Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory. (CinemArt)

Lula.cz

Po druhém díle jsem raději nic moc už neočekávala. A jsem vesměs mile překvapena. Pořád nechápu, proč se od začátku tvůrci nedali jiným směrem...takovým, kde by byla přístupnost filmu od osmnácti let a kde by se mohli více přiblížit knižní předloze, kde se sexem nešetří. Protože takhle je bradavka vlastně to nejvíc odhalené co lze ve filmu vidět a to je sakra málo. Nicméně oproti druhému dílu, který jsem víceméně přeskakovala, protože se to fakt nedalo vidět v plné stopáži, je to posun dopředu. Upřímně jsem ale ráda, že tohle je konec a další díl nás snad už nečeká. ()

YAARDA

Scény, kde se pan Šedý projíždí v Audině by byly super reklamy na R8mu. To je tak asi všechno pozitivního co k tomu můžu říct. Ale ta Audina vypadala fakt pěkně! ()

Kennedy_R

Hm, film mi přijde jako soft porno, vysílané na televizních stanicích po půlnoci na sklonku devadesátých let. No, myslím, že tyto představy a scény by si měl každý užít sám doma ve vlastní ložnici a nehledat smysl sexu v ukájení se v laciných filmových scénách. Alespoň tak na mě snímek působil a už nikdy více nechci vidět. Ale pro někoho možná skvělá oddechová záležitost. Mě to příliš nezaujalo. ()

blondboss

Záver jednej z najzbytočnejších trilógií v histórii kinematografie (keď teda nepočítam Troškove Babovřesky) bol v duchu predošlých filmov len s tým rozdielom, že to nebolo tak infantilné a hlúpe. Malo to aj akúsi, aj keď gýčovitú myšlienku. A ten záver bol tiež celkom pekne spravený. Každopádne ale je to veľmi rozporuplná a scenáristicky vyprahnutá séria. Čo ale musím kvitovat je ukážkový soundtrack, ktorý som si obľúbil od prvej do poslednej piesne. 40 % ()

pralines

Četla jsem, přišla jsem, viděla jsem. A co dodat. Červená knihovna jako blázen. Zase tak nějak trochu zklamání. Ale stejně jsem to chtěla vidět. ()

RoseThrone

Pamatuji si, jak jsem seděla v kině na posledním dílu hobita a závěrečné titulky se závěrečnou písničkou ve mne vyvolávali pocit smutku, že tohle úžasné dobrodružství končí a já se s ním musím rozloučit. No při závěrečné písničce s flashbacky u posledního dílu 50 trilogie celá má duše a společně tělo jásalo, že už tahle příšernost končí. "Now comes a day to bid you farewell!" ()

tatka

Je to normálna americká romantická sračka. Nebyť tej šukačky, tak prebehne kinami bez povšimnutia. Ak sa teda do kina vôbec dostane. Nechápem, aké do pekla v tom furt hľadáte posolstvo. ()

zitush

Pravdupovediac, som sklamaná. Pre človeka, ktorý čítal knihu je tento film, tak isto ako aj dve predošlé, sklamaním. Nesedi časová línia kniha vs. film, chémia medzi Anou a Christianom sa , bohužiaľ, ani tentoraz nekonala. A nato, že je to v podstate erotický film, je sexu strašne málo. Škoda...očakávala som od poslednej časti viac... ()

Mr_Corny

Sloboda preplnená pudrovou atmosférou snobskej nenáročnosti, pri ktorej opera Garnier, nezasnešený Aspen a Audi R8 pôsobia len ako nevýznamná kulisa. ()

fininka

V drtivé většině filmů je každé pokračování horší a horší, nicméně tady to rozhodně neplatí. Každý díl je koukatelnější, konečně to má krom sexuálních scén i děj. PS: rozhodně Christianovi sluší to strniště :p ()

ElisR

Žádnej filmovej kult, ale mě to baví. Je to sice klasický americký námět "jak chudá holka ke štěstí přišla" s náznakem dramatu, kdy má pár kolem sebe nepřátele, kteří se rozhodnout "zamilovaným hrdličkám" škodit...Ale mě to baví. U filmu jsem se nenudila, mělo to spád, na Dornana se hezky dívá a celkově mi to nepřijde takový průšvih, jak tady někteří kategorizují...ale sto lidí, sto chutí :-) Pro chlapy to asi není, ale ženy se u toho nejspíš nudit nebudou :-) ()

gu-staff

Hele, hodnotit to nebudu, protože nejsem cílová skupina. To znamená, že nejsem fousatá chropyně v květovaný zástěře, která na todle kouká vod plotny, kde vaří starýmu buřtguláš, až se vrátí z Továrny na Absonudno. Koukat se na to nedá, ale byl jsem donucen na to pomrkávat od hraní Starcraftu, protože to se jen tak nevidí. A hlavně neslyší, protože soundtrack evidentně vznikl v generátoru náhodnejch sraček. Tenkrát jsem rozečetl první díl knížky (protože prostě přečtu všechno - teda skoro všechno), a když jsem už asi podesáté četl během první půlky knihy, že někdo někomu stahuje džíny i s boxerkami, úplně mě u toho pálily kolena, protože když vám je furt někdo takle rajbluje shrnutejma pantalónama s nahrnutejma trenclema, máte jabka rudý jak Babiš průkazku. Vono stačí se podívat na fotky autorky předlohy, a máte jasno. Nebo si přečíst pár rozhovorů s ní. A úplně ji vidíte, jak míchá ten buřtguláš.... ()

rigby

A opět bych mohl jen překopírovat svůj komentář z předchozích dvou filmů. Knižní předlohu jsem prolistoval, protože o literatuře se v tomto případě rozhodně nedalo mluvit. Film proti tomu docela překvapil, protože z té nuly dokázal alespoň něco udělat. Po technické stránce je natočen na výbornou, skvělá kamera, světlo, scéna... Scénář je ale tak slabý, jak jen slabý může být. Včetně závěrečného sestřihu vzpomínek. Jen pro silné nervy. 1- ()

mstychov

Nejhezčí ze všech 3 dílů! ;) Vážně stál za zkouknutí. Řekla bych, že se dost podobal knížce, žádné velké změny jsem nezaznamenala. Celý úspěch tohodle dílu vidím v tom, že je dost akční a nejedná se jen o laciné erotické scény, i když i ty tam jsou. Za mě super. ()

Rewisheed

Naprosto otřesný, v půlce jsem usnul a začal chrápat, takže jsem byl následně vzbuzen. Dávám 1* kvůli tomu, že to bylo tak hrozný, až to bylo místy vtipný. ()

Kushina

Opět průměrná romantická oddechovka, co neurazí, ani nějak nepřekvapí. Pár akčních scén pár sexuálních scén a dá se na to i celkem hezky koukat. 60% ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)