z něj málem dělají humanistu. A Hiddleston se z počátku nezdál, ale blíže závěru prokazuje své kvality. Asi bych si ho jako Bonda dokázal představit. Poslední dva díly jsou dokonalost sama. Na le Carrého poměrně nečekané finále.(23.5.2016)

Zatím menší zklamání. Herecky špičkové. Laurie i na tak malém prostoru vévodí seriálu, Tom Hiddleston je profík každým coulem. Osudová žena je ale málo oslňující a trpí tak uvěřitelnost nosné situace nečekané lásky k neznámé. První díl působí jako pomalejší prolog což u le Carrého bývá poměrně v pořádku, ale na tak malém prostoru člověka nezasáhne. Těším se až se rozběhne ten načrtnutý konflikt, ale zatím nic extra.(25.2.2016)

Mnohem výživnější. Je patrná le Carrého pomalá infiltrační fáze, kde se hrdina pomalu noří do své "role". Konečně mě to chytlo.(14.3.2016)