Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

Pajkenzi

Mě se všechny kameňaky líbí. Ale tenhle byl asi nejlepší co se týče humoru. Fakt jsem se nasmála. Dana Morávková a Alice Bendová hráli skvěle, mám je ráda. Mužů říct že se jim to povedlo. Nejlepší hláška byla za Justina Bobra to mě fakt dostalo. ()

Tereszka33 odpad!

Zahrajeme si hru....tvým úkolem bude podívat se na celý film, bez toho aniž by ti začaly krvácet oči a padat vlasy. A teď vážně, ono ty ohrané vtipy ještě někoho fakt rozesmějí? ()

Duoscop odpad!

Tak tohleto (filmem to nenazvu) jsem dokázal sledovat jen do scény s panem prezidentem... O ne-hercích ani nemluvím. Za tohle by si meli tvůrci nafackovat. ()

oveckaoa

U českých komedií je potřeba mít hranici humoru postavenou hodně nízko pokud budete mít nastavenou vysoko a očekávat od toho třeba pokaždé kvalitu filmu Ženy v běhu budete zklamaní a hodně a tohle je přesně tento případ. Poslední Kameňák co jsem viděl byla trojka čtyřku asi taky někdy shlédnu ať mám dokoukanou celou sérii a seriál mě neláká. Ohledně filmu ono Kameňáky neměly nikdy děj vždy to byla přehlídka jakože vtipů a jakože navazujících nebo nenavazujících scén a ani tohle není výjimka. Vydra je trapný být ním už tu kariéru zapíchnu asi se zmůže pouze jen na moderování debilního Prostřena Dejdar to samé , když se podíváte na jeho kariéru z poslední doby je Vám smutno ten dopadl snad ještě hůře než takový Nicolas Cage a zbytek nestojí za zmínku ještě Novotný být ním se nejspíše rovnou zastřelím, že jsem v tom vůbec hrál, ale asi nemá žádnou sebereflexi nebo dostal moc prachů tak to neřešil . Za co teda ty 2 hvězdy je to lepší než oba Špindly aj než Ženská na vrcholu, je zde jedna vtipná scéna s Zemanem uráží se zde Merkelová ( i když mohly si do ní rýpnout více) a postava té zpěvačky v bordelu je pěkná a dobře zpívá pak ještě ujde ta postava té dcery z Austrálie a zbytek je do počtu. 40 procent . P.s. nemá cenu se rozčilovat ohledně toho co kdo viděl a neviděl a dal odpad kdyby to tak měly dělat tak většina filmů má daleko jiné hodnocení než má. ()

ZeroCZ1233 odpad!

Trapnost. NEhumor. Láďa Hruška. To nejhorší a taky jediné co v tomto filmu uvidíme. Ty peníze bych využil líp. Nedoporučuji. ()

Autogram odpad!

Myslel som, že scéna so Zemanom by si jednu hviezdu zaslúžila, ale zvyšok bol aj pri zrýchlenom pozeraní absolútne neznesiteľný. ()

P1tr odpad!

Komediální odpad nezachránila ani změna režiséra, která není vůbec znát a kdyby nebyl v titulcích uveden F.A. Brabec, nenapadlo by mě, že toto není opět Troškovo dílo. Nejsmutnější asi je, že Brabec nezužitkoval své kameramanské zkušenosti a nezmohl se alespoň na zajímavý viuzál, který by rozptýlil od trestuhodně špatných vtipů. ()

Merkin odpad!

Na dobrých kaneňácích se dal postavit pevný základ prvního a možná i druhého dílu. Ale vtip a důvtip nejsou nevyčerpatelné a s tím, jak se bortil humor a ztrácela se jakás takás úroveň, sesouval se celý štáb do údolí trapnosti a bezduchosti. Něco tak laciného a zcela nekorektního jsem už dlouho neviděla. Z toho už se ven nedostanou! ()

Chajimwitz

1 jsem bohužel protrpěl celou,z 2 a 3 jsem viděl tak 60 %,z čehož jsem usoudil,že nic příšernějšího už se natočit nedá a 4 a 5 prostě vidět nechci.Seru na to ! Jenom nechápu lidi,co 1-4 ohodnotili jako odpad a ztrácí čas sledováním dalších dílů. ()

mira007

O milimetr lepší než předchozí díl, ale je to přisprostlá nevtipná bída v podání jedné party. Co ten Brabec bere? ()