Reklama

Reklama

Léto k nepřežití: První den v táboře

(seriál)
  • USA Wet Hot American Summer: First Day of Camp
Trailer 1
USA, 2015, 3 h 54 min (Minutáž: 28–30 min)

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Paul RuddJason SchwartzmanAmy PoehlerBradley CooperJaneane Garofalo a spoustu dalších hrdinů se vrací v seriálu od tvůrčí společnosti Netflix, který vychází z 15 let staré břitké komedie Léto k nepřežití (2001) o strádání sexuálně náruživého mladíka, který musí tři týdny koitálně abstinovat, protože je táborovým vedoucím a musí jít svým pubertálním svěřencům příkladem. Osm nových epizod nám přiblíží život táborníků a jejich dozoru v roce 1981, takže ještě před dějem původního snímku. (geklon)

(více)

Videa (13)

Trailer 1

Recenze (25)

Spooner 

všechny recenze uživatele

First Day of Camp je opravdu zvláštní seriál, jenž bych rozhodně nedoporučil všem. Velmi snadno si dokáže představit lidi, co tuto do extrémů dovedenou zábavu vůbec nepoberou, a vlastně se jim ani nebudu divit. Novinka od Netflixu totiž rozhodně není bez chyb. Vtipné pasáže se zde střídají s těmi méně povedenými a některé zápletky by se daly klidně vyřadit. Jenže jakmile se vám tenhle styl dostane alespoň malinko pod kůži, už se prostě nedá odolat. Ta snaha být každým coulem svý a přijít s co největším počtem nápaditých scének, se prostě musí ocenit. Obzvláště, když je díky uvolněnému obsazení servírováno v tak odpočinkovém balení. Ať už tedy bude patřit do té spokojené či nechápající skupiny, Wet Hot American Summer rozhodně stojí za zkoušku. Jen to nezabalte hned po křečovitém úvodu. ()

evilmind 

všechny recenze uživatele

Hodně zvláštní druh humoru asi nesedne každému, ale když se nenecháte otrávit záměrnou trapností některých... mno, vlastně většiny scén, dočkáte se i opravdových komediálních perel. Super obsazení, které ocení fandové původního filmu, SNL i Mad Men, má sice poněkud potíž pořád vypadat jako teenageři, ale o to je to absurdnější a vtipnější. Ale ani u těch nejlepších scén nevybuchnete smíchy, spíš zůstanete zírat s otevřenou hubou, co se to kurva zrovna stalo... 4/5 ()

Reklama

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Pro fanoušky původního filmu povinnost, ostatní diváci budou nejspíš nechápavě sledovat, co se to na obrazovce děje. První polovina seriálu byla až nečekaně civilní, ale poté se dostavila ta pravá "Showalter-Wainovská" ujetost, která až do konce nesundala nohu z plynu. Samozřejmě je nutné ocenit, že se tvůrcům podařilo sehnat prakticky kompletní obsazení z původního filmu a že i ty největší hvězdy (Rudd, Cooper, Banks) hrají v seriálu výraznou roli. Solidní čtyři hvězdy, ale podobně jako u filmu si umím představit, že hodnocení WHAS: FDoC klesne do modrých čísel. Tento druh humoru je dost specifický... ()

sheldonka. 

všechny recenze uživatele

Čtyřicátníci hrají puberťáky. Jak by něco takového mohlo být nudné? Naprosto odlišný druh humoru, který si buď zamilujete nebo ho budete nenávidět - nic mezi tím. Já se přikláním k první možnosti a všech 8 dílů mě dokonale pobavilo. Někdy mě až překvapovala více než skvělá návaznost na film. Za mě super, chtělo by to víc takových šíleností. ()

Toren 

všechny recenze uživatele

Tady půjdu proti proudu... za mě rozhodně slabší jak původní film. První 2-3 epizody jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, někde v polovině si uvědomil, jak to do sebe nádherně zapadá a ke konci se jen zeširoka usmíval. Hroznej bizár, který bez znalosti filmu musí každýmu připadat jak totální odpad. Je super, že seriálu nechybí sebereflexe a podobná nálož originálních nápadů, jako u předchůdce... ale stejně tomu chybělo "to něco", co udělalo z prvního filmu menší kult. Mimochodem - má to fantastické otvíráky (ta hudba!) a Chris Pine si to dával! ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • V roce 2014 oznámil Netflix, že natočí tuto mini-sérii k filmu Wet Hot American Summer (2001), ovšem na rozdíl od sequelu, že půjde o prequel se skoro stejným obsazením. A ačkoliv herci už zestárli, i přesto v této mini-sérii hrají své mladší verze než v původním filmu. O natočení seriálu režisér a scenárista David Wain usiloval dlouhá léta. (Patw)

Reklama

Reklama