Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

ilemas

Neviděl jsem, tudíž nehodnotím. Nechápu, když někdo dá odpad 1,2,3,4 proč ještě leze na Vánoční kameňák ? Pochybuji, že to spousta hodnotících vůbec viděla, dávají odpad už z recese. Zajímavé je, že jsou vyprodané kinosály což u trapárny Star Wars nejsou. Že by byl kameňák nakonec lepší než Hvězdné války? A proč, když jsou všechny Kameňáky samej odpad se pro velký úspěch točí další díly? Už se těším na Kameňák 7 !!! Reklama na bilboardu v Babovřeskách. ()

M.i.k.e odpad!

zhruba do půlky jsem si řikal,že za těch pár starých,ale pořád fuknčních vtipů půjdu aspoň na dvě hvězdy...co ale čert nechtěl ve druhé půlce začaly i tyhle vtipy řídnout víc jak vlas děda vševěda a ke konci už sem se neusmál ani jednou.Brabce je mi fakt líto...0% ()

rakovnik

Nezastírám, že bych se párkrát nezasmál. Ale nechápu, že tento film režíroval F. A. Brabec. Trapné či sprosté rádoby vtipy, pokus o záchranu v podobě odkazů na předchozí slabé Kameňáky (i po letech oslovování Trošky), žádný děj, slabý konec, bídné herectví...alespoň, že Vánoční Kameňák pustili v televizi tři týdny před Vánoci, protože takovýto nevkus se do sváteční nálady opravdu nehodí. ()

honajz2 odpad!

Kameňák byl ucházející. Kameňák 2 byl koukatelný. Kameňák 3, tam bylo vidět, že je největší čas to ukončit. Kameňák 4 byla ukázka pekla. A Vánoční Kameňák je něco, na co se nedá nějak normálně komentovat. Nudné, bez vtipu, hodně neoriginální parodie na Zemana, písnička na konci... Všechno to tvoří něco nekoukatelného, nudného, příšerného. Je to lepší než Kameňák 4, ale i tak je to nekoukatelná sra*ka... ()

Nach

Ok tak oficiálně přiznávám, že Troška je skutečně kvalitní režisér, který si to státní vyznamenání zaslouží. Protože ač točí koniny, vždy vypadají jako řemeslně zvládnutá filmová díla na úrovni, kde scéna libovolně navazuje na druhou. Kde jednání postav vytváří určitý obrázek o charakteru a kde alespoň nějaká základní psychologie má logiku a humor je součástí děje. Když jsem viděl Kameňák 4, řekl jsem si no jo.... začínající režisér toto nezvládl. Ale nyní? F. A. Brabec je kvalitní režisér. Ten řemeslo má v malíku. A jakto, že se tedy jemu nedaří ten příběh udržet pohromadě jako Troškovi? Snad za to může scénář Marcela Bystroně. Nevím. Nicméně Vánoční Kameňák je film, u kterého jsem se ani jednou nezasmál. Nic v něm nemá logiku. Žádný dějový cíl ten film neobsahuje. Jen zdánlivé vtipy, které nedrží pohromadě žádný děj nebo postava, kterou byste si chtěli pamatovat a už vůbec jí fandit. Ano, kamera je obstojná a vánoční atmosféru z toho cítím jako zlaté prase. Ale k čemu to je, když vše ostatní je odpad? Jedna hvězda na okraji odpadní stoky a nikdy více! 20% ()

metal.storm

Sama by som neverila, že by mi film dokázal domrdať predvianočný deň. Príšerné, naozaj príšerné! Čo to robím so svojou psychikou, že som si aj pri takýto otras sadla. Takto pokaziť film, takýto otras pustiť do sveta. Môžeme sa hanbiť za toho pána, čo to režíroval. Za hercov, ktorí sa na to odhodlali. Takto zničiť vianočný film, tak to som ešte nezažila. Príšerné! ()

Prometheus69

V tomto případě bych doporučoval pravidlo" UKAŽ (lístek) A PAK PIŠ... To mě zajímalo jestli si tohle můžou dovolit na amerických UMD... Né tady si dělá každej co chce. Hold jsme v Čechách... vředu Evropy. Množství odpadů na m² bohužel dokazuje. Co jsme za vše hanící, závistivé, namyšlené blbce. Co dávají odpady jen z principu... Fakt jsem hrdej na to že jsem Čech, jup jup ja... Ale počkat! Nejsem! :D DÍKY BOHU! ()

panMartin odpad!

Myslel jsem si, že větší sračku než Kameňák 4 nejde natočit. No já ten film vydržel celej ale s přestávkami. Film Kameňák 5 je absolutně bez hodnot, bez kontinuity, příběhu a všeho... Herci se pouze chovají jak totální idioti. Jede z filmů, který vznikl jen kvůli prachům. Smutný k čemu se někteří herci propůjčí. Fórky stokrát ohrané a těch pár co ne tak nejsou k smíchu takže pitomost na entou. Pokračování, které se nikdy nemělo natočit. Lituji lidi co na to šly do kina. ()

VaHo odpad!

Viděl jsem z toho jen hodinu a mám pocit, že to trvalo několik let. Několik desítek let. ...Peklo pro zvané... ()

Skuby47 odpad!

Já snesu dost a věděla jsem předem, že to nebude nic moc, ale co kdyby. Tentokrát se na to fakt nedalo koukat. Přetrpěla jsem to i když to bylo trapné a nudné natolik, že jsem se těšila na reklamu. ()

Johnny.ARN

Atmosférou trochu o inom ako predošlé diely, dejovo podobný štvorke. Nič len scénky hrajúce vtipy. A na moju škodu, 95% použitých vtipov som poznal, ale bavil som sa aj tak skvele. Pribudli nové herecké tváre ( Molnárová mňam ) a vrátili sme sa do bordelu. Ale dokázalo si to robiť srandu úplne zo všetkých a všetkého a dokonca aj situačne. Ľuďom s vycibreným filmovým vkusom, ktorý nechápu srandu a značku Kamňák, nedoporučujem. Pre nás ostatných normálnych je to príjemne strávený čas. Len preto toľko, lebo vtipy som poznal, inak sranda. Cameo Rosenberga TOP! 2 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

Jizni Tlapa

A je to opět tady. Kameňácká série pokračuje a vypadá to dle zdejších komentářů, že očekávání bylo "opět" jinde, než v Kameňákově! Možná je to díky absenci Zdeněčka Trošičkového nebo vánoční atmosférou, ale parta naivků, čekající umění, invenci a rotrhanou bránici, navíc platící za lístek nemalý peníz, nenašla v Kameňáků nic jiného než KameŇák. Uf, to mi je ale divnota a nechápavost... jinak k filmu. Strašně to trpí tím, že tam není Jana Paulová :-) ()

LadyPupu

Já se k všeobecnému lynči nepřidám, protože mě to chvílema bavilo. Je to totiž místy tak absurdně blbý, až je to vtipný. A pro mě zábavnější, než poslední dva Kameňáky. Navíc oceňuji neúčast Jany Paulové. ()

Ryuuhei odpad!

Vrchol trapnosti. Mám rád první Kameňák, i vlastně zbylé díly trilogie. Čtyřka byla sice už špatná, ale pořád měla sem tam dobrou hlášku. Ale Vánoční Kameňák? Naprostá tragédie. Výběr hlášek byl tentokrát uvařený z vody. Něco se sice dalo zkoušnout, ale jinak to byla trapnost na trapnosti. A příběh? Perverze na perverzi, jako by na ostatní věci už nezbylo místo a mělo zrovna tohle být tím hlavním tahákem. Sám jsem se po celou dobu cítil neskutečně trapně jen tím, že jsem to sledoval, respektive měl to zapnuté, ale pracoval si přitom na svých věcech. Hlavně, ať už další Kameňáky netočí! Nicméně jo, jedinou dobrou věc z toho vytáhnu - závěrečnou skladbu. Alkohol nepiju, ale chytlo mě to natolik, že jsem se nachytal, jak si pozpěvuju refrén a i teď si ji občas v hlavě přehrávám. 12% ()

ecceHOMMO odpad!

Po trošku inej štvorke, akoby návrat k tomu pôvodnému. Akurát to riadne narazilo. Konkrétne na dno. Tvrdo a rýchle. ()