V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

kolly13

Obsazení není evidentně vše. Hoši se snaží vytáhnout jednoduchou zápletku a očekávaný průběh, ale přes průměr to nezvládli. Škoda, potenciál to mělo velký. PS: Arkin ostatním nestíhal. ()

Kajman26

Náhodou, mě se to líbilo! Film byl dobře zpracovaný, chvilkami napínavý, ale hlavně zábavný! Takové filmy už se dnes nedělají 😪 ()

Astonko

Veľmi vtipná komédia plná originálnych gagov, kvôli ktorým stojí film za pozretie aj keď v ničom inom spomedzi ostatných žánroviek nevyčnieva. Vynikajúce obsadenie a výkony netreba ani spomínať, vyzdvihnem však ešte hravú hudbu, ktorá filmu dodáva tempo a šmrnc 7/10 ()

HennessyVSOP

No asi jsem jednodušší divák ale já byl spokojen. Typicky americká komedie (tj. nebere se vážně a stojí hlavně na přiblblých situačních vtipech) s kvalitně hrajícími důchodci v čele. Proč ne. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

Stepca

Co se stane, když obsadíte 3 filmové legendy do komedie o bankovní loupeži, která je provedena chudými seniory? No při lenivém zpracování dostanete bohužel tento film. Samotný námět i obsazení značí dobrou zábavu, ale zrovna ta při lehce dětinském humoru a nijak okořeněnému ději zbytečně upadá. Na druhou stranu se tu a tam objeví opravdu zábavné scény, které fungují pouze díky hlavnímu triu herců, u kterých jde vidět, že si role náramně užívají. Další menší střípek kvality se zjevuje v soundtracku, který je hravý, skromný a hlavně chytlavý, takže z celého filmu vzpomínám hlavně na něj. Je veliká škoda, že se z toho stal průměrný film, který hraje na jednoduché koncepty a nesnaží se vymyslet něco nového nebo aspoň zkrášlit klišé vtipy. Ale takové filmy se holt točí a budou se točit i nadále, jelikož při nízkém rozpočtu stejně zlákají běžné diváky. ()

PTuranyi

Vtipná lúpežná komédia s príbehom starcov, ktorí prišli o dôchodok vďaka globalizácii a núdza ich prinúti ku krajnému riešeniu a tým je vylúpenie banky. Príbeh nie je originál a zdá sa, že je remakom staršieho filmu. Väčšina vtipných situácii je postavená na geriatrických problémoch (Christopher Lloyd je v tomto so senilitou svojej postavy najďalej), prípadne sexuálnych narážkach, ale je tu snaha riešiť aj sociálny a rodinný kontext. Produkcia je kvalitná a herecké výkony ťahajú hlavne herecké hviezdy v dôchodku  Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin a tí nemajú vo zvyku robiť chyby. Napriek logike má film šťastný koniec no našťastie sa podarilo vytvoriť ho celkom prirodzene. 70% ()

Ondrew

Going in Style mi presne sadol do noty. Nadherne laskava, srdecna krimi komedia, akych sa uz za velkou mlakou prilis vela nerodi. Vyborne obsadenie, humor a najma vskutku prijemna atmosfera, ktora sa nenutenie nesie celou stopazou. Kiez by bolo podobnych filmikov viac... 75%. ()

bigmatko

zábavné, milé, miestami poučné a hlavne sa tam nikto nepotrebuje opiť a nafetovať k tomu aby sa snažil zabaviť. Geriatria na ťahu. Herecké obsadenie je výborné a funguje to. Nepuknete od smiechu ale má to svoje momenty a dedkovia to rozbalia od začiatku až do konca. nenáročná nenásilná a triezva komédia. ()

Martinko991

Príjemná komédiá s troma staršími pánmi bez nejakých opĺzlych vulgárnych vtipov ako tomu býva poslednú dobu zvykom. Avšak nejaké výbuchy smiechu nečakajte, čakal som o troošku viacej 60 %. ()

Slida79

Pomalý rozjezd filmu vynahrazuje slušný rozjezd ve druhé polovině. Přesto má film svoje kvality opravdu hlavně na hereckém obsazení. Jinak je to slabší odvar typu filmu Dannyho parťáci. 70% ()

bez1

Nikdy bych nevěřila, že mě takový film dostane. Nechápu, že v USA to má jen průměrné hodnocení. V tom filmu je tolik hloubky. Staří lidé by se měli ctít a neměli by se využívat napříč kontinenty, napříč státy. A toto poselství jsem já ve filmu našla. Navíc je film udělaný vtipně a s výbornými herci. Bavila jsem se od začátku až do konce a na konci filmu byla dojatá. ()

the_weaver

Traja poctiví seniori - dobrí kamaráti - zisťujú, že doba je zlá, už ani dôchodky nik negarantuje, ale bez peňazí sa žiť nedá, a tak sa rozhodnú naplniť svoje právo na dôstojnú starobu a zadovážiť si nejak slušné peniaze. Keďže majú bystrého ducha, tak sa neuchýlia k bankovej lúpeži, ale dohodnú sa, že využijú ešte raz svoje slávne mená a radšej len o bankovej lúpeži natočia film. Aj to ešte pomerne komorný, niekde na pomedzí sociálnej a vzťahovej drámy. Takže medzi jeho najzaujímavejšie momenty bude patriť svadobná reč, moralizovanie nad vzťahom spoločnosti k seniorom, dojčenie šteniatka ale predovšetkým alzheimerovské výstupy jedinečného Christophera Lloyda. Pánom hranie samozrejme ešte ide, kamaráti sú to presvedčiví, prekvapivo vyčnieval najmä Alan Arkin, ale žiaden veľký štýl sa nekonal. Je jasné, že nádejní lupiči si z tohto filmu veľa príkladov nevezmú, ale aj tak mi prekážala morálna relativizácia lúpeže v banke tým, že banky vo finančnej kríze predsa obišli omnoho lepšie ako ich dlžníci. ()

nudlis

Hodně příjemná záležitost, i když jde o "gangstery" - důchodce. Není to nic k popukání, ale rozhodně ani žádná nuda. A už začínám přemejšlet kterou banku si vyberu já s kámošema, až přijde náš čas. Protože dřív než v důchodu nemá smysl banku vykrádat :-))) ()

Kamil111

Nejsou to sice plnohodnotné čtyři hvězdy, ale kromě neodolatelného charismatu všech tří starých pardálů byl ten gerontologický humor v mnoha okamžicích za všechny prachy... ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin